Predaj, Rozostavaná Chata, 75m2, pozemok 375m2, Svederník - Marček, okres Žilina.(N025-13-MOPR)

Reality Svederník

Chalupa, rekreačný domček | Svederník | 75 m²

N025-13-MOPR Ponúkame na predaj rozostavanú chatku so stavebným povolením na slnečnom pozemku n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svederník

91,000 € 1213 €/m²

Polyfunkčná budova na predaj Humenné

Reality Humenné

Obchodné priestory | Lesná | 450 m²

Ponúkam nedokončené komerčné a prevádzkové priestory na predaj. Multifunkčná budova bola navrhn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Humenné

300,000 € 667 €/m²

Predaj, novostavba RD - Kalinčiakovo/Levice N007-12-TIKU

Reality Levice

Rodinný dom | 0 m²

🏡 Váš nový domov čaká na vás v Kalinčiakove! 🌟 Hľadáte ideálne miesto pre nový začiatok? Tento

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Levice

219,000 €

Dom s pozemkom v obci Ľubica, okres Kežmarok

Reality Ľubica

Rodinný dom | Remeselnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj starší dom s pozemkom, v obci Ľubica, okres Kežmarok. Dom je pôvodný,

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ľubica

230,000 € 230000 €/m²

Rodinný dom, Nitrianske Hrnčiarovce, Nitra

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 175 m²

F001-12-KLSVa Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dom v Nitrianskych Hrnčiarovciach. Pozemok:

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

234,999 € 1343 €/m²

Exkluzívne na predaj rozostavaná budova v centre Sobraniec

Reality Sobrance

Obchodné priestory | 131 m²

F077-15-ERSRE Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozostavanú budovu v centre mesta Sobrance. Nov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Sobrance

85,000 € 649 €/m²

Chata pri Dunaji - Gabčíkovo so SAUNOU a KAĎOU Na predaj!!!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 113 m²

Hľadáte ideálne miesto na relax alebo rodinné bývanie v krásnom prostredí? Ponúkame vám na pred

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

169,000 € 1496 €/m²

2 izbový byt 54 m² v novom projekte, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

F176-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2881 €/m²

3 izbový byt 78,3 m² v novom projekte, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 78.3 m²

F177-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

216,800 € 2769 €/m²

Na predaj 2-izbový dvojpodlažný dom, novostavba, Vojka - rekreačná časť

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 61.3 m²

F010-12-KADA3 Dopraj si pravidelný oddych a investuj do rekraeačného domu. Realitná kancelária

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

145,000 € 2365 €/m²

POSLEDNÝ INVESTIČNÝ APARTMÁN NA PREDAJ DUNAJSKÁ STREDA pri Jazere

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská Cesta | 82 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na bývanie alebo lukratívnu investíciu? Máme pre vás exkluzívnu po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

2,100 €/m2 26 €/m2

Nadštandardný 4-izbový rodinný dom v obci Horné Mýto (okres Dunajská Streda) F005-12-PEFU

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Horné Mýto | 186 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj nadštandardný 4 izbový rodinný dom, úžitkovou plocho

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

360,000 € 1935 €/m²

Na predaj komerčné a prevádzkové priestory Dunajská Streda,

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Gabčíkovská Cesta | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Dunajská Streda, Gabčíkovská Cesta. P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

1,750 €/m2 18 €/m2

097-12-JOM Krásne bývanie v Maďarsku - Győr

Reality Győr

Rodinný dom | Maďarsko | Győr | Likócs

Bývajte v novopostavenej časti mesta Győr len 50 minút od Bratislavy 70 minut od Budapesti! V n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Győr

279,900 € 2127 €/m²

3 izbový byt 85 m² + terasa 76 m² v novom projekte, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 85.6 m²

F178-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

307,100 € 3588 €/m²

Na predaj 3-izbový dom, novostavba vo Vojke - rekreačná časť

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 62 m²

F026-12-KADA Dopraj si pravidelný oddych a investuj do rekreačného domu, v ktorom môžeš aj býva

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

140,000 € 2258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúknite 3 izbový byt ./F013-ALPO /

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme 3 izbový zrekonštruovaný byt pre konkrétneho klienta v lokalite Stará Ľubovňa./F013-ALP

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

1 €

Predaj 4 izbový rodinný dom Nitra-Lužianky (227-12-JUF)

Reality Lužianky

Rodinný dom | 90 m²

227-12-JUF Ponúkame vám na predaj slnečnú novostavbu- tehlový zateplený praktický 4 izbový rodi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lužianky

295,000 € 3278 €/m²

POSLEDÝ rodinný dom. NOVOSTAVBA rodinný dom Malý Lapáš (1038-12-RP)

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Malý Lapáš | 135 m²

1038-12-RP Na predaj POSLEDNÝ rodinný dom (HOLODOM): TEHLOVÁ NOVOSTAVBA: na predaj novostavbu 4

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

220,000 € 1630 €/m²

Predaj, novostavba 4i bungalov - Krškany (015-12-MIMI)

Reality Krškany

Rodinný dom | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Krškany. Zastavaná plocha domu je 135 m2 a

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krškany

228,000 € 2235 €/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA PRI MAĎARSKÝCH HRANICIACH - NA PREDAJ

Reality Veľký Blh

Hotel, penzión, ubytovňa | Družstevná | 800 m²

ID:187-12-ANOE VIDEO PREZENTÁCIA: Odkaz TU: youtube.com/watch?v=Lb_oUXzZzqw 3D OBHLIADKA NEHN

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Veľký Blh

179,000 € 224 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný rovinatý pozemok v Szendró-16000,Eur

Reality Szendrő

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Szendrő

ID:O48-14-DERUE Video obhliadku si môžete pozrieť na:https://youtu.be/aoixFQksftQ So súhlasom m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Szendrő

16,000 € 10 €/m²

Nitrianske Hrnčiarovce RD hrubá stavba ID 571-12-MIG

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 105 m²

ID 571-12-MIG „ pod ZOBOROM“ Nitrianske Hrnčiarovce - rodinný dom – hrubá stavba, pozemok 620 m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

225,000 € 2143 €/m²

Dom vo výstavbe Lopušné Pažite, okres Kysucké Nové Mesto, 885m2

Reality Lopušné Pažite

Rodinný dom | 110 m²

056-12-PEMOa Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v krásnej a tichej časti obce Lopušné Pažite,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lopušné Pažite

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie