4-izbový byt "Florencia" s terasou a južným výhľadom - Rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

868,700 € 6435 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Lucca" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Lucca" s celkovou plochou 139,50 m2 (byt 117,70 m2, terasa

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

804,900 € 6572 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor 121 m², možnosť parkingov, rezidencia MEDICI dokončenie 4Q/2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 121.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A"s celkovou plochou

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

436,098 € 3601 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Montepulcciano" s terasou a južným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

791,600 € 6709 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor v novostavbe 112,80 m², možnosť parkingov, rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 112.8 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "B"s celkovou plochou

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

383,659 € 3401 €/m²

člen NARKS

Piata Avenue | Rodinný dom - Lazy pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Lazy pod Makytou | 180 m²

Piata Avenue Vám vo výhradnej spolupráci ponúka na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

105,000 € 583 €/m²

Po rekonštrukcii, vlastné kúrenie | 2-izbový byt 59 m² | Centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v samom centre Nitry, na Bernolákovej u

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,990 € 2927 €/m²

Nové apartmány v Španielsku, Costa Blanca

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Projekt Antonella Beach sa nachádza na ulici Ramón Gallud, jednej z hlavných tepien mesta Torre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

198,000 € 5211 €/m²

Moderný bungalov na kľúč v pokojnej lokalite – Nýrovce

Reality Nýrovce

Rodinný dom | Nezadaná | 90.36 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre svoju rodinu bez kompromisov? Máme pre vás skvelú príležitosť! Po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Nýrovce

173,000 € 1915 €/m²

VÝSTAVBA 3 NOVOSTAVIEB ZA UVÁDZACIU CENU 165 000,-eur!!!

Reality Želiezovce

Rodinný dom | SNP | 100 m²

Začíname s výstavbou ďalších 3 novostavieb v Želiezovciach, nová štvrť JAHODOVÁ! AK SI JEDNU Z

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Želiezovce

165,000 € 1650 €/m²

Menšia novostavba na štart do života

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | 42 m²

Hľadáte miesto na štart do života, alebo práve naopak, miesto, kde by ste chceli prežiť svoju j

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 1976 €/m²

NOVOSTAVBA NA KĽÚČ - ŽITAVCE

Reality Žitavce

4 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre svoju rodinu bez kompromisov? Máme pre vás skvelú príležitosť! Pon

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Žitavce

204,000 € 2217 €/m²

NIDAL: Predaj - Pozemok na výstavbu rodinného domu, Monarská alej II, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 715 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok, vrátane všetkých IS, pre výstavbu sam

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

235,950 € 330 €/m²

NIDAL: Predaj - Pozemok pripravený na výstavbu, Monarská alej II, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Monarská alej | 548 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

180,840 € 330 €/m²

Chata s možnosťou trvalého bývania

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 160 m²

Vo vyhľadávanej chatovej lokalite v meste Levice ponúkame chatu s pozemkom o rozlohe 923m2. Cha

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

62,000 € 388 €/m²

Novostavba viničného domu / úroveň rodinný dom /Krížny vrch

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Krížny vrch | 140 m²

Exkluzívne ako jediný na trhu ponúkame skolaudovaný poschodový viničný dom v časti mesta Lev

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

91,900 € 656 €/m²

Exkluzívne predávame rozostavaný rodinný dom a hosp. objekt v obci Veľké Lovce

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | Nezadaná | 450 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom a hospodársky objekt na pozemku o rozlo

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 05.05.2025
Domy na predaj Veľké Lovce

160,000 € 356 €/m²

Predaj rodinného domu v obci Kozárovce

Reality Kozárovce

Rodinný dom | Nezadaná | 510 m²

Ponúkam Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Kozárovce, ktorá je vzdialená len približ

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Kozárovce

135,000 € 265 €/m²

Dom s projektom na dokončenie v Tekovskom Hrádku

Reality Tekovský Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tekovský Hrádok, ideálny na dokončenie podľa vlastných pr

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Tekovský Hrádok

70,000 € 824 €/m²

Slnečný 3 izbový apartmán vo Villajoyose – len 500 m od mora

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderné a elegantné apartmány v exkluzívnom rezidenčný projek

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 3438 €/m²

člen NARKS

Luxusná vila so 4 spálňami a súkromným bazénom v El Balcón de Finestrat

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu vily, ktorá spája moderný dizajn, prvotr

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

549,000 € 3497 €/m²

člen NARKS

Moderný 3 izbový prímorský apartmán s bazénom

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderný 3 izbový apartmán v atraktívnej lokalite Guardamar de

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

277,000 € 3705 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.17 m²

Bosen Group Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova – tam, kde sa mestský

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2994 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2- izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 58.41 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, ktor

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,000 € 5615 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23072)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie