Príjemný 1 izbový byt pri Draždiaku po čiastočnej rekonštrukcii so zariadením – možnosť predaja s nájomníkom.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Ponúkame na predaj ideálny štartovací byt pri Draždiaku v krásnom prostredí plnom zelene a s vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

1-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Metropolis 35,12 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.17 m²

TUreality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis, ktorý spája moder

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 8274 €/m²

TARGETreal | Moderný byt v obľúbenej lokalite vhodný aj na investíciu

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

184,990 € 4868 €/m²

NA PREDAJ! 1,5 izbový byt v novostavbe Bory – Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Hany ponickej | 33.5 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 1,5 -izbový byt s loggiou v jednej z najobľúbenejšíc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

205,999 € 6149 €/m²

Investičný byt v Starom Meste - 1i s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Celková výmera bytu je 25

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 6714 €/m²

Na predaj zariadený 1 izb. byt v 6 ročnej novostavbe s vonkajším park. miestom, Agátová ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 36 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj príjemný 1 izbový kompletne zariadený byt v novost

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 6108 €/m²

PREDAJ: REZERVOVANÉ ! 1 izb. byt 34 m2, rekonštrukcia, Švabinského ul., Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Švabinského | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave – mestská časť Petržalka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Apartmán na hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | FÁNDLYHO | 62 m²

kancelária | terasa | parkovanie na pozemku KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 61.6m2 nebyto

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4823 €/m²

Nová Kompletná rekonštrukcia, dobrá dispozícia, pekný výhľad

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 33 m²

V prípade rýchleho jednania možná dohoda. Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj 1.-

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 5424 €/m²

Na predaj útulný 1i byt pri Draždiaku a električke, províziu neplatíte

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Holíčska | 36 m²

Ponúkame na predaj pekný a útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite pri Draždiaku. Byt sa n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

17 € 0 €/m²

AG REALITY I NA PREDAJ ÚTULNÝ. 1 IZB. BYT NA KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Realitná kancelária AG Reality&finance s.r.o, Vám exkluzívne predstavuje na predaj 1- izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

157,000 € 4618 €/m²

Predaj veľký 1 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Drobného ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 45 m²

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4000 €/m²

Predaj - štýlový 1,5i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 1

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou a park. miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

135,700 € 4554 €/m²

Arvin & Benet | PRIPRAVUJEME | Ideálny štartovací byt na Koceľovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Koceľova | 48.59 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý 1i byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

150,000 € 3087 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5IZBOVÝ BYT 61m2- UZBECKÁ - PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48.6 m²

Assenzio ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt so záhradkou v Rezidenčnom projekte Oppidum, s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

227,000 € 4671 €/m²

1 izbový 39,10m2 byt v novom projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 34.42 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe v projekte Pekná cesta. Byt je vybavený exteriérovými žalú

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

176,000 € 5113 €/m²

1 izbový byt orientovaný na dve svetové strany v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 37.26 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. Byt má okrem dvoch okien

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

185,000 € 4965 €/m²

1- izbový byt na ulici Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Podunajské Biskupice na Kazanskej ulici. Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5286 €/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 5354 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 1 izbový byt o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

NA PREDAJ 1 IZ. APARTMÁN BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA PRÍSTAVNÁ 1 LODŽIA 49m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 49 m²

Hľadáte luxusné bývanie s moderným dizajnom a vynikajúcou polohou? Ponúkame na predaj exkluzívn

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 5408 €/m²

Ideálna investícia - 1 izb. byt, Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie