Rodinný dom | - | 404 m²
Vaše vysnívané bývanie s panoramatickým výhľadom Hľadáte únik z mesta, no zároveň chcete mať K
289,900 € 718 €/m²
Rodinný dom | Záhumenná | 143.05 m²
Dynasty Estate Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom Opál v projekte Emerald Zálesie na Záh
349,000 € 2440 €/m²
2 izbový byt | Watsonova | 61.65 m²
Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na priestranný 2-izbový byt v modernom
257,900 € 4183 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj rozostavaný rodinný dom v malebnej obci Sklené. Dom je riešený ako
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Pod Laščeky | 175 m²
Pripravili sme pre vás ponuku 5-izbovej vily s výmerou úžitkovej plochy 175 m2 vo výbornej loka
399,000 € 2280 €/m²
Rodinný dom | 175 m²
399,000 € 2280 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
Pripravujeme do ponuky výnimočnú nehnuteľnosť v atraktívnej časti obce Terchová – Biely Potok,
Info v RK
3 izbový byt | Šrobárova | 70.4 m²
V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú
184,800 € 2699 €/m²
Rodinný dom | Kamenná cesta | 600 m²
Ponúkame Vám na predaj rozostavanú vilu v tichej lokalite časti Kamenná cesta v Trnave. Dom sa
Cena dohodou
Rodinný dom | Čukárská Paka | 709 m²
Pozemky na výstavbu rodinných domov – Čukárska Paka, len 20 min od Bratislavy Predáme stavebné
219 €/m2 0 €/m2
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj dve samostatné bytové jednotky (A a B) v modernom rodinnom dvojdome, situova
234,900 € 1958 €/m²
Rodinný dom | Nová | 89 m²
Chceli by ste už o pár mesiacov bývať v novom, modernom dome, kde si po práci oddýchnete? Ponúk
225,000 € 2528 €/m²
Mobilný dom | Nezadaná | 95 m²
Ponúkame Vám modulárny drevodom s terasou, ideálny pre rodinu, ktorá túži po útulnom a pohodlno
98,800 € 1040 €/m²
Mobilný dom | Južná Trieda | 51 m²
Ponúkame Vám na predaj modulárny dom 51 m2 ( 7,50 x 6,80) aj s terasou vhodný na celoročné býva
55,800 € 1094 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka len u nás NA PREDAJ zaujímavý rozostavaný 5 izbový r
215,000 € 1792 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Ponúkame na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v novovznikajúcej lokalite Bo
269,900 € 2811 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho
333,500 € 5239 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 357.6 m²
Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² (+ exteriér 167,60 m²).
1,218,375 € 3407 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho
591,500 € 6572 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc
819,750 € 3505 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl
626,700 € 5117 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 89.75 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Ferrara" s celkovou plochou 99,10 m2 (byt 80,40 m2, terasa
611,300 € 7152 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc
556,500 € 6389 €/m²
4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko
600,700 € 6299 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.