PNORF – novostavba 14 garáží s pozemkom a el. prípojkou, od 19 m2, Koperníkova ul.

Reality Hlohovec

Garáž | Koperníkova | 19.05 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame za zvýhodnenú cenu v predpredaji novostavbu 14 ga

Publikované: 17.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Hlohovec

20,000 € 1050 €/m²

PNORF – 14 investičných garáží s pozemkom a el. prípojkou, od 19 m2, Koperníkova ul.

Reality Hlohovec

Garáž | Koperníkova | 20.36 m²

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Hlohovec

20,500 € 1007 €/m²

PNORF – eko. novostavba 4i RD s terasou, 109 m2, pozemok 803 m2, D. Otrokovce

Reality Dolné Otrokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 109.05 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu ekologického a energeticky úsporného 4-izbového

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Dolné Otrokovce

185,000 € 1696 €/m²

Horský apartmán v projekte Montis

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Lúčky | 63.65 m²

Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Štýlový loft na predaj - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²

Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,063 € 3396 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

RODINNÉ BYTY v absolútnom centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 83.7 m²

Vymeňte ranné zápchy a strácanie času rozvážaním detí za život, kde máte všetko na dosah ruky.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

271,497 € 3244 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Tatra City Residence – ideálne mestské bývanie na dosah všetkého

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 39.37 m²

Vymeňte ranné zápchy a zdĺhavé presuny, kde máte všetko poruke. Objavte moderný 2-izbový byt v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,274 € 4401 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 37.3 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

4 - izbový byt s možnosťou loftovej úpravy - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 97.75 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, ktoré si prispôsobíte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra Cit

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

351,560 € 3597 €/m²

Stavebný pozemok pod Kriváňom – Východná

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | 130 m²

Projekt luxusnej chaty na samote s výhľadom na Vysoké Tatry. Ponúkame na predaj výnimočný stav

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

Cena dohodou

Tatra City Residence: Definícia prémiového bývania v meste

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 110.4 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vašou pýchou? V Tatra City Residence sme vytvorili limitovanú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Originálne mezonety v centre Liptovského Mikuláša: Investičný unikát

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Štúrova | 57.3 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa predáva sama? Objavte netradičné mezonety v projekte Tatra City

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,769 € 3678 €/m²

TOP ponuka Liptov: Hrubá stavba + veľkorysý pozemok 2 152 m²

Reality Žiar

Rodinný dom | 2,152 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v štádiu hrubej s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žiar

350,000 € 163 €/m²

Vila na predaj na brehu Indického oceánu - Zanzibar

Reality Tanzánia

Rodinný dom | Tanzánia

Realitná kancelária RESIDENCE prináša lukratívnu ponuku pre tých, ktorí majú záujem o investíci

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

68,000 € 1838 €/m²

Moderný trojizbový dom s dvojgarážou v Šalgočke v štandarde.

Reality Sereď

Rodinný dom | Cukrovarská | 120 m²

Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka predaj lukratívneho domu v radovej zástavbe v

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Sereď

195,000 € 5 €/m²

Na predaj rodinný dom so stavebným materiálom k jeho dokončeniu

Reality Gbelce

Rodinný dom | Popd záhradami | 1,170 m²

Niekedy sa osud tvrdo zahráva s človekom a naše sny sú zmarené vplyvom okolností, ktoré žiaľ

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 19.07.2024
Domy na predaj Gbelce

58,000 € 50 €/m²

Na predaj rozostavaná novostavba v Ľudovítove časť Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavanú novostavbu rodinného domu. Dom je postavený na pozemku o vý

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj Palárikovo

100,000 € 556 €/m²

Na predaj 5 izbový bungalov pred dokončením v obci Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj prízemný rodinný dom, ktorý vznikol rekonštrukciou a prístavbou k pôvo

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Domy na predaj Zemné

159,900 € 1142 €/m²

BYTY - PROJEKT HRADNÉ POLE - Čachtice

Reality Čachtice

2 izbový byt | Pionierska | 61.56 m²

WWW.HRADNEPOLE.SK Predaj bytov projektu Hradné Pole v Čachticiach vo výstavbe Celkový počet byt

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Čachtice

134,862 € 2191 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTY - PROJEKT HRADNÉ POLE - Čachtice

Reality Čachtice

3 izbový byt | Pionierska | 88.4 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Čachtice

189,117 € 2139 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTY - PROJEKT HRADNÉ POLE - Čachtice

Reality Čachtice

1 izbový byt | Pionierska | 40.92 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Čachtice

100,105 € 2446 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Upresniť hľadanie