348 inzerátov v ponuke
Komerčná zóna | Domové role | 1 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny komerčný pozemok so stavebným povolením a existujúcou budovou v p
260 €/m2 260 €/m2
Obchodné priestory | Mlynská | 138 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Staré Mesto • Adresa: Mlynská 18 • Úžitková plocha: 138 m
2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Domové role | 250 m²
Ponúkame na prenájom posledný murovaný vykurovaný priestor vhodný na sklad alebo výrobu (250 m
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Majakovského | 240 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v jedne
870,000 € 3625 €/m²
Administratívny objekt | Vrbové | 730 m²
Na prenájom výrobno–skladová hala s administratívnym a sociálnym zázemím, vhodná pre skladovani
3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Rokytov | 85 m²
Tento starší rodinný dom v absolútne pôvodnom stave je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí t
39,990 € 470 €/m²
Rodinný dom | Kráľová | 87 m²
Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,
215,000 € 2471 €/m²
3 izbový byt | Strážovská 10 | 79.4 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl.
379,000 € 4773 €/m²
Rodinný dom | Lva Nikolajeviča Tolstého | 280 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Lučenec, L. N. Tolstého * veľkosť pozemku: 420 m2 * obytná /zastava
165,000 € 589 €/m²
4 izbový byt | Smreková | 88 m²
Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón Poschodie: 2/7 Úžitková plocha: 88 m2 Orientá
800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Chmeľnica | 353 m²
Základné údaje: Lokalita: Obec Chmelnica Veľkosť pozemku: 797 m2, rovinatý Zastavaná plocha obj
330,000 € 935 €/m²
Rodinný dom | Veľké Kapušany | 80 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj útulný 8 izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapu
135,000 € 1688 €/m²
Rodinný dom | 58 m²
Ponúkame na predaj zachovalý vidiecky rodinný dom situovaný v pokojnej obci Čierna, ideálny pre
48,000 € 828 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Brestov | 52 m²
Predstav si miesto, kde ráno počuješ len spev vtákov a večer si vychutnávaš pokoj s výhľadom na
36,900 € 710 €/m²
Rodinný dom | Hontianske Nemce | 97.5 m²
Ponúkam Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obce Hontianske Nemce. Ide o
99,000 € 1015 €/m²
Apartmán | Štefultov | 35.61 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj apartmány v komornej rezidencii Stepelshof, ktorá prináša spo
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Banská Belá | 85 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Bansk
159,900 € 1881 €/m²
2 izbový byt | Smetanova | 47 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2.- izbový byt bez balkónu, s parkovacím miestom v Matejov
129,000 € 2383 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Častkov | 67 m²
Lokalita: Častkov, časť Havran 3 izby • 67 m2 + terasa • Pozemok: 1866 m2 • Kôlňa a šopa Dos
169,000 € 2522 €/m²
4 izbový byt | Popradská | 94 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný priestranný 4-izbový byt v rezidenčnom komplexe Borovicový háj
374,990 € 3989 €/m²
Rodinný dom | Košická Polianka | 270 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s rovinatým pozemkom o rozlohe 700 m2 v obci Koš
257,990 € 956 €/m²
1 izbový byt | Titogradská | 35 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Titogradskej ulici v Košiciach - Sídlisko KVP. Byt o pod
144,990 € 4143 €/m²
Skladový objekt | Južná trieda | 730 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový objekt na ulici Južná trieda v Košiciach. Sklad o celkovej vý
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | J.Hunyadiho 43 | 255 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970
399,000 € 1565 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.