NOVOSTAVBA 2-izbový byt s veľkou terasou v Piešťanoch!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 50.64 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 2-izbového bytu s prie

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

193,000 € 3811 €/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ 1-izbový byt s veľkou terasou!

Reality Piešťany

1 izbový byt | Bratislavská | 35 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 1-izbového bytu s prie

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

140,000 € 4000 €/m²

NOVOSTAVBA 3-izbový byt s loggiou v Piešťanoch!

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 75.89 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3-izbového bytu s logg

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

230,000 € 3031 €/m²

Predaj rozostavaného rodinného domu v blízkosti Piešťan!

Reality Horná Streda

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rozostavaný rodinný do

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 04.09.2025
Domy na predaj Horná Streda

285,000 €

NOVOSTAVBA - 4 izbový byt s veľkou loggiou, 2 kúpeľňami a šatníkom!

Reality Piešťany

4 izbový byt | Bratislavská | 109.7 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bytu s veľk

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

335,000 € 3054 €/m²

Rozostavaný 3+1 (107 m2) centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Hanulova | 107 m²

Číslo ponuky: 8204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 3-IZBOVÝ PODKROVNY BYT nachádzaj

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Novostavba 4+1 (179 m2) s garážou a terasou, Blaumont SNV

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | 179 m²

Číslo ponuky: 8805 - Ponúkame NA PREDAJ NADŠTANDARDNÝ 4-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A TERASOU V PREBI

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Novostavba 4+1 (153 m2) s balkónom, Blaumont Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | 125 m²

Číslo ponuky: 8804 - Ponúkame NA PREDAJ NADŠTANDARDNÝ 4-IZBOVÝ BYT V PREBIEHAJÚCEJ VÝSTAVBE um

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Polyfunkčný objekt, Novoveská Huta

Reality Spišská Nová Ves

Polyfunkčný objekt | 827 m²

Číslo ponuky: 8850 - Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu vo vyhľadávanej lokalite Novoves

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

300,000 € 363 €/m²

Rozostavaný 3+1 (85 m2) centrum Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Hanulova | 85 m²

Číslo ponuky: 8205 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 3-IZBOVÝ PODKROVNY BYT nachádzaj

Publikované: 12.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Novostavba energet. úsporný RD na okraji obce Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Rodinný dom | Padinská | 101 m²

Číslo ponuky: 9145 - Ponúkame PRÍLEŽITOSŤ NA BÝVANIE V MODERNOM ENERGETICKY ÚSPORNOM RODINNOM D

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Spišský Hrhov

193,725 € 1918 €/m²

Na prodej nový apartmán se dvěma ložnicemi v první řadě u moře v těsné blízkosti pláže, Brrodarica, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej velmi pěkný nový apartmán ve druhém podlaží budovy s dvěm

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj

471,000 € 6542 €/m²

Predaj modernej novostavby 4-izbového rodinného domu v obci Plechotice | BÝVAJTE s nami

Reality Plechotice

Rodinný dom | 123 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rod

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Plechotice

Cena dohodou

Na predaj pozemok Plzenská ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | Plzeňská | 1,384 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rozľahlý, takmer 14 árový, Pozemok v spodnej časti ulice Plze

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Košice-Západ

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj viac ako 3,5 hektárový pozemok s inžinierskymi sieťami v dosahu, s možnosťou výstavby obytnej zóny, katastrálne územie Vyšný Olčvár, Košické Olšany

Reality Košické Oľšany

Orná pôda | 35,793 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj viac ako 3,5 hektárový (85 x 400m) pozemok, s inžinierskymi s

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Košické Oľšany

12 €/m2 12 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krásny, ucelený, viac ako 2 hektárový, investičný pozemok pre pekný developerský projekt, Budimír, Košice - okolie

Reality Budimír

Orná pôda | 20,639 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny, ucelený, viac ako 2 hektárový, investičný pozemok s p

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Budimír

19 €/m2 19 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s rozostavanou stavbou NA PREDAJ v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Rodinný dom | Komenského 18 | 180 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 835 m2 s rozostavanou stavbou na Komenského ulici v lukratí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

NOVINKA! 3 IZBOVÝ BYT so Záhradou* VILADOMY Púpavová Prúdy Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | Šulekovská | 71 m²

Viladomy Púpavová: Vaše Moderné Bývanie v Seredi Objavte exkluzívny rezidenčný projekt Viladom

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

169,900 € 2393 €/m²

NOVINKA! 2 IZBOVÝ BYT * VILADOMY Púpavová Prúdy Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Šulekovská | 55 m²

Viladomy Púpavová: Vaše Moderné Bývanie v Seredi Objavte exkluzívny rezidenčný projekt Viladomy

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

134,000 € 2436 €/m²

NOVINKA! 1,5 Izbový byt*VILADOMY Púpavová* Prúdy Sereď

Reality Sereď

1 izbový byt | Šulekovská | 35 m²

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 3286 €/m²

*PRIPRAVUJEME*Priestranný Bungalov 166m2, s 2garážou na 7árovom pozemku v Seredi

Reality Sereď

Rodinný dom | Šulekovská | 166 m²

Za kaplnkou v Seredi na Prúdoch, pripravujeme výstavbu samostatne stojacich domov typu bungalov

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Sereď

339,000 € 2042 €/m²

VILADOMY PÚPAVOVÁ- PRÚDY SEREĎ- 1.2.3. Izbové byty

Reality Sereď

2 izbový byt | Šulekovská | 52 m²

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

132,000 € 2538 €/m²

Reality Sereď

3 izbový byt | Šulekovská | 71 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

174,000 € 2451 €/m²

2-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 61.11 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľado

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

184,990 € 3027 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23074)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie