Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava

348 inzerátov v ponuke

Ponúkame na predaj 4 izbové byty v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

4 izbový byt | Ďumbierska | 99.21 m²

Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

308,136 € 3106 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj krásny vidiecky 5-izbový rodinný dom s bazénom so slanou vodou, 586 m2, Borský Mikuláš, okres Senica

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Zemanská | 232 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec na Záhorí Borský Mikuláš, Zemanská ulica * veľkosť pozemku: 58

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

245,000 € 1056 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, 9592 m2, Koreňová ulica, Bratislava - Jarovce Sever

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Koreňová | 9,592 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Jarovce, územný plán lokality Sever Účel využitia: pozemok určený na výst

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

239,800 € 25 €/m²

Exkluzívne na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov - Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovská Zábava | 933 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov -

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

105,500 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu s pneuservisom – výborná investičná príležitosť

Reality Staré

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spojený s plne funkčným pneuservisom, ideálny na bývanie aj podn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Staré

175,000 € 1458 €/m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chatu s moderným interiérom v časti obce Litmanová

Reality Litmanová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Investičná príležitosť s rýchlou návratnosťou. Ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá nie je l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Litmanová

134,000 € 2233 €/m²

Ponúkame na PREDAJ 3-izbový byt blízko centra mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko Okulka | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou - Okulka Ulica: Okulka 10/30 Predmet: 3 izbový

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

98,990 € 1477 €/m²

Priestranný 3i byt

Reality Veľké Kapušany

3 izbový byt | P.O.Hviezdoslava 54 | 87.7 m²

Moderný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Veľké Kapušany Hľadáte býv

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

86,000 € 981 €/m²

Vinica na predaj

Reality Streda nad Bodrogom

Vinica, chmelnica | 4,000 m²

Predám vinicu s chatkou a krásnym výhľadom – Streda nad Bodrogom, 4000 m² Ponúkam na predaj ud

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Streda nad Bodrogom

27,900 € 7 €/m²

Prenájom výrobno-skladovacieho priestoru 450 m2 a kancelárií s prísl. 210 m2 Banská Bystrica -Nemce

Reality Nemce

Priestor pre sklad | Nemce | 660 m²

Prenajímame výrobno- skladovacie priestory -450 m2, 3-4 kanceláriami, kuchynkou a sociálnym zá

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nemce

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Exkluzívna ponuka!!! Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²

VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

136,990 € 1903 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Sečovce, ul. Mostová

Reality Sečovce

Rodinný dom | Mostová | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v meste Sečovce, na ulici Mostová, situovaný na

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sečovce

149,990 € 1000 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu, 54 m2, Teplická ulica, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 64 m²

Lokalita: ulica Teplická ulica, Piešťany Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

525 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove, sídlisko Sekčov, ul. Sibírska

Reality Prešov

4 izbový byt | Sibírska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove sídlisko Sekčov, ul. Sibírsk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

188,000 € 2442 €/m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s kuchynkou o výmere 12,5 m2 na Levočskej ulici, 3 NP.

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Levočská | 12.5 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s kuchynkou o výmere 12,5 m2 na L

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj pozemok 409 m2, Podkonice, okr. Banská Bystrica

Reality Podkonice

Rekreačný pozemok | Podkonice | 409 m²

Winners Reality Slovakia predáva novo zameraný pozemok o rozlohe 409 m2 ,parcela „C“ k.ú. Podk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podkonice

11,043 € 27 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 804 m2 v obci Šarišské Dravce

Reality Šarišské Dravce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šarišské Dravce | 804 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Šarišské Dravce • Účel využitia: stavebný pozemok • Sklon pozemku:

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Dravce

38,990 € 48 €/m²

Vinica s murovanou chatkou

Reality Kráľovský Chlmec

Vinica, chmelnica | 2,600 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú vinicu v záhradkárskej oblasti Kráľovského Chlmca. Nehnuteľnosť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

24,000 € 9 €/m²

Dlhodobý prenájom parkovacieho miesta – Hospodárska ulica, Piešťany

Reality Piešťany

Garáž | Hospodárska | 20 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranné parkovacie miesto o výmere 20 m² (7 m x 3 m), nachádz

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj Developerský projekt NOVOSTAVBY JANOVÍK.

Reality Janovík

Rodinný dom | Janovík | 120.92 m²

NOVOSTAVBY JANOVÍK je nový projekt, prepracovaný do posledného detailu, ktorý sa nachádza v obc

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janovík

275,750 € 2280 €/m²

Predaj čarovnej chalupy v obci Petrova Lehota, Trenčín

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²

Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

99,000 € 446 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj chatka s vínnou pivnicou, 49 m2 , Hontianske Trsťany- 6 km Dudince

Reality Hontianske Trsťany

Chalupa, rekreačný domček | Hontianske Trsťany | 49 m²

Predávame chatku s vínnou pivnicou- blízko kúpeľov Dudince – 6 km s možnosťou nadstavby s pekný

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Trsťany

4,500 € 92 €/m²

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – PEZINOK, LEITNÉ

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Leitne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

260,000 € 2031 €/m²

PREDAJ, INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM, RODINNÝ DOM – 3 BYTOVÉ JEDNOTKY POD JEDNOU STRECHOU, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec | 112 m²

Hneď na úvod jasne a bez nejasností: Nejde o predaj samostatných bytov. Predmetom predaja je ce

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

199,990 € 1786 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka