Investičné apartmány pri pláži s výhľadom na Stredozemné more

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vivalife Beach je exkluzívny projekt 24 luxusných apartmánov určených na krátkodobé prenájmy v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 5141 €/m²

3-izbový byt (B305) s balkónom v projekte Hríby – Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 64.1 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj krásny a funkčne riešený 3-izbový byt v úplne novom develope

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

207,483 € 3237 €/m²

3-izbový byt (A406) s balkónom v projekte Hríby – Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 63.08 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

208,453 € 3305 €/m²

3-izbový byt (B803) s veľkou terasou v novostavbe Hríby

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 69 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj 3-izbový byt v novom projekte Hríby na Bystrickej ceste v Ruž

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

277,323 € 4019 €/m²

107/25 - Ostrov Pag, Mandre, dvojposchodový dom 88m2, bazén, záhrada, 700m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka krásny nový dom v rade s bazénom a záhradou na predaj v Mandre

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj

338,328 € 3845 €/m²

Na predaj je novostavba 5-izbového rodinného domu v Hronseku

Reality Hronsek

Rodinný dom | Na pažiti | 200 m²

- úžitková plocha domu je cca 180m2 + 20 m2 garáž - slepá ulica v novej štvrti, susedia mladé r

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Hronsek

249,900 € 1250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Podunajky - obchodné priestory na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Objekt pre obchod | Máchova | 40 m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory nachádzajúce sa na prízemí projektu Podunajky s rôznymi v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PREDAJ - veľký rozostavaný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely - ubytovňa, penzión. Len 4 km od Štúrova. ODPORÚČAME.

Reality Kamenica nad Hronom

Rodinný dom | Kamenica nad Hronom | 500 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v obci Kamenica nad Hronom. Nachádza v krásnom ti

Publikované: 25.04.2018 Aktualizované: 01.12.2022
Domy na predaj Kamenica nad Hronom

83,000 € 166 €/m²

Na predaj 3 x Rodinný dom v obci Spišský Hrhov.

Reality Spišský Hrhov

Rodinný dom | x | 101 m²

Ponuka domov V projekte Vám momentálne ponúkame 3 samostatne stojace RD. Výstavbu domov si môže

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Spišský Hrhov

194,000 € 1871 €/m²

Rodinný dom - novostavba Slovany

Reality Slovany

Rodinný dom | Ihráč | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom v obci Slovany. Nachádza sa na poz

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Slovany

320,000 € 2462 €/m²

Rodinný dom bungalov – holdom, Kláštor pod Znievom

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj výstavbu rodinného domu – typ bungalov s úžitkovou plochou 110 m2, zast

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

255,000 € 1962 €/m²

Na predaj výnimočný pozemok 6882 m² priamo v lese so začatou stavbou d

Reality Veľké Uherce

Rekreačný pozemok | 6,882 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok s celkovou výmerou 6882 m² (v rátane prístupovej parcely

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

Rodinný dom v rekonštrukcii Blesovce

Reality Blesovce

Rodinný dom | tichá | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Blesovce v tichej lokalite obce . Dom je na pozemk

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Blesovce

49,000 € 408 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU - BUNGALOV, KOBYLY, BARDEJOV

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 0 m²

EXKLUZÍVNE: Moderná novostavba 4 - izbového bungalovu v lukratívnej štvrti obce Kobyly Hľadáte

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kobyly

152,000 €

EXKLUZÍVNE/4 izb. dom – hrubá stavba, 738 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj hrubú stavbu rodinného domu v podta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

232,720 €

EXKLUZÍVNE/3 izb. dom – hrubá stavba, 702 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 0 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

219,700 €

VÝNIMOČNÁ PONUKA - NOVOSTAVBA BUNGALOVU, OKRES HUMENNÉ

Reality Jabloň

Rodinný dom | Jabloň | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu samostatne stojaceho, moderného 4-izbového rodinného domu, 15

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jabloň

134,990 €

EXKLUZÍVNE/4 izb. dom – hrubá stavba, 884 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 0 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

256,330 €

3D / EXKLUZÍVNE / DOM V REKONŠTRUKCII, LEVOČA, ZÁVADA,1000m2

Reality Levoča

Rodinný dom | Levočská dolina | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na PREDAJ budovu polyfunkčného objektu, ktorá

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Levoča

108,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrubový dom na predaj – zastavaná plocha 150 m2

Reality Mlynky

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 300 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj multifunkčný, dvojpodlažný zrubový dom s úžitkovou pl

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Mlynky

155,000 € 517 €/m²

Apartmány Jánošík, Terchová - predaj veľkorysý 2izbový apartmán s balkónom, skladom a parkovacím miestom

Reality Terchová

Apartmán | Mládežnícka | 69.24 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2izbový apartmán o celkovej úžitkovej ploche 75,66 m² (vrátane s

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Terchová

293,140.98 € 3495 €/m²

Moderný 4-izbový bungalov – energeticky úsporná novostavba v Jacovciach

Reality Jacovce

Rodinný dom | Májová | 115 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov – novostavbu, navrhnutú s dôrazom na nízke prevádz

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Jacovce

259,000 € 2252 €/m²

Rezervované/PNORF – Ekologická novostavba, ktorá vám daruje nezávislosť

Reality Dolné Otrokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 109.05 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu ekologického a energeticky úsporného 4-izbového

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Dolné Otrokovce

175,000 € 1605 €/m²

Rezervované/PNORF – novostavba veľkorysého 4i RD, 128 m2, pozemok 589 m2, tep. čerpadlo, D1, Moyzesova ul.

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Moyzesova | 227.54 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu moderného, veľkorysého 4-izb

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Domy na predaj Leopoldov

285,000 € 1253 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23067)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie