GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 34.1 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 35.17 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Štýlový 1-izbový byt v obľúbenej časti Nového Mesta – NOVOSTAVBA pri OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 34.44 m²

Ponúkame na predaj príjemný a moderne zariadený 1-izbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

187,000 € 5430 €/m²

Novinka
Novinka

Chystáte sa predávať byt? Mám záujem.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinov | 30 m²

Ak sa chystáte predávať byt s investičným potenciálom, čítajte ďalej! Hľadám pre mojich klient

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s loggiou – Nevädzová

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nevädzova | 32 m²

Hľadáte moderné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Bratislavy alebo hľadáte investičný

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,900 € 5809 €/m²

REZERVOVANÉ- Štýlový 1-izbový byt v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečnice –

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

186,900 € 5497 €/m²

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 37 m²

Hľadáte miesto, ktoré má svoju dušu – alebo ideálnu investíciu s istotou návratnosti? Tento p

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4595 €/m²

Jedinečný 1,5 izbový byt v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 35 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt v modernej novostavbe na Kaštielskej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5143 €/m²

REZERVOVANÉ- Jedinečná príležitosť zhodnotenia nehnuteľnosti

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fedinova | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 38 m² nachádzajúci sa na 10. poschodí z 12 v obľúbenej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4342 €/m²

Exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Ivana Bukovčana | 37 m²

Exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Devínskej Novej Vsi Ponúkam na predaj štý

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

190,000 € 5135 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 1 izb praktického bytu na Tomášikovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37.25 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový s praktickou dispozíciou byt na 8. poschodí v bytovom dome KOLOSEO v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

177,900 € 4776 €/m²

Moderný 1-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Továrenská | 34.5 m²

Ponúkam na predaj Moderný 1 izbový byt v centre Bratislavy. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 8087 €/m²

Štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 35 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt s výmerou 35 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4857 €/m²

Moderný 1-izbák na Trenčianskej

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 40 m²

Ponúkam na predaj moderný 1 izbový byt v novostavbe. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,000 € 5125 €/m²

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt v Lamači!

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Lamač | 30 m²

Predstavte si miesto, kde máte všetko, čo potrebujete – pokoj, zeleň na dosah a zároveň rýchlu

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

202,900 € 6763 €/m²

Nový 1-izbový byt v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkam na predaj nový 1 izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Predám 1-izbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hríbová | 32 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a veľmi príjemne pôsobiaci 1-izbový byt s výmerou pr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

173,500 € 5422 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Bratislave v časti Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Staré mesto na Kríž

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v staršej novostavbe vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave v mestskej časti Pod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

1 izbový byt v práve dokončenej NOVOSTAVBE Čerešne Living s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 38 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5132 €/m²

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

193,900 € 3957 €/m²

REZERVOVANÝ | BE.LIVE COMPANY | NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT | ZARIADENÝ NA MIERU | BALKÓN | KOBKA V CENE | TEHELNÉ POLE - BAJKALSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 42 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, funkčnosť a zároveň výborný investičný potenciál? Tento byt v p

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,900 € 5426 €/m²

PREDZÁHRADKA - 1 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 89 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 1 izbový byt s

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

181,900 € 2044 €/m²

DIRECTREAL|ŠTÝLOVÝ 1,5-IZB. KLIMATIZOVANÝ BYT,VEĽKÝ BALKÓN,GARÁŽ, VÝHĽAD NA KARPATY,URBAN RESIDENCE-RAČIANSKA UL.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 45 m²

Directreal Office - Prejdite sa bytom virtuálne: https://my.matterport.com/show/?m=tRjuizX5LUE

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 5333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie