Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko

348 inzerátov v ponuke

REZERVOVANÉ - Predaj rodinný dom s garážou, pozemok 406 m2, Široká ulica, Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | Široká | 130 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Široká ulica, Skalica * veľkosť pozemku: 406 m2, zastavaná plocha d

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Skalica

289,000 € 2223 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj veľký pozemok s rodinným domom, 583.292 m2, obec Nemčiňany, okres Zlaté Moravce

Reality Nemčiňany

Pozemok pre rodinné domy | Nemčiňany | 583,292 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: obec Nemčiňany, časť Rohožnica, 15 km zo Zlatých Moraviec, 36 km z Nitry,

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nemčiňany

583,292 € 1 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici v Bratislave-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²

Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

187,000 € 3400 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 800 m2, Križovany nad Dudváhom, okres Trnava

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Dolné pole | 800 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Križovany nad Dudváhom, 40 km od Bratislavy a 10 km od Trnavy Účel využit

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

165,000 € 206 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt v obci Bystré na predaj

Reality Bystré

2 izbový byt | Bystré | 56.56 m²

Na predaj 2-izbový byt s možnosťou užívania obecnej záhradky priamo pod bytovým domom v obci By

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystré

63,000 € 1114 €/m²

Obchodno-investičná príležitosť – reštaurácia a apartmány Solaris Domaša v predaji.

Reality Malá Domaša

Objekt pre obchod | Domaša | 1,289 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt na Domaši – r.o. Eva. Reštaurácia, 4 priestranné apartm

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Malá Domaša

Cena na vyžiadanie

Exkluzívne na predaj štýlová novostavba na Domaši - časť Poľany!!!

Reality Malá Domaša

Chalupa, rekreačný domček | Domaša - Poľany | 75 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj štýlovú novostavbu chaty rekreačnom stredisku Monika-Poľany n

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Domaša

149,990 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2-izbového slnečného bytu na Považskej ulici, v blízkosti Lekárskej fakulty

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou, po kompletnej rekonštru

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Dlhodobý prenájom dvoch parkovacích miest – Vrbovská cesta, Piešťany

Reality Piešťany

Garáž | Vrbovská cesta | 13 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranné parkovacie miesto o výmere 13 m² (5 m x 2,6 m), nachá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rezort Dobrá

Reality Kvakovce

Chalupa, rekreačný domček | Domaša - Dobrá | 107.4 m²

Winners Reality Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj nový developérsky projekt „Rezidencia

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

189,900 € 1768 €/m²

NOVÁ CENA! Exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok v blízkosti Belianskeho jazera, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Belianske jazero | 873 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok v blízkosti Belianskeho jazera, Bans

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

73,000 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj stavebné pozemky na Domaši - rekreačná oblasť Dobrá !!!

Reality Malá Domaša

Rekreačný pozemok | Domaša-Dobrá | 369 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívne pozemky s elektrickou prípojkou o ideálnej veľkost

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malá Domaša

43,900 € 119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj byty s vlastným pozemkom v obci Zbehňov!

Reality Zbehňov

3 izbový byt | Zbehňov | 57.03 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 2 byty 2,5-izbové po kompletnej rekonštrukcii a 2 byty 4-izb

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zbehňov

49,990 € 877 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj investičného pozemku pri Poprade !

Reality Gánovce

Komerčná zóna | Gánovce | 42,140 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Pozemok v k. ú. Gánovce Výmera : 42140 m2 POPIS : Ponúkame Vám na a predaj

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

Cena dohodou

Nový 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Svit !

Reality Svit

2 izbový byt | Svit | 52 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba, balkón Úžitková plocha: bytu je 52 m2, balkón 8 m2 Obýv

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Svit

159,100 € 3060 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebné pozemky v záhradkárskej oblasti za mestom Sečovce!

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Vinice | 4,388 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky na vybudovanie nových chát v krásnom a tich

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena na vyžiadanie

Predaj pekného 2-izbového bytu s terasou vo Vysokých Tatrách !

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: bytu je 60 m2 a terasa 38 m2 Kuchyňa sp

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,900 € 2750 €/m²

Výnimočný priestranný 4-izbový byt v srdci Vysokých Tatier - Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Tatranská Lomnica | 95.6 m²

Ponúkam Vám výnimočný priestranný 4-izbový byt v srdci Vysokých Tatier - Tatranskej Lomnici.

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

356,000 € 3724 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Rozostavaný rodinný dom v obci Ilija, okres Banská Štiavnica

Reality Ilija

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastného dokončenia rozostavaného rodinného domu v pokojnej

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ilija

75,000 € 714 €/m²

Predaj stavebného pozemku vo Višňovom, 826 m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 826 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Višňové, 109 km od Bratislavy Účel využitia: pozemok určený na výstavbu RD

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

54,690 € 66 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj 3-izbový byt s loggiou – sídlisko Drieňová, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 69.78 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Drieňová na ulici

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,000 € 1419 €/m²

Na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá

Reality Banská Belá

2 izbový byt | Banská Belá | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá. Základné informáci

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Belá

85,000 € 1441 €/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj 2-izbové byty v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 48 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 10 bytov v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej. Nové

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2375 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v Lamači, Vrančovičova ul.

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Vrančovičova | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v radovej zástavbe so samostatnými obvodovými stenami, s východn

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

398,000 € 3618 €/m²