Luxusná vila so 4 spálňami a súkromným bazénom v El Balcón de Finestrat

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu vily, ktorá spája moderný dizajn, prvotr

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

549,000 € 3497 €/m²

člen NARKS

Slnečný 3 izbový apartmán vo Villajoyose – len 500 m od mora

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderné a elegantné apartmány v exkluzívnom rezidenčný projek

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 3438 €/m²

člen NARKS

Moderný 3 izbový prímorský apartmán s bazénom

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderný 3 izbový apartmán v atraktívnej lokalite Guardamar de

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

277,000 € 3705 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.17 m²

Bosen Group Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova – tam, kde sa mestský

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2994 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 2 izbový apartmán pri mori na španielskej riviére

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný apartmán v exkluzívnom rezidenčnom komplexe v Denii

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

244,000 € 3435 €/m²

člen NARKS

BOSEN | BROKOFFOVA Residence

Reality Poprad

Rodinný dom | Brokoffova | 195 m²

Bosen Group Vám prináša výnimočný projekt moderného a nadčasového bývania s výhľadom, ktorý ne

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

339,999 € 1744 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Unikátny townhouse v Luštici Bay, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Rodinný dom | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group v spolupráci so Zipser Balvanica Vám ponúka na predaj exkluzívn

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

2,322,000 € 12534 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Dotyk histórie - 5 izbový mezonetový byt B1.07 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

5 a viac izbový byt | 177.03 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 5 izbový mezonetový byt B1.07 v prestížnom p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

499,990 € 2824 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - byt B3.02 A v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 40.17 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový mezonetový byt B3.02 A v prestížnom

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

132,990 € 3311 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový mezonet B3.07 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 102.73 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový byt B3.07 v prestížnom pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

284,990 € 2774 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 2 izbový byt B1.01 A v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 56.51 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B1.01 A v prestížnom projekte Ž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

194,990 € 3451 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 2 izbový byt B2.04 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 79.77 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B2.04 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

259,990 € 3259 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový byt B2.05 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 107.9 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.05 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

349,990 € 3244 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 2 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 65.53 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova, ktoré spája mo

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

209,000 € 3189 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhumenská | 140 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej By

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

434,900 € 3139 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom so záhradou, Horné Mýto

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 105 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v dvojdome so z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

239,000 € 2276 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový rodinný dom so záhradou, Horné Mýto

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu moderného 3-izbového rodinného domu v dvojdome so z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2700 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 3 izbový apartmán pri pláži v modernom uzavretom projekte

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 3 izbový apartmán v exkluzívnom rezidenčnom komplexe

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

316,000 € 4222 €/m²

člen NARKS

Slnečné apartmány so záhradou v Cumbre del Sol

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj luxusný projekt moderných apartmánov v exkluzívnej lokalite Cu

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

408,000 € 2020 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ | 3 izbový apartmán v blízkosti prestížnych golfových ihrísk

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj novú fázu úspešného rezidenčného projektu, ktorý sa nachádza v

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

204,000 € 2720 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičná príležitosť - Rozostavaná stavba Lackovec vhodná ako DSS

Reality Beckov

Rodinný dom | Beckov | 1,200 m²

Bosen Group Vám ponúka skvelú investičnú príležitosť na dokončenie v Beckove priamo pod magicko

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Beckov

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom 2D -Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lúčky | 102 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu s parkovacím státím v meste Trenčín. DO

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

308,000 € 2650 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami - Habovka

Reality Habovka

Apartmánový dom | 469 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s dvomi bytový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Habovka

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 4 izbový byt B2.02 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

4 izbový byt | 87.57 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4 izbový byt B2.02 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

279,990 € 3197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie