361 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Havrania Dolina | 142 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havra
119,000 € 838 €/m²
2 izbový byt | Krivá | 35 m²
Ponúkam na prenájom moderný a zariadený byt blízko centra mesta pri Auparku. VOĽNÝ od 03.07.2
750 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nešporova | 31 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic – Terasa,
550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²
V ponuke na predaj 4 izbový byt na ulici Sokolovská v Košiciach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE Lokalita: Koš
249,990 € 3086 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²
Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja
260,000 € 2031 €/m²
2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1,5 - izbový byt na Buzuluckej ulici v Košiciach –
179,990 € 4186 €/m²
3 izbový byt | Kysucká | 152 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st
615,000 € 4046 €/m²
2 izbový byt | Dunajská | 77 m²
Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe v mestskej časti
950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Levočská | 52 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1x izba Úžitková plocha bytu je 52 m2 Kuchyňa, kúpeľňa s WC, iz
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Malobielska-Veľký biel | 84.14 m²
ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžit
209,900 € 2495 €/m²
4 izbový byt | Malobielska | 84.14 m²
209,900 € 2495 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 110 m²
Atmosféra TOKAJA, veľký pozemok a možnosť vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv.
75,000 € 682 €/m²
Rodinný dom | Slnečné jazerá | 277 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý rekreačný dom na trvalé bývanie, v exkluzívnej prvej línii na Slne
489,000 € 1765 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 277 m²
489,000 € 1765 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Ponúkame Vám na predaj podpivničený klimatizovaný rodinný dom po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCIÍ s veľ
229,900 € 2705 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš
259,000 € 206 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kuchyňa | 62 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-podlažnú záhradnú chatu obklopenú prírodou v pokojnej a dostupnej loka
74,900 € 1208 €/m²
Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko
590,000 € 1294 €/m²
Rodinný dom | Prídavkova | 284.87 m²
Ponúkame Vám na predaj čerstvo dokončený 3-podlažný 5-izbový rodinný dom o hrubej podlahovej pl
589,000 € 2068 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 72 m²
74,900 € 1040 €/m²
2 izbový byt | Včelárska | 62.38 m²
Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. stá
189,900 € 3044 €/m²
2 izbový byt | Panónska cesta | 57.88 m²
POPIS BYTU *dizajnovo zariadený byt s priestrannou terasou *k dispozícií sú aj dve veľkorysé
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Karadžičova | 104.22 m²
Ponúkame na predaj formou odstupného zabehnuté bistro/kaviareň v admin. Budove CBC III s jedný
2,073 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pribinova | 123.75 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj nový developérsky projekt v Trebišove – IBV Sedmička!!! Priná
220,000 € 1778 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.