TUreality s.r.o.

Košice

Priemyselná 1733 040 01 598186

144 inzerátov v ponuke

Predaj 3-izbového bytu s krásnym výhľadom na prírodu – Medzev

Reality Medzev

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v meste Medzev, okres Košice-okolie. Byt má výmeru 62 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Medzev

85,000 € 1371 €/m²

Stavebný pozemok Dargov – 593 m², IS, pokojná lokalita, okres Trebišov

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 593 m² v obci Dargov, okres Trebiš

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

63,000 €

ODSTÚPENIE ZABEHNUTEJ PREVÁDZKY – PRIAMO NA HLAVNEJ, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | 122 m²

Hľadáte príležitosť na podnikanie bez zdĺhavého budovania značky a hľadania zákazníkov? TU Real

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

67,000 € 549 €/m²

NA PREDAJ HISTORICKÁ BUDOVA V CENTRE STARÉHO MESTA - ULICA HLAVNÁ

Reality Prešov

Obchodné priestory | 600 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú historickú budovu po kompletnej rekonštrukcii, ktorá predstavuje i

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Prešov

1,700,000 € 2833 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na sídlisku Terasa o rozlohe 39 m2, ulica Pražská na 5/7 poschodí.

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 39 m²

TU reality ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s výmerou 39 m², nachádzaj

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

171,999 € 4410 €/m²

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom s obchodným priestorom a záhradou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | 600 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom s výborným potenciálom bývania aj podnikania, situo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

Cena na vyžiadanie

Na predaj 2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, Národná trieda

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

205,999 € 3679 €/m²

Ponukame na predaj záhradnu chatku v obci Dvorniky, vhodnú na relax alebo aj pestovania hrozná, o rozlohe 1800 m2

Reality Dvorníky-Včeláre

Záhradná chatka | 1,800 m²

TU reality ponúka Vinica s murovanou chatou pri Zádielskej doline – 1 688 m² Ponúkame na preda

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dvorníky-Včeláre

Cena na vyžiadanie

SKLADOVÝ PRIESTOR 200m2 V CENTRE KOŠÍC NA PREDAJ

Reality okres Košice I

Obchodné priestory | 200 m²

Na predaj priestor na podnikanie 200 m2 v centre mesta Košice , 5 minut od Auparku . Umiest

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj

49,900 € 250 €/m²

Garáž Krakovská ulica, Železniky - Košice

Reality Košice-Juh

Garáž | 16 m²

TU reality Vám ponúka na predaj murovanú garáž na Krakovskej ulici, na Železnikoch v Košiciach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

26,000 € 1625 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKORYSÝ RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU 820m2 VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE KOŠICE-PEREŠ

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | 820 m²

EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkame na predaj veľkorysý rodinný dom situovaný v obľúbenej a tic

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

439,000 € 535 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ POLYFUNKČNÝ OBJEKT NA PEREŠI – OKAMŽITE K UŽÍVANIU, ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA

Reality Košice-Pereš

Polyfunkčný objekt | 820 m²

Ponúkame na predaj priestranný polyfunkčný objekt v mestskej časti Pereš, situovaný na pozemku

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Košice-Pereš

439,000 € 535 €/m²

Odstúpenie zabehnutej gastro prevádzky – overený koncept, kompletné know-how

Reality Košice-Staré Mesto

Reštaurácia | 31 m²

TUreality ponúka na predaj odstúpenie zabehnutej gastro prevádzky v Košiciach na hlavne ulici,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

24,000 € 774 €/m²

Bezpečná alokácia kapitálu – Pozemok s potenciálom v lokalite Krásna nad Hornádom

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Hľadáte spôsob, ako ochrániť svoje úspory pred infláciou v nízkorizikovom aktíve? TU reality po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

36,000 € 40 €/m²

1 izbový byt na KVP, čiastočne prerobený, 42m2

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | 42 m²

TU Reality Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na sídlisku KVP v Košiciach, na 6. poschodí,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

154,999 € 3690 €/m²

Nižná Myšla dom na zburanie s pozemkom

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj krásny slnečný pozemok ideálny na výstavbu ro

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

165,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt na predaj – 41 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 41 m² nachádzajúci sa na Ťahanovciach. Byt je

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

Predaj 3 izbový byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 75 m²

Tureality ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - Sever v širšom centre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

275,099 € 3668 €/m²

Na predaj rekreačná chata so záhradou

Reality Košice-Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | 421 m²

Tureality ponúka na predaj útulný záhradný domček s pozemkom nachádzajúci sa v obľúbenej lokali

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Ťahanovce

71,000 € 169 €/m²

Pozemok na výstavbu domu Gyňov.

Reality Gyňov

Pozemok pre rodinné domy | 599 m²

TU reality Vám ponúka na predaj pozemok 599 m² v Gyňove cca 15 minút autom od Košíc. Ponúkame

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Gyňov

95,999 € 160 €/m²

Exkluzívny priestranný rodinný dom so záhradou v pokojnej lokalite Trebišova

Reality Trebišov

Rodinný dom | 812 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 5i rodinný dom s garážou v pokojnej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trebišov

374,999 € 462 €/m²

1,5izbovy byt na Furči

Tureality ponúka na predaj 1,5-izbový byt pražského typu na sídlisku Furča v Košiciach. Byt má

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

169,990 € 4047 €/m²

3izbovy byt terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 52 m²

Tureality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Terase v Košiciach. Byt má výmeru 52 m² a pr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

205,099 € 3944 €/m²

3izbovy byt v Košiciach na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 52 m²

Tureality ponuka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku Terasa s výmerou 5

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

208,999 € 4019 €/m²