Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko

349 inzerátov v ponuke

Na predaj samostatná garáž po rekonštrukcii– Pionierska ul. – Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Pionierska | 14 m²

Ponúkame na predaj samostatnú garáž v garážovom dome na Pionierskej ul. BA-Nové Mesto Na -1 sut

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

37,500 € 2679 €/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj 2-izbové byty v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 48 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 10 bytov v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej. Nové

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2375 €/m²

NA PREDAJ | Stavebný pozemok s potenciálom – Žarnovická Huta, Žarnovica

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovická Huta | 3,734 m²

Základné informácie: • Lokalita: Žarnovická Huta, mesto Žarnovica • Typ: stavebný pozemok s exi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

69,900 € 19 €/m²

Na prenájom priestranný 2,5-izbový byt s loggiou – Južná trieda, Košice (Juh)

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 71 m²

Ponúkame na prenájom zaujímavý a priestranný 2,5-izbový byt (pôvodne 3-izbový) s loggiou, nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj štýlová chatka s rozsiahlym pozemkom, Novajidrány, Maďarsko

Reality Novajidrány

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Novajidrány | Novajidrány

Hľadáte pokojné miesto na relax, záhradu alebo víkendové úniky z mesta? Máme pre Vás ideálnu po

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Novajidrány

44,900 € 60 €/m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný rodinný dom v radovej zástavbe v mestskej časti Košice – Západ – Prievidzská ul.

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Prievidzská | 198.79 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový dom Rozloha pozemku: 238m2 Úžitková plocha: 198,79 m2 +

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

579,990 € 2918 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový slnečný byt s loggiou v mestskej časti Košice – Juh na ulici Mudroňova.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Mudroňova | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňovej ulici,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezidencia ČÍŽIK - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50.25 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto. Projekt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,990 € 4875 €/m²

Na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením na penzión

Reality Svätuše

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,650 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1650 m2 s kompletnou projektovou d

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätuše

125,000 € 76 €/m²

Útulný RD s terasou v lóne prírody • Gelnica •

Reality Gelnica

Rodinný dom | Gelnica | 180 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v meste Gelnica. V tichej časti mest

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gelnica

149,999 € 833 €/m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt v novostavbe Green side v Michalovciach

Reality Michalovce

1 izbový byt | Zvončeková | 31 m²

Ponúkam Vám na prenájom 1-izbový byt s veľkorysou loggiou v novostavbe Green Side – Michalovce

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkým pozemkom

Reality Soľnička

Rodinný dom | 3,800 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkým pozemkom (3800 m2) – Solnička, ok

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Soľnička

33,000 € 9 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici v Bratislave-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²

Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

187,000 € 3400 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v tehlovom dome – Kežmarok, Garbiarska ul.

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Garbiarska | 56 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

147,000 € 2625 €/m²

Ponúkame Vám na predaj vkusný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad Jazerom, na Gagarinovom námestí.

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Gagarinovo námestie | 50 m²

Byt predstavuje ideálne spojenie pokojného bývania v blízkosti prírody s kompletnou občianskou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

175,000 € 3500 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt v obci Bystré na predaj

Reality Bystré

2 izbový byt | Bystré | 56.56 m²

Na predaj 2-izbový byt s možnosťou užívania obecnej záhradky priamo pod bytovým domom v obci By

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystré

63,000 € 1114 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝCH POZEMKOV – MALATÍNY

Reality Malatíny

Pozemok pre rodinné domy | Malatíny | 1,117 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v malebnej obci Malatíny, okres Liptovský Mikuláš. Ideálna

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malatíny

45 €/m2 45 €/m2

Rodinný dom, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | 172 m²

WINNERS REALITY ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe, ktorý sa nachádza v centre mes

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

103,000 € 599 €/m²

Na prenájom: reprezentatívne komerčné priestory v Čemernom – frekventovaná časť mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | 120 m²

Ponúkame na prenájom moderné a kompletne zariadené komerčné priestory vo vyhľadávanej a frekven

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Vranov nad Topľou

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj pekného 2-izbového bytu s terasou vo Vysokých Tatrách !

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: bytu je 60 m2 a terasa 38 m2 Kuchyňa sp

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,900 € 2750 €/m²

Výnimočný priestranný 4-izbový byt v srdci Vysokých Tatier - Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Tatranská Lomnica | 95.6 m²

Ponúkam Vám výnimočný priestranný 4-izbový byt v srdci Vysokých Tatier - Tatranskej Lomnici.

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

356,000 € 3724 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Rozostavaný rodinný dom v obci Ilija, okres Banská Štiavnica

Reality Ilija

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastného dokončenia rozostavaného rodinného domu v pokojnej

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ilija

75,000 € 714 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 3-izbový byt s loggiou – sídlisko Drieňová, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 69.78 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Drieňová na ulici

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,000 € 1419 €/m²

Na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá

Reality Banská Belá

2 izbový byt | Banská Belá | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá. Základné informáci

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Belá

85,000 € 1441 €/m²