Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava

349 inzerátov v ponuke

Prenájom, krásny 3-izbový byt v centre Piešťan, Sládkovičova ulica, 117 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sládkovičova | 117 m²

Dispozícia: 3 izbový byt Lokalite: Sládkovičova 2056/29, Piešťany Úžitková plocha: byt 117 m2,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

690 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu na Gudernovej ulici, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 56 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v obľúbenej lokalite mestskej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3303 €/m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom vhodný na dokončenie podľa Vašich predstáv

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | Veľká Mača | 134 m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom vhodný dokončenie podľa Vašich predstáv. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * loka

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

145,000 € 1007 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Rodinný dom | Jedľové Kostoľany | 208 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany. Domček ponúka jedinečnú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jedľové Kostoľany

119,990 € 577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVÁCIA- Exkluzívna na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisku Nový juh, ul. Jesenná

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 76 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlis

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

150,000 € 1974 €/m²

Ponúkame na predaj chatu blízko vody v rekreačnej oblasti Domaša - Monika

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Domaša-Monika | 100 m²

Chata sa nachádza pár metrov od pláže, má priestranný slnečný pozemok a jej interiér bol komple

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

199,000 € 1990 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Sídlisko Lúčna, Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko Lúčna | 76 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, pokojnú lokalitu a výbornú dostupnosť? Ponúkame na preda

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

109,000 € 1434 €/m²

Na predaj 4-izbová chata v obci Kvakovce, situovaná len pár minút od vodnej nádrže Domaša - Dobrá

Reality Malá Domaša

Chalupa, rekreačný domček | Kvakovce | 87.83 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE Lokalita: Domaša Typ nehnuteľnosti: rekreačná chata Počet izieb: 4 Celková p

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Domaša

99,990 € 1138 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívny stavebný pozemok 500m2 na Dlhej ulici, Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dlhá | 500 m²

Atraktívny stavebný pozemok 500m2 na Dlhej ulici, Vranov nad Topľou Ponúkame na predaj lukr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

65,520 € 131 €/m²

Predaj poľnohospodárskej pôdy a lesov v okrese Vranov nad Topľou

Reality Banské

Orná pôda | Vranov nad Topľou | 11,326 m²

Ponúkam na predaj pozemky (ornú pôdu a lesné pozemky) v katastrálnych územiach Banské, Sačurov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banské

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chatu s moderným interiérom v časti obce Litmanová

Reality Litmanová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Investičná príležitosť s rýchlou návratnosťou. Ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá nie je l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Litmanová

144,000 € 2400 €/m²

RD na predaj • 4 izby • 15 km od Košíc • Ortáše

Reality Ploské

Rodinný dom | Ortáše | 150 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom, veľmi udržiavanom stave

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ploské

189,999 € 1267 €/m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu na Fintickej ul. v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | Fintická | 103 m²

Moderné rodinné dvojdomy v uzavretej štvrti ponúkajú pokojné bývanie s jednotnou architektúrou

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

235,000 € 2282 €/m²

Cinobaňa - starší RD s pozemkom 4539m2

Reality Cinobaňa

Rodinný dom | Cinobaňa | 101 m²

Vo výhradnom zastúpení je v ponuke na predaj starší rodinný dom v obci Cinobaňa, okres Poltár.

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cinobaňa

28,250 € 280 €/m²

Exkluzívne na predaj 1,5 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Galanta Dispozícia: 1,5 izbový byt Podlažie: 1. z 3 Podlahová ploc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

106,000 € 3313 €/m²

Pozemok s ovocnými stromami na predaj • 670m2

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 670 m²

• Pozemok č.1 s ovocnými stromami na predaj • 670m2 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,999 € 69 €/m²

Predaj čarovnej chalupy v obci Petrova Lehota, Trenčín

Reality Petrova Lehota

Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²

Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Petrova Lehota

99,000 € 446 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj útulný 4 izbový rodinný dom s príslušenstvom a so slnečným pozemkom v obci Kapoňa (okr.Trebišov)

Reality Leles

Rodinný dom | Kapoňa | 240 m²

Videoprezent: https://www.youtube.com/shorts/kO_0GmpUYQE ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Kapoňa (okr

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Leles

55,000 € 229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4 izb. dom - 377 m2, dielňa, pivnica, záhradka , Hrochoť, okr. B.Bystrica

Reality Hrochoť

Rodinný dom | Hrochoť | 178 m²

Predaj rodinného domu 19 km od BB a ZV . - Obytná časť komplet rekonštruovaná - bezprob

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrochoť

149,900 € 842 €/m²

Na predaj penzión / rekreačný dom v obci Trávnica , Nové Zámky – len 3 km od termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Trávnica

Hotel, penzión, ubytovňa | Trávnica | 468 m²

Ponúkame na predaj výnimočný penzión – rekreačný dom, nachádzajúci sa v pokojnej lokalite iba 2

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trávnica

229,990 € 491 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – Polyfunkčný objekt, Banská Štiavnica – Križovatka

Reality Banská Štiavnica

Polyfunkčný objekt | 1.mája | 232 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt zameraný na gastronómiu, nachádzajúci sa p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Štiavnica

414,000 € 1784 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii pri Kolpašskom jazere, Banský Studenec - Kolpachy, okres Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | Kolpachy | 143 m²

Základné informácie • Lokalita: Banský Studenec - Kolpachy • Typ nehnuteľnosti: rodinný d

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

199,000 € 1392 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok v meste Vranov nad Topľou!

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Na Hrunku | 1,225 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemkom v intraviláne mesta Vranov nad Topľou! Vyhľadávaná l

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

43,500 € 36 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová

Reality Poprad

Skladový objekt | Smetanova | 800 m²

Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová. SKLADOVÁ HALA –

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

Cena na vyžiadanie