Vianema s.r.o.

Vianema s.r.o.

Karpatské námestie 10A 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

Vianema s.r.o.

Pobočka Považská Bystrica (7  inzerátov)

Centrum 1746/265 017 01 Považská Bystrica

Vianema s.r.o.

Pobočka Púchov (55  inzerátov)

Moravská 1879/42 020 01 Púchov

Vianema s.r.o.

Pobočka Bratislava (56  inzerátov)

Jašíková 4849/2 821 03 Bratislava

Vianema s.r.o.

Pobočka Košice (27  inzerátov)

Pražská 4 040 11 Košice

Vianema s.r.o.

Pobočka Žilina (23  inzerátov)

Dlhá 88B 010 09 Žilina – Bytčica

172 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! Na prenájom garsónka Žilina - Zelené Vlčince

Reality Žilina

Garsónka | Pražská | 29 m²

Vianema ponúka na prenájom kompletne zariadenú garsónku v meste Žilina - Zelené Vlčince. TOP P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

560 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! 2 izbový byt -projekt Sitka , Bezručova,60m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 60 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², situ

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2915 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj výnimočná vila v srdci Tenerife-San Eugénio, 690m2

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Videli ste už v televízii „Dom pre milionárov“? Toto je on – v skutočnosti a priamo na Tenerife

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

5,499,990 € 11000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i nádherný byt v centre Čadce, 204m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 204 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3-izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimo

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Čadca

278,990 € 1368 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na prenájom prerobená garsonka s loggiou- Nobelova, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nobelova | 24 m²

Lokalita: Nové Mesto, Bratislava III, Nobelova. Izby: 2 + loggia Výmera: 24 m² Táto garsónka s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! 6-izbový dom s bazénom, Limbach

Reality Limbach

Rodinný dom | Záhradná | 349 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v obci Limbach, v jednej z najvyhľadávanejších reziden

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Limbach

1,050,000 € 3009 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i novostavba Tužina, Prievidza, 1275m2

Reality Prievidza

Rodinný dom | Tužina | 202 m²

✨ EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V OBJATÍ PRÍRODY – ABSOLÚTNE SÚKROMIE, NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA, 3 HA MOŽ

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

449,990 € 2228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj dom s potenciálom, 967 m2, Bánovce n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Partizánska | 120 m²

🏡 Rodinný dom s veľkým pozemkom v atraktívnej lokalite – ul. Partizánska, Bánovce nad Bebravou

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

112,999 € 942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na prenájom výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Br

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! 2i byt s potenciálom premeny na 3i byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | 57 m²

REZERVA NA VLASTNÝ PRÍBEH – 2-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA 3 IZBY | TRENČÍN – DLHÉ HONY V pokoj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,999 € 2509 €/m²

IBA U NÁS! 2 izbový byt -projekt SITKA, Bezručova, 60m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 60 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², nachádzajúci sa v moderne

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2915 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná chata s krásnym výhľadom-Lednické Rovne na predaj

Reality Lednické Rovne

Chalupa, rekreačný domček | . | 54 m²

Rekreačná chata s nádherne vybudovaným pozemkom a krásnymi výhľadmi na hory na predaj. Nachádza

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lednické Rovne

98,999 € 1833 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom 3-podlažná budova, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Robotnícka | 2,850 m²

Vianema exkluzíve ponúka na prenájom zaujímavú 3 podlažnú budovu v priemyselnej zóne Považskej

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

13,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj priestor - výroba/obchod/služby, Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Budatín | 197.5 m²

🍩 NEBYTOVÝ PRIESTOR – CUKRÁREŇ / PEKÁREŇ / GASTRO / CATERING – ŽILINA, BUDATÍN Hľadáte ideálny

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Žilina

204,999 € 1038 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok Čadca-Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 1,456 m²

🌳 Hľadáte miesto, kde sa splnia Vaše sny o bývaní? Práve ste ho našli! 🏡 Aj Vy túžite po domov

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

99,999 € 69 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj dom s výhľadom na hrad, Slanec, Košice okolie

Reality Slanec

Rodinný dom | Hlavná | 825 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s nádherným výhľadom zo všetkých strán v žiadanej lokal

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slanec

249,990 € 303 €/m²

IBA U NÁS! Investičný pozemok Žilina - Vranie 2.246 m2

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Vranie | 2,246 m²

VIANEMA ponúka na predaj slnečný pozemok v zastavanom území obce Žilina, časť Vranie s výmerou

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

74,990 € 33 €/m²

NA PREDAJ! Nový, moderný 2-izbový byt s terasou v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu, energetickú efektí

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

162,750 € 2806 €/m²

NA PREDAJ! Rodinný dom, pri Vajnorskom jazere, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | . | 100 m²

Dom pri Vajnorských jazerách – bývanie, kde máš pocit dovolenky 🌊✨ Predstav si, že sa ráno zob

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

269,999 € 2700 €/m²

NA PREDAJ! Krásny pozemok na výstavbu Banská Štiavnica 738m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | . | 738 m²

Na predaj krásny a jedinečný pozemok priamo nad Belianskym Jazerom, v Banskej Štiavnici. Iba 5

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

144,000 € 195 €/m²

IBA U NÁS! Štúdio na 32.poschodí, Business Bay, DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

327,900 € 5558 €/m²

IBA U NÁS! 3 izbový byt, loggia, Košice, Pražský typ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 74 m²

V ponuke na predaj 3-izbový byt na žiadanom sídlisku Košice Terasa, sídlisko Západ. Volaj už dn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 2838 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Krásny 4i rodinný dom,120m2,Višňové,NMnV

Reality Višňové

Rodinný dom | Višňové | 120 m²

🏡VIANEMA | 4-izbový rodinný dom s výhľadom na Čachtický hrad | Višňové | Nové Mesto nad Váhom

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Višňové

104,900 € 874 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom obec Mojtín, okres Púchov

Reality Mojtín

Rodinný dom | . | 85 m²

Prinášame vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa – rodinný dom v obci Mojtín, ktorý ponúka ideáln

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mojtín

99,450 € 1170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka