Tehlová novostavba 4 – izbového rodinného domu v Petrovanoch

Reality Petrovany

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Buďte medzi prvými!!!! Táto nehnuteľnosť mala veľmi veľký pozitívny ohlas. Keďže prvé dva dom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Petrovany

329,900 € 3203 €/m²

Reality Prešov

Rodinný dom | Hlavná | 103 m²

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Prešov

329,900 € 3203 €/m²

Na predaj - Rodinný dom na Šidlovci – bývanie pri lese, ktoré si zamilujete

Reality Prešov

Rodinný dom | Stavbárska | 138 m²

Hľadáte pokojné bývanie v prírode, no zároveň na skok od mesta? Ponúkame na predaj moderný 4-iz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Prešov

489,000 € 3543 €/m²

1+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Nezadaná | 32.25 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

163,900 € 5082 €/m²

2+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

237,900 € 4931 €/m²

CREDA | bytový dom s 37 bytmi - hrubá stavba, Hlohovec, Nitrianska ul.

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL ponúka exkluzívne na predaj investičný projekt bytového domu v širšom centre H

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Hlohovec

600,000 € 273 €/m²

Na predaj 4-izbový bungalov TYP DOMU A v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | - | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový samostatne stojaci rodinný dom v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelka

225,000 € 1815 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Grécko, oblasť Amfipolis I Mezonetové domy na pobreží na predaj I Garantovaný výnos

Reality Grécko

Rodinný dom | Grécko

Moderné mezonetové domy situované len 50 metrov od krištáľovo čistého mora v oblasti Amfipolis

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj

295,000 € 3433 €/m²

Čerešne Plaza - výhodný predpredaj novej etapy, 3-izbových bytov s prémiovým nadštandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 58.98 m²

Najnovšia etapa známych Čerešní ktorá prináša ešte väčší komfort bývania. Ponúkame Vám na pred

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

298,093 € 3720 €/m²

Čerešne Residence - predaj posledných 2-izbových apartmánov určených na trvalé bývanie s prémiovým nadštandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 52.98 m²

Populárna etapa známych Čerešní ktorá prináša ešte väčší komfort bývania. Ponúkame Vám na pred

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

278,178 € 3720 €/m²

Moderný nízkoenergetický 5 izbový rodinný dom v Šúrovciach

Reality Šúrovce

Rodinný dom | 122.4 m²

V katastrálnom území Veľké Šúrovce 1, na pomedzí územia Valtov Šúr, vzniká nový projekt moderne

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šúrovce

288,100 € 2354 €/m²

Moderné nízkoenergetické 5 izbové rodinné domy v Šúrovciach

Reality Šúrovce

Rodinný dom | 114.9 m²

Moderné nízkoenergetické 5 izbové rodinné domy v Šúrovciach V katastrálnom území Veľké Šúrovce

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Šúrovce

265,000 € 2306 €/m²

Obchodný priestor D7 - Kamence - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Obchodné priestory | Sládkovičova | 46.47 m²

Podnikajte vo vlastnom priestore, vo vyhľadávanej lokalite, v blízkosti Obchodnej galérie Naša,

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

155,000 € 3335 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor D8 - Kamence - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Obchodné priestory | Sládkovičova | 24.31 m²

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

95,000 € 3908 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Čerešne Residence - predaj 2-izbových apartmánov určených na trvalý pobyt s prémiovým štandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46.1 m²

Populárna etapa známych Čerešní ktorá prináša veľký komfort bývania. Ponúkame Vám na predaj 2-

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,509 € 3720 €/m²

500m2 priestoru na Chrenovej, ktorý sa prispôsobí každej vašej vízii.

Reality Nitra

Rodinný dom | Chrenová | 500 m²

Predáme výnimočnú nehnuteľnosť v srdci vyhľadávanej lokality Nitra – Chrenová, ktorá spája poko

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

349,000 € 698 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) s výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence TESNE PRED DOKONČENÍM! Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pokojn

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT + GARÁŽOVÉ STÁTIE + PIVNIČNÁ KOBKA LEN ZA 350 000€ V PROJEKTE DOWNTOWN YARDS | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.98 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v Bratislave v prestížnom p

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6252 €/m²

Novostavba Kačica Residence 2 izbový byt B07

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mikuláša Kováča | 84.8 m²

IINFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti cent

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

297,500 € 3508 €/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA: 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU A TERASOU V ŠPAČINCIACH – LEN 5 MINÚT OD TRNAVY

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 577 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, ktorý spája modernú architektúru, veľkorysý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Špačince

450,000 € 780 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ - Necpaly - Zrubový dom (hrubá stavba)

Reality Necpaly

Rodinný dom | 190 m²

Predstavujeme Vám jedinečný zrubový dom v obci Necpaly, okres Martin – ideálne bývanie pod boro

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Necpaly

Cena dohodou

Obchodný priestor v novostavbe – centrum obce Sekule – 50 m²

Reality Sekule

Obchodné priestory | Pekná | 50 m²

Spoločnosť Atops ponúka na predaj priestranný nebytový priestor OP C1.2 - holopriestor, v bytov

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na predaj Sekule

116,800 € 2336 €/m²

Dražba rozostavaného bytového domu v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmánový dom | Nezadaná | 143 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby rozostavaný viladom „Vila B2“, situovaný v z

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,080,000 € 7552 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie