Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

Predaj 1-izbového bytu v tichej časti Ružinova, ulica Hraničná, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 40.56 m²

Predaj 1-izbového bytu v tichej časti Ružinova, ulica Hraničná, BA II - Ružinov. Poschodie: 5/5

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,000 € 4413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1 izb. byt, Kazanská ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 34.2 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,990 € 4970 €/m²

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

---REZERVOVANÉ---Luxusný 1-izbový byt s terasou, 45 m², Ružinov (Hrachová)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 45 m²

Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,900 € 4220 €/m²

Predaj bytu v Petržalke - Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

226,000 € 3767 €/m²

PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPOZÍCIE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 43 m²

PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4419 €/m²

Moderný 1-izb. byt v novostavbe na Prístavnej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36.1 m²

Moderný 1-izb. byt v novostavbe na Prístavnej ul. v Ružinove. Byt o rozlohe 36,1m2, umiestnený

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 6371 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste. Byt v osobnom vlastníc

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

AXIS REAL | 1-izbový byt pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Strelecká | 24 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACP

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,500 € 7063 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

KOH SAMUI: PLNE ZARIADENÉ APARTMÁNY PRI MORI NA OSTROVE KOH SAMUI UŽ OD 100.900 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Moderný projekt na jednom z najobľúbenejších thajských ostrovov s tropickou atmosférou a vysoký

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

100,900 € 3363 €/m²

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – DÚBRAVKA, SARATOVSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 37.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava –

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

THAJSKO: MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE PATTAYE UŽ OD 76.000 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Prémiový projekt s wellness zázemím, flexibilnými splátkami a strategickou polohou medzi Pattay

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

76,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

THAJSKO: UNIKÁTNY KONCEPT BÝVANIA PRI PLÁŽI S CENAMI OD 92.000 € A FLEXIBILNÝM SPLÁCANÍM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 22.64 m²

Embassy Life je výnimočný developerský projekt, ktorý nemá obdobu v celom Thajsku. Spája modern

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

92,000 € 4064 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NADŠTANDARDNÉ BÝVANIE | 1-IZBOVÝ BYT | BRATISLAVA – PRÍSTAVNÁ

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nadštandardný jednoizbový byt na Prístavnej ulici v Bra

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 6371 €/m²

ABSOLUTE REAL / Pekný väčší 1i byt v BA – Ružinov, Vlčie Hrdlo, 41.6 m2, lodžia, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.6 m²

VIRTUÁLNU PREHLIADKU BYTU 360° SI MÔŽETE PORZIEŤ TU: https://my.matterport.com/show/?m=kjQbAVG

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 3798 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1 Izbový byt na Dunajskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 39 m²

Dunajská ulica (Staré Mesto, BA I.) - priestranný 1 izbový byt v centre mesta v novostavbe (rok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,500 € 6218 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42.34 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4960 €/m²

REZERVOVANÉ!!! 1 izbový byt s priestrannou loggiou a komorou, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Banšelova | 37 m²

REZERVOVANÉ!!! Výhodná kúpa! Byt je dlhodobo v prenájme! S možnosťou pokračovania, možná kúpa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PREDAJ - 1 izbový byt, Bratislava - Petržalka, Holičská ulica, električka a jazero na dosah! Výhodná investícia!

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Holíčska | 36 m²

Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Grand

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

DOBYT - 1 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM - RAČA VÝCHODNÉ

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pri Šajbách | 41 m²

DOPYT ! Grand Real v zastúpení klienta hľadá na serióznu kúpu 1 - izbový byt spolu s balkónom v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

154,000 € 3756 €/m²

DOPYT - 1 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 38 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme na kúpu 1 izbový byt v Petržalke. Podmienka - samostatná kuchyňa

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

180,000 € 4737 €/m²

Hľadáme na kúpu 1 izbový byt, Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Korytnická | 38 m²

PONÚKNITE!!! Pre klienta hľadáme na kúpu 1 izbový byt v m.č. Vrakuňa, alebo Podunajské Biskup

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

150,000 € 3947 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie