Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Staromestská 3 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

163 inzerátov v ponuke

SVOBODA & WILLIAMS | 113452 | Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 133 m²

Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol vo vyhľadávanej lok

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

559,000 € 4203 €/m²

Novinka
Novinka

SVOBODA & WILLIAMS | 109467 | Prenájom kancelárskych priestorov v modernom administratívnom objekte

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | 19 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v modernom administratívnom objekte nachádzajúcom sa na strat

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

14.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 109470 | Obchodný priestor s výbornou dostupnosťou a moderným štandardom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 154 m²

Obchodný priestor s výbornou dostupnosťou, moderným štandardom a možnosťou prispôsobenia dispoz

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 109340 | Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v rôznych výmerách od 47 m² až do 20

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 109419 | Prenájom klimatizovaného 3-izbového bytu v elegantnej rezidencii

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 137 m²

Prenájom klimatizovaného 3-izbového bytu v elegantnej rezidencii na prestížnej adrese v Starom

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108620 | Ikonický Dom kultúry v srdci Púchova

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | 6,805 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – ikonický Dom kultúry v srdci Púchova, dielo významn

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Priestory na predaj Púchov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 108967 | Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7 sa nachádza na prestížnej adrese priamo v p

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105721 | Slnečný dizajnový 1izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 39 m²

Slnečný dizajnový 1izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novos

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 101754 I Rekreačná chata pri jazere Domaša

Reality Kvakovce

Rodinný dom | 150 m²

Novostavba 5-izbového rodinného domu s výhľadom na jazero Domaša ponúka široké možnosti aktívne

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Kvakovce

499,990 € 3333 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 37486 | Príjemný 2 izbový byt v Paláci Motešických

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gorkého | 77 m²

2-izbový byt na prenájom situovaný na 3. NP zrekonštruovaného Paláca Motešických, ktorého histó

Publikované: 15.10.2020 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109799 | Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | 799 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný v najlepšej časti obce Malinovo. Pozem

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Pozemky na predaj Malinovo

399 €/m2 399 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 109798 | Ponúkame na prenájom elegantný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Moskovská | 125.7 m²

Ponúkame na prenájom elegantný 3-izbový byt situovaný v modernom bytovom dome na vyhľadávanej M

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111343 | Priestranný dom v pokojnej dedinke Lutila pri Žiari nad Hronom na rozľahlom pozemku

Reality Lutila

Rodinný dom | 115 m²

Priestranný dom v pokojnej dedinke Lutila pri Žiari nad Hronom. Dom stojí na rozľahlom pozemku

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Lutila

305,000 € 2652 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111290 | Vysoko položený stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Bratislavu v pokojnej lokalite

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 976 m²

Vysoko položený stavebný pozemok s jedinečným výhľadom na Bratislavu v pokojnej lokalite Lamač-

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

291,900 € 299 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111271 | Moderný trojizbový byt s balkónom na predaj

Reality Trhová Hradská

3 izbový byt | 76.05 m²

Moderný trojizbový byt s balkónom sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projek

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Trhová Hradská

170,821 € 2246 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111256 | Svetlý dvojizbový byt s loggiou na predaj

Reality Komárno

2 izbový byt | 56.7 m²

Svetlý dvojizbový byt s loggiou sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projekt

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Komárno

126,711 € 2235 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 41733 | Plne klimatizovaný luxusný 4-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Plne klimatizovaný luxusný 4-izbový byt na 2. podlaží elegantnej rezidencie s wellness a privát

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110453 | Elegantný 5-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Laurinská | 300 m²

Elegantný 5-izbový byt (300 m²) na prenájom situovaný na 2. NP zrekonštruovaného Paláca Motešic

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113210 | Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 81.08 m²

Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta ponúka funkčné mestské bývanie s dôrazo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

435,000 € 5365 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113216 | Kompletne zariadený štvorizbový byt s 2 lodžiami na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 129 m²

Kompletne zariadený štvorizbový byt s 2 lodžiami, garážovým miestom a pivnicou je situovaný na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 6589 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113209 | Rovinatý stavebný pozemok štvorcového tvaru situovaný v rekreačnej oblasti

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | 710 m²

Rovinatý stavebný pozemok štvorcového tvaru situovaný v rekreačnej oblasti M.Č. Bratislava – Dú

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

189,000 € 266 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113312 | Predaj pozemku o výmere 1 245 m² s právoplatným stavebným povolením

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná | 1,245 m²

Predaj pozemku o výmere 1 245 m² s právoplatným stavebným povolením v mimoriadne žiadanej lokal

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

320 €/m2 320 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 113309 | 5-izbový byt s priamym vstupom do záhrady na prestížnej adrese v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Godrova | 160.18 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový 5-izbový byt s priamym vstupom do záhrady,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK