146 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 56 m²
TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Sever o výmere 56 m². Byt sa nac
Cena dohodou
2 izbový byt | 58 m²
Hľadáte bývanie, kde vám stačí priniesť si len osobné veci? TUreality ponúka na prenájom priest
1,200 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac
Záhradná chatka | 586 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 586 m². Pozemok sa nachádza v širšom okol
25,000 € 43 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Tu reality ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v srdci obce Perín-Chym (okres Košice-o
91,999 €
Reštaurácia | 167 m²
TUreality ponúka na odstúpenie plne funkčnú a zabehnutú pizzeriu v Košiciach. Prevádzka má celk
19,990 € 120 €/m²
Garsónka | 26 m²
Exkluzívne iba v TUreality ponúkame na predaj svetlú a priestrannú garsónku o výmere 26 m², nac
122,990 € 4730 €/m²
Záhrada | 2,171 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2 171 m² v obci Papín, okres Humenné. Lokalita: Papín – p
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 74 m²
Bývanie, ktoré má všetko – 3-izbový byt s loggiou na KVP, Čordákova ulica Hľadáte priestranné
212,900 € 2877 €/m²
3 izbový byt | 119 m²
Ponúkame vám na predaj priestranný a elegantný 3-izbový byt s výmerou 113 m², doplnený o parkov
394,990 € 3319 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 1100 m², nachádzajúci sa v
449,900 €
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Stavebný pozemok na predaj – Centrum obce Byster, len 4 km od Košíc! Hľadáte ideálne miesto pr
129,990 €
Rodinný dom | 537 m²
ZNÍŽENÁ CENA na novostavbu bungalovu iba 15 minút od Auparku ,TU Reality ponuka na predaj novos
334,000 € 622 €/m²
Rodinný dom | 4,046 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný tehlový rodinný dom v lukratívnej časti mesta Košice- Se
720,000 € 178 €/m²
3 izbový byt | 108.2 m²
***TU Reality - Najväčšia Nefrenšízová Realitná kancelária na Slovensku*** Vám v mene majiteľa
Cena dohodou
Garsónka | 32 m²
TU reality so súhlasom majiteľa pripravuje na predaj 32m garzónku na KVP -v zateplenom dome /pr
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 986 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj pozemok v okrese Snina, obec Dlhé nad Cirochou. Pozemok j
38 €/m2 38 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 988 m²
39 €/m2 39 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 691 m²
Stavebný pozemok v obci Geča – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov Hľadáte pokojné bývanie
129,000 € 187 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
!!! SKOPÍRUJTE A POZRITE SI LINK NA REEL !!! https://youtu.be/Udx_PFT1Ql0 https://youtu.be/PN6
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
38 €/m2
2 izbový byt | 53.5 m²
Skôr ako si pozriete fotogalériu, stiahnite si link na videoprehliadku 2 izbového apartmánu: yo
Cena dohodou
Rodinný dom | 250 m²
TU reality ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v Košiciach. Dom skolaudovaný v roku 202
Cena dohodou
3 izbový byt | 74 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt pražského typu na sídlisku Dargovských hrdinov Výmera: 70m2 po
189,990 € 2567 €/m²
1 izbový byt | 34 m²
TUreality – Erika Demeterová ponúka na predaj obľúbený 1,5-izbový byt na Furči (sídlisko Dargov
125,000 € 3676 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.