348 inzerátov v ponuke
Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 122.5 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderný, klimatizovaný kancelársky/obchodný priestor o výmere 122,5 m2
1,732.15 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Betliar | 625 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Betliar vzdialenej 6 km od Rožňavy. Pozemok s ro
64,990 € 104 €/m²
2 izbový byt | Demänovská cesta | 57.7 m²
Ponúkame na predaj luxusný 2 - izbový byt s infrasaunou a vírivkou – brána do Jasnej, o celko
209,900 € 3638 €/m²
2 izbový byt | Niťová | 75 m²
Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska
265,000 € 3533 €/m²
Rodinný dom | Kravany | 193 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: prízemie 2x izba, 1x kuchyňa, 1 x kúpeľňa s WC, komora 1. NP 3 x
175,000 € 907 €/m²
Rekreačný pozemok | Prenčov | 65,518 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rozsiahly pozemok s celkovou výmerou 65 518 m², nachádzajúci
52,500 € 1 €/m²
3 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 72 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný, slnečný 3-izbový byt s dvoma loggiami po kompl
950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Levočská | 13 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 13 m2 na Levočskej ulici
90 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mudroňova | 74 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňove
251,990 € 3405 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka
Ponúkame na predaj túto elegantnú 4 izbovú vilu z prelomu 19-20 storočia, kompletne bola zrekon
412,000 € 3405 €/m²
Historický objekt | Želovce | 2,580 m²
Dominantou obce Želovce je BAROKOVÝ KAŠTIEĽ rodiny Zichyovcov, postavený v roku 1772, so zastav
850,000 € 329 €/m²
Rodinný dom | Valaliky | 90 m²
Pekný rodinný dom vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv. Investičná príležitosť vhodná na
229,999 € 2556 €/m²
Obchodné priestory | Matejovce | 82 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie. Lok
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Teheľňa | 70 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt s veľkým balkónom v Poprade časť Matejovce Te
160,000 € 2286 €/m²
3 izbový byt | Tomášikova | 60 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu, ulica
165,000 € 2750 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sečovce | 4,240 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o celkovej výmere 4240 m². Je rozdelen
23 €/m2 23 €/m2
Rodinný dom | Maďarsko | Muhi | Bajcsy - Zsilinszky
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj starý rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom v lukrat
33,500 € 372 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: 66 m2 Kuchyňa, kúpeľňa, WC, a 2 izby
55,000 € 833 €/m²
Rodinný dom | Stráže | 160 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj starší neobytný rodinný dom vhodný na renováciu, prípadne
170,000 € 1063 €/m²
Obchodné priestory | Allendeho | 85 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účel
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | Allendeho | 19 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť Matejovce sídlisko Allendeho. ZÁKLA
30,000 € 1579 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podkonice | 704 m²
Winners Reality Slovakia predáva novo zameraný pozemok o rozlohe 704 m2 ,parcela „C“ k.ú. Podk
20,416 € 29 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Encs
Moderná rekonštrukcia rodinného domu pripraveného na okamžité bývanie. Nádherné výhľady z každ
249,000 € 2490 €/m²
Rodinný dom | Kúty | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom sa nachádza na sl
239,000 € 1494 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.