Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava

349 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ | Stavebný pozemok s potenciálom – Žarnovická Huta, Žarnovica

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovická Huta | 3,734 m²

Základné informácie: • Lokalita: Žarnovická Huta, mesto Žarnovica • Typ: stavebný pozemok s exi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

69,900 € 19 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom obchodný priestor vhodný na podnikanie a prevádzku v centre mesta Poprad, ul. J. Curieho

Reality Poprad

Obchodné priestory | J. Curieho | 91 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3-5x miestnosť Úžitková plocha: 91 m2 WC, kupelňa. Poschodie: pr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 1,5 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Galanta

1 izbový byt | Galanta | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Galanta Dispozícia: 1,5 izbový byt Podlažie: 1. z 3 Podlahová ploc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

106,000 € 3313 €/m²

Na predaj pozemok v obci Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Rekreačný pozemok | Jedľové Kostoľany | 1,397 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Jedľové Kostoľany Účel využitia: stavebný pozemok Sklon pozemku: mierny s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

39,900 € 29 €/m²

Na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením na penzión

Reality Svätuše

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,650 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1650 m2 s kompletnou projektovou d

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätuše

125,000 € 76 €/m²

Útulný RD s terasou v lóne prírody • Gelnica •

Reality Gelnica

Rodinný dom | Gelnica | 180 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v meste Gelnica. V tichej časti mest

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gelnica

149,999 € 833 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj veľký slnečný 3-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisku Nový juh, ul. Jesenná

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 76 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2039 €/m²

Exkluzívne na predaj záhradu na ul. Ludvíka Svobodu v Poprade

Reality Poprad

Záhrada | Ludvíka Svobodu | 470 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj záhradu na ul. Ludvíka Svobodu v Poprade. Ponúkam na pred

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

29,000 € 62 €/m²

Pozemok na predaj • 4669 m2 • Košice - okolie

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,669 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký pozemok na konci obce Veľká Ida smer Perín Chým. Pozem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

39 €/m2 39 €/m2

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkým pozemkom

Reality Soľnička

Rodinný dom | 3,800 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkým pozemkom (3800 m2) – Solnička, ok

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Soľnička

33,000 € 9 €/m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt v novostavbe Green side v Michalovciach

Reality Michalovce

1 izbový byt | Zvončeková | 31 m²

Ponúkam Vám na prenájom 1-izbový byt s veľkorysou loggiou v novostavbe Green Side – Michalovce

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Predaj rodinný dom s garážou, pozemok 406 m2, Široká ulica, Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | Široká | 130 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Široká ulica, Skalica * veľkosť pozemku: 406 m2, zastavaná plocha d

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Skalica

289,000 € 2223 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj veľký pozemok s rodinným domom, 583.292 m2, obec Nemčiňany, okres Zlaté Moravce

Reality Nemčiňany

Pozemok pre rodinné domy | Nemčiňany | 583,292 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: obec Nemčiňany, časť Rohožnica, 15 km zo Zlatých Moraviec, 36 km z Nitry,

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nemčiňany

583,292 € 1 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici v Bratislave-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²

Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

187,000 € 3400 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 800 m2, Križovany nad Dudváhom, okres Trnava

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Dolné pole | 800 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Križovany nad Dudváhom, 40 km od Bratislavy a 10 km od Trnavy Účel využit

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

165,000 € 206 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt v obci Bystré na predaj

Reality Bystré

2 izbový byt | Bystré | 56.56 m²

Na predaj 2-izbový byt s možnosťou užívania obecnej záhradky priamo pod bytovým domom v obci By

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystré

63,000 € 1114 €/m²

Obchodno-investičná príležitosť – reštaurácia a apartmány Solaris Domaša v predaji.

Reality Malá Domaša

Objekt pre obchod | Domaša | 1,289 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt na Domaši – r.o. Eva. Reštaurácia, 4 priestranné apartm

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Malá Domaša

Cena na vyžiadanie

PREDAJ STAVEBNÝCH POZEMKOV – MALATÍNY

Reality Malatíny

Pozemok pre rodinné domy | Malatíny | 1,117 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v malebnej obci Malatíny, okres Liptovský Mikuláš. Ideálna

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malatíny

45 €/m2 45 €/m2

Na prenájom: reprezentatívne komerčné priestory v Čemernom – frekventovaná časť mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | 120 m²

Ponúkame na prenájom moderné a kompletne zariadené komerčné priestory vo vyhľadávanej a frekven

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Vranov nad Topľou

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v tehlovom dome – Kežmarok, Garbiarska ul.

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Garbiarska | 56 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

147,000 € 2625 €/m²

Ponúkame Vám na predaj vkusný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad Jazerom, na Gagarinovom námestí.

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Gagarinovo námestie | 50 m²

Byt predstavuje ideálne spojenie pokojného bývania v blízkosti prírody s kompletnou občianskou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

175,000 € 3500 €/m²

Rodinný dom, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | 172 m²

WINNERS REALITY ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe, ktorý sa nachádza v centre mes

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

103,000 € 599 €/m²

Na predaj štýlová chatka s rozsiahlym pozemkom, Novajidrány, Maďarsko

Reality Novajidrány

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Novajidrány | Novajidrány

Hľadáte pokojné miesto na relax, záhradu alebo víkendové úniky z mesta? Máme pre Vás ideálnu po

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Novajidrány

44,900 € 60 €/m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný rodinný dom v radovej zástavbe v mestskej časti Košice – Západ – Prievidzská ul.

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Prievidzská | 198.79 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový dom Rozloha pozemku: 238m2 Úžitková plocha: 198,79 m2 +

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

579,990 € 2918 €/m²