Rodinný dom | 108.5 m²
JKV Real ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v objekte dvojdomu na peknom, rovinatom
165,000 € 1521 €/m²
Rodinný dom | 700 m²
🏡 ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM – VEĽKÝ CETÍN 15 km Nitra | 10 km Vráble | kompletná občianska vybave
75,000 € 107 €/m²
1 izbový byt | 28 m²
Hľadáš výhodnú investíciu do bytu? Využi jedinečnú príležitosť kúpiť byt v pripravovanom projek
111,000 € 3964 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Vitalina | 78 m²
Ponúkame na predaj celoročne obývateľný objekt na individuálnu rekreáciu – chatu/chatodom v krá
229,000 € 3449 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
Představujeme vám jeden z nejvýjimečnějších penthousů na pobřeží Costa Blanca, situovaný ve 40.
2,065,000 € 1 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
Představujeme vám jeden z nejluxusnějších nových rezidenčních projektů na pobřeží Costa Blanca,
937,000 € 7264 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
890,000 € 9368 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 118.5 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj moderný dvojpodlažný holobyt v novostavbe dvojbytového domu v
199,900 € 1687 €/m²
Rodinný dom | Nová | 138 m²
Vo výhradnom zastúpení od investora Vám ponúkame na predaj krásny, veľký rodinný dom aktuálne
240,000 € 1739 €/m²
3 izbový byt | Kotešová | 65.45 m²
Začala výstavba v poradí 3.domu s dvoma bytovými jednotkami- k dispozícii ešte spodný byt s pr
165,000 € 2521 €/m²
Garáž | SNP | 18 m²
Vo výhradnom zastúpení investora pripravujeme do ponuky prefabrikované garáže, ktoré budú sit
Info v RK
1 izbový byt | Partizánska | 120 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa pripravujeme do ponuky na predaj 1-izbový byt v Holíči na ul. P
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú chatu s 845m2 pozemkom v osobnom vlastníctve, ku ktorej je
149,000 € 1987 €/m²
2 izbový byt | Matúškova | 61 m²
B10 Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardný 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v
339,000 € 5557 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 85 m²
B10 Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardné 3 izbové byty, ktoré sa nachádzaj
373,990 € 4400 €/m²
Rodinný dom | . | 110 m²
EXKLUZÍVNE iba u nás Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v Cíferi - časť Pác, na pozemku o
Cena dohodou
Rodinný dom | . | 100 m²
A-Z Reality s.r.o. exluzívne ponúka exkluzívne 3 novostavby v obci Jasová: - jednotlivé pozemk
157,000 € 1570 €/m²
2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 61.44 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "7" Tento byt, ako aj prostredie splní v
154,990 € 2181 €/m²
1 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 42.49 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "4" Tento byt, ako aj prostredie splní v
119,990 € 2330 €/m²
3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 104.77 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "2" Tento byt, ako aj prostredie splní v
205,990 € 1766 €/m²
2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 73.53 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "1" Tento byt, ako aj prostredie splní v
169,990 € 2026 €/m²
3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 81.58 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "6" Tento byt, ako aj prostredie splní v
175,990 € 1900 €/m²
2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 63.14 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "3" Tento byt, ako aj prostredie splní v
156,990 € 2154 €/m²
3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 81.73 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "5" Tento byt, ako aj prostredie splní v
189,990 € 2068 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.