Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava

349 inzerátov v ponuke

Ponúkame na predaj rodinný dom po rekonštrukcii – Svätý Anton, cca 5 min od Banskej Štiavnice

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 117 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Svätý Anton, ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality v tes

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

189,900 € 1623 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM 4 izbový byt na ulici Jána Švermu 6, v Bardejove.

Reality Bardejov

4 izbový byt | Jána Švermu | 72 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 4- izbový byt Ulica: Jána Švermu 6 Poschodie: 5/6 Úžitková plocha:

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezervované - Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 523 m2 v mestskej časti Mihaľov- Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mihaľov | 1,523 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Mihaľov- Bardejov • Účel využitia: stavebný pozemok • Sklon pozemku

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

38 €/m2 38 €/m2

Prenájom kompletne zariadenej reštaurácie v business centre Floreát Ideapark – Piešťany

Reality Piešťany

Reštaurácia | Krajinská | 145.55 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadenú reštauráciu Meet & Eat, ktorá sa nachádza v modernom b

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového slnečného bytu na Považskej ulici, v blízkosti Lekárskej fakulty

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou, po kompletnej rekonštru

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Stupava, ul. Lesná

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 772 m²

Ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu o výmere pozemku 772 m2 v obci Stupa

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

180,000 € 233 €/m²

Rezort Dobrá

Reality Kvakovce

Chalupa, rekreačný domček | Domaša - Dobrá | 107.4 m²

Winners Reality Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj nový developérsky projekt „Rezidencia

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

189,900 € 1768 €/m²

Exkluzívne na predaj štýlová novostavba na Domaši - časť Poľany!!!

Reality Malá Domaša

Chalupa, rekreačný domček | Domaša - Poľany | 75 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj štýlovú novostavbu chaty rekreačnom stredisku Monika-Poľany n

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Domaša

149,990 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA! Exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok v blízkosti Belianskeho jazera, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Belianske jazero | 873 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok v blízkosti Belianskeho jazera, Bans

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

73,000 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj stavebné pozemky na Domaši - rekreačná oblasť Dobrá !!!

Reality Malá Domaša

Rekreačný pozemok | Domaša-Dobrá | 369 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívne pozemky s elektrickou prípojkou o ideálnej veľkost

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malá Domaša

43,900 € 119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj investičného pozemku pri Poprade !

Reality Gánovce

Komerčná zóna | Gánovce | 42,140 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Pozemok v k. ú. Gánovce Výmera : 42140 m2 POPIS : Ponúkame Vám na a predaj

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

Cena dohodou

Nový 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Svit !

Reality Svit

2 izbový byt | Svit | 52 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba, balkón Úžitková plocha: bytu je 52 m2, balkón 8 m2 Obýv

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Svit

159,100 € 3060 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebné pozemky v záhradkárskej oblasti za mestom Sečovce!

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Vinice | 4,388 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky na vybudovanie nových chát v krásnom a tich

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena na vyžiadanie

Predaj pekného 2-izbového bytu s terasou vo Vysokých Tatrách !

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: bytu je 60 m2 a terasa 38 m2 Kuchyňa sp

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,900 € 2750 €/m²

Výnimočný priestranný 4-izbový byt v srdci Vysokých Tatier - Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Tatranská Lomnica | 95.6 m²

Ponúkam Vám výnimočný priestranný 4-izbový byt v srdci Vysokých Tatier - Tatranskej Lomnici.

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

356,000 € 3724 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Rozostavaný rodinný dom v obci Ilija, okres Banská Štiavnica

Reality Ilija

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastného dokončenia rozostavaného rodinného domu v pokojnej

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ilija

75,000 € 714 €/m²

Exkluzívne na predaj byty s vlastným pozemkom v obci Zbehňov!

Reality Zbehňov

3 izbový byt | Zbehňov | 57.03 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 2 byty 2,5-izbové po kompletnej rekonštrukcii a 2 byty 4-izb

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zbehňov

49,990 € 877 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebného pozemku vo Višňovom, 826 m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 826 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Višňové, 109 km od Bratislavy Účel využitia: pozemok určený na výstavbu RD

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

54,690 € 66 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v Lamači, Vrančovičova ul.

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Vrančovičova | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v radovej zástavbe so samostatnými obvodovými stenami, s východn

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

398,000 € 3618 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 3-izbový byt s loggiou – sídlisko Drieňová, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 69.78 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Drieňová na ulici

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,000 € 1419 €/m²

Na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá

Reality Banská Belá

2 izbový byt | Banská Belá | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá. Základné informáci

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Belá

85,000 € 1441 €/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj 2-izbové byty v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 48 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 10 bytov v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej. Nové

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2375 €/m²

Priestranný 4izb mezonet v Apartmáne Tatran, Donovaly

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 99.5 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj zariadený 4 izbový mezonet v horskom apartmánovom dome Tatran

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

229,999 € 2312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj samostatná garáž po rekonštrukcii– Pionierska ul. – Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Pionierska | 14 m²

Ponúkame na predaj samostatnú garáž v garážovom dome na Pionierskej ul. BA-Nové Mesto Na -1 sut

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

37,500 € 2679 €/m²