Vianema s.r.o.

Vianema s.r.o.

Karpatské námestie 10A 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

Vianema s.r.o.

Pobočka Púchov (55  inzerátov)

Moravská 1879/42 020 01 Púchov

Vianema s.r.o.

Pobočka Považská Bystrica (7  inzerátov)

Centrum 1746/265 017 01 Považská Bystrica

Vianema s.r.o.

Pobočka Bratislava (56  inzerátov)

Jašíková 4849/2 821 03 Bratislava

Vianema s.r.o.

Pobočka Košice (27  inzerátov)

Pražská 4 040 11 Košice

Vianema s.r.o.

Pobočka Žilina (23  inzerátov)

Dlhá 88B 010 09 Žilina – Bytčica

172 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! 5 izb. Dom + pozemok v TOP lokalite Košice–Pereš

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Gelnická | 177 m²

Vianema ponúka nadštandardný 5 - izbový rodinný dom na Pereši. Pozemok 1344 m2 je už rozdelený

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

599,000 € 3384 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Srní

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | . | 100 m²

🏡✨ Dva domy. Jedna príležitosť. Nekonečné možnosti – Dolné Srnie čaká práve na vás! ✨🏡 Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

184,900 € 1849 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom, 140m2, Morav. Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 93 m²

🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

294,900 € 3171 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Nadštandardný 3-izbový byt, 87,7m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 88 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

179,900 € 2044 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Očarujúca chatka s bazénom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²

🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,900 € 3196 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj chatka novostavba Trenčín Chrásť,448 m2

Reality Trenčín

Chalupa, rekreačný domček | Východná | 21 m²

🏡 Rekreačná chatka s atmosférou prírody v záhradkárskej osade Chrasť – Trenčín ✨Hľadáte miesto

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

43,499 € 2071 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ! Svetlý 1-izbový, ul. Obrancov mieru ,Košice-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, na ulici O

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4045 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ! 5i veľký rodinný dom, 230m2, obec Brezolupy, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | 230 m²

🏡 Sídlo plné svetla, pohody a nekonečného priestoru pre celú rodinu! ✨ Hľadáte domov, kde sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

228,999 € 996 €/m²

IBA U NÁS! Predaj RD v Považskej Bystrici,Považské Podhradie

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²

Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

199,900 € 1142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Slnečný 4 izbový byt Obchodná ul., Košice-Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Obchodná | 84 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v obľúbenej loka

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,999 € 3095 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok - 3225m² Varhaňovce

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | 3,225 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Obci Varhaňovce, okres Prešov. Využite potenciál pozemku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

59,990 € 19 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Stavebný pozemok v srdci prírody – Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Rovné | 5,203 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom obklopený prírodou, pokojom a čistým vzduchom? Alebo zaují

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i novostavba v P.Biskupice, 534m2, BA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Granatova | 115 m²

💎 MODERNÁ NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA (A0) – BRATISLAVA, PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na pred

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

488,999 € 4252 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3i byt po rekonštr.TN-Sihoť, 65m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²

🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,999 € 2538 €/m²

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 157 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s veľkou záhradou a príst

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

559,999 € 3567 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 2+1i po rekonš. 55m2, Vlčkovce, Trnava

Reality Vlčkovce

2 izbový byt | 55 m²

✨ Viac než len byt... váš súkromný kúsok raja so záhradkou! 🏡🌿 Hľadáte útulné hniezdočko, kde

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

134,990 € 2454 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodin.dom, hrubá stavba, Dvorec

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

184,900 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj garáž v lokalite Bratislava-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 18 m²

Lokalita: Bratislava Nivy Výmera: 18 m² Cena: 14 999 € Garáž sa nachádza v radovej zástavbe po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 833 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom Svätý Jur – záhrada, garáž, pivnica

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 114 m²

Hľadáte dom na bývanie alebo víkendový dom pri Bratislave s historickou atmosférou a záhradou?

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

209,900 € 1841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 6i Rezidencia Častkovce, bazén, 817m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

349,990 € 1167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový zariadený apartmán s garážou Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 67 m²

Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne zariadený 2 izbový byt s rozlohou 67 m², nachádzajúci s

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

225,999 € 3373 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj garáž, parkovanie v novostavbe Panónka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Panónska cesta | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie, miesto v garáži o rozlohe 14 m² , nachádza sa v modernej

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

27,999 € 2000 €/m²