Moderný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ligurčeková | 50 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Útulný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Mezonet | Ligurčeková | 50 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Elegantný byt s dvomi terasami a výhľadom na hrad | Viladomy UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²

PREMIUM BÝVANIE S ATMOSFÉROU MESTSKÉHO REZORTU | Dizajnový byt s dvomi terasami a výhľadom na h

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 5324 €/m²

Top
Top

ZĽAVA!!! Developer ponúka nadštandardné 5-izbové byty so záhradkami už od 284.000,- EUR.

Reality Stupava

5 a viac izbový byt | Dubová | 215.75 m²

Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Stupava

284,000 € 1316 €/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou v NOVOSTAVBE LINTICH

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 81.64 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no stále na dosah centra Banskej Štiavnice? Alebo ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

187,402.8 € 2295 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA - JEDINEČNÝ 4-IZBOVÝ PODKROVNÝ BYT V CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 139.2 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu jedinečného 4-izbového bytu na Sväto

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA JEDINEČNÝ PODKROVNÝ BYT S PANORAMATICKÝM POHĽADOM NA MESTSKÝ PARK A DOM SV. ALŽBETY

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 118.7 m²

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

439,000 € 3698 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA 4-izbový byt s vlastnou záhradou a s parkovaním

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | SNP | 113 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

239,000 € 2115 €/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite na ul. Petra Straku

Reality Malacky

Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Malacky

419,000 € 2509 €/m²

Top
Top

NEPREHLIADNITE!!! Slnečný 3izbový byt s terasou a predzáhradkou len za 205500 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 3147 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kúpte si teraz 2izbový holobyt 54 m2 s úžasnou lodžiou (6m2) za neuveriteľných 165000 EUR a získajte bonus na parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 54 m²

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 3056 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Štýlový loftový mezonet.

Reality Nitra

4 izbový byt | Trnavská | 114.07 m²

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

273,597 € 2399 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš!!!

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

240,200 € 2714 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Úsporný, dobre dispozične riešený 2izbový byt za bonusovú cenu +parking v podzemnej garáži so zľavou

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

170,233 € 3013 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

Štýlový 4izb. rodinný dom v štandarde vo Voderadoch

Reality Voderady

Rodinný dom | Záhradná ulica | 120 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v rezidenčnej zóne vo Voderadoch na Záhradnej ulici – ideálne rieš

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Voderady

329,000 € 2742 €/m²

Top
Top

Exkluzívny - 4izb. rodinný dom štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom za exkluzívnu cenu !!!

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 89 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veselé

225,000 € 2528 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Malý trh | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 6340 €/m²

Top
Top

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA chatky v Orlove

Reality Orlov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Orlov

100,000 € 1333 €/m²

Top
Top

Útulný 3i dom so záhradou a krbom – bývajte lacnejšie ako v byte!

Reality Krásno nad Kysucou

Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²

Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Krásno nad Kysucou

199,000 € 3159 €/m²

Top
Top

4 izbové byty vo výstavbe - VILADOMY BUDATÍN

Reality Žilina

4 izbový byt | 101 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

329,990 € 3267 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie