DIRECTREAL|Útulný zrekonštruovaný a zariadený bytík, stačí sa nasťahovať!

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Slatinská | 35 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný zrekonštruovaný 1

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,900 € 4283 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Ružinov ID 105865

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 33.41 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 5238 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj - 1,5i pri Štrkovci s balkónom a parkovacím státím

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Drieňová | 50 m²

RK MAGNUM® Vám exkluzívne ponúka na predaj 1,5 - izbový byt v staršej novostavbe s veľkým balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4798 €/m²

Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Eduarda Wenzla | 38 m²

Ponúkame na predaj Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača.

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 3945 €/m²

PREDANÉ - Vzdušný 1 izbový byt na predaj - Cikkerova 1 - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Cikkerova 1 | 49.64 m²

TopHome Real Estate ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vhodný na pohodové bývanie alebo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,900 € 3826 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 1 - izbového apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Farského | 41.5 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,066 € 4315 €/m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA HRAD V SRDCI BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.8 m²

Lokalita v projekte Metropolis Bratislava patrí medzi to najlepšie, čo centrum Bratislavy ponúk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7937 €/m²

PREDANÉ Svetlý, príjemný 1i byt 49m2, balkón, pivnica, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 49 m²

EXPAT EXPERTS | Svetlý, príjemný 1i byt 49m2, klimatizácia, balkón, parkovanie Dispozícia a vy

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

220,000 € 4490 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Veľkometrážny 1i byt, 50 m2, balkón 5 m2, RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, slnečný 1 izbový byt s balkónom na Saratovskej ul. v Dúbravke. Na

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,000 € 4180 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÝ Pekný 1,5i byt 39 m2, s balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 39 m²

Popis Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5-izbový byt 39m2 + balkón 6m2 na 4. poschodí tehlovej b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1-izbového bytu v novostavbe Slnečnice – ideálne štartovacie bývanie alebo investícia

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 25.15 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 1-izbový byt s balkónom v ob

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

170,000 € 6759 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

GESTTO | ZARIADENÝ 1-IZBÁK NA PREDAJ | BALKÓN | NÍZKE NÁKLADY | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 39.23 m²

Zháňate investíciu alebo bývanie? Realitná kancelária GESTTO s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ne

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 4716 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor ( sklad, mobilné bývanie, kancelária ) s pozemkom a parkovaním. Za

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 3800 €/m²

BOSEN | Štýlový 1,5-izbový byt s terasou a predzáhradkou, Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 8508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Praktický jednoizbový byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1. izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbrav

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 4990 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný 1 izbový byt , Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Rovniakova | 26.53 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúc

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

170,000 € 6408 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Svetlý 1 izbový byt s balkónom - zariadený, 36,38 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Jána Stanislava | 32.91 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj sympatický presvetlený 1 izbový byt v mestskej časti Karlova V

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,000 € 5469 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Štartovací 1 izb. byt v blízkosti Vienna Gate, Vilová- Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 1-izbový byt na Vilovej ul. v Petržalke,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

144,990 € 5846 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | 1 izbový byt, Galbavého, Bratislava, 40 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Galbavého | 36 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt v tichej lokalite v Bratislave, mestsk

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

169,900 € 4719 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 1i byt Bratislava - Podunajské Biskupice - Bodrocká ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bodrocká | 35.48 m²

Predaj 1i byt o rozlohe 35,48m2, Bratislava - Podunajské Biskupice. Ulica Bodrocká. Byt je čia

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

167,000 € 4707 €/m²

REZERVOVANÝ - VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

Príjemný 1 izbový byt pri Draždiaku po čiastočnej rekonštrukcii so zariadením – možnosť predaja s nájomníkom.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Ponúkame na predaj ideálny štartovací byt pri Draždiaku v krásnom prostredí plnom zelene a s vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

1-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Metropolis 35,12 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.17 m²

TUreality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis, ktorý spája moder

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 8274 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Rodinné domy na predaj (23069)
Upresniť hľadanie