Jedinečný 4-izbový mezonet v historickom centre Trenčína – 113 m² s pátiom ( zimnou záhradou)

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 113 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.12.2025
Byty na predaj Trenčín

435,000 € 3850 €/m²

Na predaj ocelová opláštená hala v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 800 m²

Ponúkame na predaj oceľovú opláštenú HALU, ktorá sa nachádza v Nových Zámkoch. Výhodou je lokal

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

799,900 € 1000 €/m²

AZ. STAVEBNÝ pozemok 615m2 v okr. Piešťany /Voda, Elektrina, Kanalizácia, Cesta, Osvetlenie/

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 615 m²

V projekte REZIDENCIA VESELE realitná kancelária Andel&Zachar. ponúka na predaj stavebný pozemo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

73,800 € 120 €/m²

Na predaj Rodinný Dom Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Na hájiku 34 | 58.86 m²

Na predaj 4-izbový dom na predaj – Na Hájiku 34, Košice Ponúkame na predaj 4-izbový dom (2

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

139,990 € 2378 €/m²

PINK reality Moderné 2-izbové byty v novostavbe v lokalite Millenium, Košúty SKOLAUDOVANÉ

Reality Košúty

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie v tichom a príjemnom prostredí? Predstavujeme vám jedinečnú p

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Košúty

113,000 € 1964 €/m²

PINK reality - Dvojdom v obci Dlhá nad Váhom – dokonalý štart pre vašu novú etapu života

Reality Dlhá nad Váhom

Rodinný dom | Dlhá nad Váhom | 105 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný štýl, praktickú dispozíciu a výbornú dostupnosť? PINK rea

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dlhá nad Váhom

220,000 € 1905 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

FINREA│Párnický Vŕšok- Rodinné domy v Párnici

Reality Párnica

Rodinný dom | 150.65 m²

Na predaj novostavba rodinného domu v projekte Párnický vŕšok. REZERVUJTE SI VÁŠ DOMOV DO KON

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Párnica

225,000 € 1494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PINK reality POSLEDNÝ VOĽNÝ DOM NA PREDAJ Moderné a pokojné bývanie neďaleko centra Galanty - 4 izbová novostavba v Hodoch

Reality Galanta

Rodinný dom | Hody | 125 m²

PINK Reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu. Nehnuteľnosť sa nac

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Galanta

260,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality EXKLUZIVNE Nové byty Diakovce - ďalšia etapa - výstavba zahájená

Reality Diakovce

3 izbový byt | Nezadaná | 84 m²

PINK reality s exkluzívnym zastúpením majiteľa ponúka NA PREDAJ : 3 izbové byty v Diakovciach -

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Diakovce

138,000 € 1643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Chatky pod Hoľou – moderné bývanie v srdci Oravy

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Beňovolehotská | 99 m²

Chatky pod Hoľou – moderné bývanie v objatí oravskej prírody V projekte Chatky pod Hoľou sa sp

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

208,000 € 2101 €/m²

PINK reality - moderný rodinný dom v Diakovciach - novostavba na dokončenie podľa vlastných predstáv

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

PINK reality vám prináša jedinečnú príležitosť – moderný rodinný dom v Diakovciach, ktorý spája

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Diakovce

198,000 € 900 €/m²

REZERVOVANÉ PINK reality Nové byty Diakovce - ďalšia etapa - výstavba zahájená

Reality Šaľa

3 izbový byt | Diakovská | 108 m²

Spoločnosť PINK reality s exkluzívnym zastúpením majiteľa Vám ponúka: 3 izbové byty vo výstavbe

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Šaľa

148,000 € 1370 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ČERPACIA STANICA PHM, NOVÝ ZJAZD Z DIALNICE, OBEC LÚKA

Reality Modrovka

Čerpacia stanica PHM | Lúka | 4,933 m²

Ponúkame Vám na predaj projekt vrátane všetkých povolení pre výstavbu a napojenie čerpacej stan

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Modrovka

350,000 € 71 €/m²

Rozostavaný 4 izbový dom Sokoľany

Reality Sokoľany

4 izbový byt | 149.86 m²

MYRA.Košice a Ing. Ivana Rolaková ponúkajú na predaj 4izbový rozostavaný dom v obci Sokoľany. O

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sokoľany

165,000 € 1101 €/m²

4 izbový byt s veľkým balkónom v novostavbe na Terase

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Ipeľská | 112 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj 4-izbový priestranný holobyt A6B4 v no

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,340 € 3387 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predali sme rozostavaný RD v Ložíne

Reality Ložín

Rodinný dom | Nezadaná | 120.95 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Ložín

Cena dohodou

Príjemná vinica s chatkou

Reality Michalovce

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj vinicu s malou rozostavanou chatkou v prekrásnom prostredí

Publikované: 20.12.2021 Aktualizované: 24.07.2024
Chaty a chalupy na predaj Michalovce

44,990 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebné pozemky v Humennom.

Reality Humenné

Pozemok pre bytovú výstavbu | Suchý Jarok | 0 m²

Keď sa sny menia na realitu! V našom malebnom meste Humenné sa práve rozbieha mimoriadny projek

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

90 €/m2

člen NARKS

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Dolné Trhovište

Reality Dolné Trhovište

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 846.56 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v Dolnom Trhovišti. -OBJEKT- Stav: O

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Dolné Trhovište

450,000 € 532 €/m²

Predaj: Rekreačne chaty v obci Makov (223-Ch)

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Makov | 0 m²

Ponúkame vám jedinečnú možnosť vlastniť rekreačný pozemok v srdci nádhernej prírody Kysúc. Na p

Publikované: 16.08.2024 Aktualizované: 04.02.2025
Chaty a chalupy na predaj Makov

44,000 €

člen NARKS

Rezervovaný !!! Na predaj novostavba rodinného domu

Reality Svinia

Rodinný dom | Svinia | 132 m²

Rezervovaný!!! POZOR!!! Toto neprehliadnite!!! SUPER CENA!!! ČASOVO OBMEDZENÁ PONUKA!!! Na p

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Domy na predaj Svinia

163,000 € 1235 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom na Kráľovej Hore

Reality Prešov

Rodinný dom | Kráľova hora | 85 m²

Ponúkame na predaj rádový rodinný dom so záhradou v lokalite Kráľová hora, v Prešove na Sídlisk

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Domy na predaj Prešov

294,900 € 3469 €/m²

Rodinný dom, Gbeľany, Exkluzívne

Reality Gbeľany

Rodinný dom | Sapietová | 80 m²

Na predaj menší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v tichej lokalite obce Gbeľany, okr. Ži

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gbeľany

109,990 € 1375 €/m²

BYTOVÁ JEDNOTKA, VILA TURRIS K2A TYP A, TURANJ, CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj poschodovú bytovú jednotku VILA TURRIS K2A typ A, v peknej lokalite Turan

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 12.02.2024
Domy na predaj

1,855,000 € 11451 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Rodinné domy na predaj (23074)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie