2 izbový byt | Uzbecká | 56 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj harmonicky z
221,990 € 3964 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²
Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k
259,000 € 4111 €/m²
Rodinný dom | Sándora Petöfiho | 350 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom, kde nechý
399,000 € 1140 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom s garážou,
109,000 € 1817 €/m²
2 izbový byt | Republiky | 59 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka TOP ivestíciu priamo v
209,000 € 3542 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok
125,000 € 1122 €/m²
2 izbový byt | 61.4 m²
Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne
224,000 € 3648 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Na prenájom 2 izbový byt v Žiline – Vlčince. Byt je po rekonštrukcií o výmere 62m2. Nachádza sa
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bernolákovská | 70.04 m²
GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be
272,450 € 3890 €/m²
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna
329,000 € 3559 €/m²
Rodinný dom | Zátišie | 300 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic
Info v RK
2 izbový byt | Kriváň | 49 m²
Hľadáte bývanie v novostavbe? Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obci Kriváň
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 300 m²
EXKLUZÍVNE: Kompletne zrekonštruovaný priestranný rodinný dom v Sečovciach Hľadáte dokonalý ro
245,000 € 767 €/m²
3 izbový byt | Východ | 64 m²
Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný t
Cena dohodou
3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²
Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos
459,000 € 5100 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 165 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Malá Ida, ktorý poskytuje
495,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz
177,990 € 3204 €/m²
3 izbový byt | Žabotova | 98 m²
Ponúkam na prenájom priestranný a veľmi príjemný 3-izbový byt o výmere 98 m², situovaný vo vyhľ
1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Beblavého | 160 m²
Prenájom 3,5-izbový exkluzívny byt s terasou, výhľadom na mesto a 2x garážovým státím – Beblavé
2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 61 m²
Rozloha: 54 m² + loggia (7 m²) Poschodie: 7. z 9 (s výťahom) Popis: Plne zariadený 2-izbový by
1,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 167 m²
Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky
328,000 € 1964 €/m²
3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p
339,000 € 3906 €/m²
3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári
799,000 € 4303 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS
265,000 € 2304 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.