Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava

348 inzerátov v ponuke

Rodinný dom s investičným potenciálom, 507 m² pozemok, Ružinov – Prievoz (Farebná ulica)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Farebná | 246 m²

Dom v tichej lokalite Ružinova s veľkým pozemkom, vhodný na rekonštrukciu alebo investičné využ

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Ponúkame Vám na predaj garsónku v Michalovciach.

Reality Michalovce

Garsónka | Školská | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: garsonka + pivnica + loggia Ulica: Školská Úžitková plocha: 32m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

77,000 € 2406 €/m²

Ponúkame na predaj 2 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

2 izbový byt | Ďumbierska | 54 m²

Základné údaje: Dispozícia: 2 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,593 € 2881 €/m²

Dva stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J.Chalupku | 481 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Ulica J. Chalupku Účel využitia: pozemok určený na výstavbu rodin

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

45,000 € 94 €/m²

Kancelárie, prenájom, 90 m2, centrum, klimatizované, parking, Kováčska, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Kováčska | 90 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne, klimatizované kancelárske priestory s celkovou rozlohou 9

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Domaša, časť Eva

Reality Malá Domaša

Pozemok pre bytovú výstavbu | Domaša - Eva | 1,072 m²

Hľadáte miesto, kde sa ranná káva podáva s najkrajším výhľadom na vodnú hladinu? Ponúkame na pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malá Domaša

112,000 € 104 €/m²

Predaj stavebný pozemok 1211 m2, Nová ulica, Vysoká pri Morave, okres Malacky

Reality Vysoká pri Morave

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 1,211 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Vysoká pri Morave, 25 km od Bratislavy a 25 km od Malaciek Účel využitia:

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

145,320 € 120 €/m²

Ponúkame na predaj budovu / skladový priestor v Strážskom

Reality Strážske

Skladový objekt | 613 m²

Ponúkame na predaj budovu / skladový priestor v Strážskom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Stráž

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Strážske

360,000 € 587 €/m²

Nebytový priestor v business centre DUETT II o výmere 98,74m2 na 1.poschodí.

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Námestie osloboditeľov | 98.74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 98,74 m2 v business centre DUETT

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok o veľkosti 954 m2 na Plechotickej ul. v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Plechotická | 954 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 954 m2 na Plechotickej ulici v mest

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena dohodou

Ponúkam Vám novostavbu 4i domu s garážou pri Košiciach

Reality Bretejovce

Rodinný dom | Bretejovce | 139.89 m²

Ponúkam Vám na predaj novostavbu 4i rodinného domu s garážou v blízkosti Košíc. ZÁKLADNE ÚDAJ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bretejovce

299,990 € 2144 €/m²

Ponúkam Vám 4i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Alvinczyho | 89.63 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,990 € 4240 €/m²

Pozemok na predaj – Belža, okres Košice – okolie

Reality Belža

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Belža, vhodný na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Belža

89,990 €

Garzónka po čiastočnej rekonštrukcii s loggiou na ul. Húskova, sídl. KVP v Košiciach.

Reality Košice-Sídlisko KVP

Garsónka | Húskova | 28 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj garzónku po čiastočnej rekonštrukcii na sídl. KVP, ulica Húskova,

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

125,000 € 4464 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na 5izbovú chatu a platným stavebným povolením

Reality Zázrivá

Rekreačný pozemok | Plešivá | 1,216 m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením, ideálny na výstavbu rekreačnej chaty Zázrivá – Pleši

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný nebytový priestor open space o veľkosti 124,76 m2 v DUETT Business Residence na prenájom.

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Námestie osloboditeľov | 124.76 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom pripravený moderný nebytový priestor o výmere 124,76 m2 v b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderný 4-izbový bungalov na predaj – Dlhé Klčovo

Reality Dlhé Klčovo

Rodinný dom | 123 m²

Hľadáte pokojné bývanie v novostavbe s nadštandardným pozemkom a moderným dizajnom? Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dlhé Klčovo

227,000 € 1846 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Záborskom

Reality Záborské

Pozemok pre rodinné domy | Záborské | 723 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Záborskom STAV: Stavebný pozemok v dobrej lokalite b

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záborské

125,000 € 173 €/m²

Tehlový 3 izbový byt 92 m2 po novej kompletnej rekonštrukcii s balkónom v centre mesta na ul. Palackého v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Palackého | 92 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom po novej kompletnej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

390,000 € 4239 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POLYFUNKČNEJ NOVOSTAVBY: JEDINEČNÉ SPOJENIE PODNIKANIA S MOŽNOSŤOU BÝVANIA

Reality Zvončín

Polyfunkčný objekt | Zvončín | 210 m²

Na predaj ponúkame modernú polyfunkčnú budovu s možnosťou kombinácie podnikania a bývania, nach

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvončín

405,000 € 1929 €/m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt na Novej terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská | 81.4 m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt s loggiou v novostavbe na Novej Terase – Košice Západ – Strážovs

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

433,990 € 5332 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytové priestory o výmere od 17,88 m2 do 200 m2 v business centre LETNÁ 40 v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Letná | 17.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Letná 40 • Výmera priestorov: od 17,88 m2 do 200 m2 • Podl

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Košiciach na Terase

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 28 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1 izba+ pivnica + kuchyňa + kúpeľňa Ulica: Považská Úžitková plo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

156,000 € 5571 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 63.15 m²

Základné údaje: Dispozícia: 3 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

178,799 € 2831 €/m²