Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Staromestská 3 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

163 inzerátov v ponuke

SVOBODA & WILLIAMS | 112452 | Sofistikovaný a dizajnovo zariadený 5-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Palisády | 154 m²

Sofistikovaný a dizajnovo zariadený 5-izbový byt s pivnicou sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112767 | Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom

Reality Malacky

Rodinný dom | 244 m²

Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom ponúka prémiov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 33317 | Luxusná šesťpodlažná rodinná vila s bazénom a slnečnou strešnou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 530 m²

Luxusná šesťpodlažná rodinná vila s výťahom, saunou, kinom, bazénom či slnečnou strešnou teraso

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111725 | Reprezentatívny trojizbový byt s veľkorysou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 140 m²

Reprezentatívny trojizbový byt s veľkorysou terasou sa nachádza na 2. NP trojpodlažnej vily na

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111115 | Svetlý 3-izbový byt s balkónom v modernej rezidencii v centre Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 73 m²

Moderný trojizbový byt s balkónom sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projek

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Komárno

176,836 € 2422 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110947 | Kompletne zariadený apartmán s balkónom v prestížnom rezorte Nízkych Tatier

Reality Bystrá

1 izbový byt | 42 m²

Kompletne zariadený apartmán v nadštandardnom vyhotovení s balkónom v srdci Nízkych Tatier, v n

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

201,000 € 4786 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 43856 | Ponúkame na predaj atraktívne stavebné pozemky v obľúbenej obci Réca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,919 m²

Ponúkame na predaj atraktívne stavebné pozemky v obľúbenej obci Réca, len pár minút od Senca. R

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Pozemky na predaj Reca

120 €/m2 120 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 106187 | Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 679 m2 v obci Réca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 679 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 679 m2 v obci Réca v okrese Senec. Rovinatá parce

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Pozemky na predaj Reca

150 €/m2 150 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 110971 | Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s garážou a predzáhradkou

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 70 m²

V pokojnej rezidenčnej zástavbe mesta Veľký Meder ponúkame kompletne zrekonštruovaný 3-izbový b

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Veľký Meder

129,000 € 1843 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110753 | Moderná novostavba dvojdomu pri lesoparku s vysokým štandardom a možnosťou odpočtu DPH

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | 320 m²

Moderná novostavba dvojdomu skolaudovaná v r. 2020 v atraktívnej lokalite priamo pri lesoparku

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

1,350,000 € 4219 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110072 | Výnimočný päťizbový mezonet s dvoma terasami

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 211 m²

Výnimočný päťizbový mezonet s dvoma terasami, situovaný na najvyšších poschodiach prestížneho p

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,900 € 5165 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109587 | Nadštandardný nebytový priestor na brehu jazera v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Obchodné priestory | Nezadaná | 234 m²

Nadštandardný nebytový priestor na brehu jazera v Penati Golf Resort, ktorý sa nachádza na príz

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Priestory na predaj Šajdíkove Humence

674,500 € 2882 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112905 | Exkluzívny predaj rodinného domu s charakterom statku na pozemku 8 058 m²

Reality Vrbová nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 156 m²

Exkluzívny predaj rodinného domu s charakterom statku na pozemku 8 058 m² s kompletným zázemím

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Vrbová nad Váhom

340,000 € 2179 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112822 | Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto je umiestnený v novos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,070,000 € 6903 €/m²

SVOBODA&WILLIAMS | 112686 | Veľkorysý 3-izbový byt na 3. poschodí historického domu s výťahom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Laurinská | 135 m²

Veľkorysý 3-izbový byt s úžitkovou plochou 135 m² sa nachádza na 3. poschodí historického domu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113373 | Štvorizbový byt s loggiou v pôvodnom stave na Kuklovskej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Kuklovská | 97 m²

Štvorizbový byt s loggiou v pôvodnom stave sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží murovaného bytov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

350,000 € 3608 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113368 | Trojpodlažný 7-izbový rodinný dom s bazénom v obľúbenej časti Záhorskej Bystrice – Strmý vŕšok

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 268.73 m²

Trojpodlažný 7-izbový rodinný dom s bazénom sa rozprestiera na pozemku o výmere 1 169 m² v obľú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

849,000 € 3159 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111876 | Novostavba dvojpodlažného štvorizbového domu v novej zástavbe obce Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | ulica Pri lesíku | 101 m²

Novostavba dvojpodlažného štvorizbového domu je situovaná v novej zástavbe obce Hrubá Borša s k

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

262,500 € 2599 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111676 | 2-izbový byt v v novom komornom projekte v Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | 61.5 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt. Projekt pozostáva z päť

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK