2-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 61.11 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľado

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

184,990 € 3027 €/m²

3-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Dlhé hony | 93.13 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľadom

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

254,990 € 2738 €/m²

BUDÚCA NOVOSTAVBA | Bátovce 9| 4-izbový rodinný dom

Reality Bátovce

Rodinný dom | Nezadaná | 92 m²

Moderná budúca novostavba 4-izbového rodinného domu v obci Bátovce ponúka ideálnu kombináciu ko

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bátovce

210,200 € 2285 €/m²

5+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 189.1 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

1,049,900 € 5552 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE DEVELOPERA | MOŽNOSŤ VYBUDOVAŤ BYTOVÉ JEDNOTKY | BÍŇOVCE

Reality Bíňovce

Iný objekt na bývanie | Nezadaná | 980 m²

Hľadáte projekt s potenciálom na vytvorenie bytových jednotiek alebo investičného bývania? Vo v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bíňovce

450,000 € 459 €/m²

CUKROVAR - Nadštandarný 2i byt v rezidenčnej štvrti s výhľadom na zeleň | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 47 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 04.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

238,921 € 3540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ NOVOSTAVIEB NA KLUC– Byty Bobrov, 1. etapa (3-izbový byt B1-1)

Reality Bobrov

3 izbový byt | Slanická | 79.95 m²

Realitná kancelária SALEreal vám exkluzívne ponúka na predaj 11 moderných bytov v prvej etape v

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bobrov

151,205 € 1891 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Hriňová

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 266 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne pre Vás pripravujeme na predaj 4 zr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

Mimoriadna investičná príležitosť – BALI „ostrov bohov“ !!

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka perfektnú investičnú príležitos

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

89,000 € 718 €/m²

Predaj chaty v Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 300 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlaž

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závadka nad Hronom

98,000 € 327 €/m²

PREDAJ - Rozostavaná rekreačná chata - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Chata, drevenica, zrub | 99 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rozostavanú rekrea

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detvianska Huta

107,000 € 1081 €/m²

3+kk skvěle podmínky

Reality Cyprus

3 izbový byt | Cyprus

Jsme na místě a jsme první české zastoupení na Kypru. Díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejlepš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

289,000 € 3568 €/m²

Moderný 3-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

3 izbový byt | 83 m²

Tento byt, situovaný v novostavbe, spája progresívny dizajn s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

291,000 € 3506 €/m²

Moderný 1-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39.2 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 3495 €/m²

Moderný 2-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

2 izbový byt | 61.45 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

210,000 € 3417 €/m²

Moderné 4 izbové rodinné domy v obľúbenej lokalite Topoľnica (okres Galanta)

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 98.45 m²

V pokojnej časti obce Topoľnica vzniká nový projekt šiestich moderných rodinných domov. Ide o t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

204,100 € 2073 €/m²

Ponúkam Vám na predaj štúdiový apartmán na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Vitajte v tejto jedinečnej investičnej príležitosti, ktorá sa nachádza v Iskele na Severnom Cyp

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj

79,500 € 1828 €/m²

BUDÚCA NOVOSTAVBA | Bátovce 10| 4-izbový rodinný dom

Reality Bátovce

Rodinný dom | 92 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bátovce

215,300 € 2340 €/m²

Apartmán 2+kk v rezidenčním projektu s hotelem, wellness a restaurací, 350 m od moře, Golem

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Moje nemovitost u moře je stabilní česká společnost (české s.r.o.) se stovky spokojenými klient

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

76,381 € 1441 €/m²

3 izb byt s predzáhradkou: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 72.07 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

314,600 € 4365 €/m²

2 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 54 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

210,100 € 3891 €/m²

3-Izbový rodinný dom

Reality Jelka

Rodinný dom | Stoličná | 73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou tzv. dvojdomu nachádzajúci sa v obci

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Jelka

179,000 € 2452 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA rozostavaná stavba, Sokoľany - Košice okolie

Reality Sokoľany

Rodinný dom | Sokoľany | 207 m²

MEGA Realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok so začatou výstavbou rodinného d

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

99,900 € 483 €/m²

člen NARKS

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

323,900 € 4802 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie