Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Staromestská 3 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

163 inzerátov v ponuke

SVOBODA & WILLIAMS | 111110 | Výnimočný dvojpodlažný 6-izbový dom s komfortným suterénom s variabilným využitím

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 379 m²

V tichej a zeleňou obklopenej zóne Ružinova ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný 6-izbový

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 113208 | Dizajnovo zariadený 4-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 130 m²

Dizajnovo zariadený 4-izbový byt na prenájom disponuje veľkorysou loggiou a balkónmi s výhľadmi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113084 | Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Suché mýto | 82 m²

Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto v srdci Bratislavy p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

481,400 € 5871 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109159 | Stavebný pozemok na predaj s výmerou takmer 29 árov

Reality Orovnica

Iný stavebný pozemok | 2,861 m²

Stavebný pozemok na predaj s výmerou takmer 29 árov sa nachádza v pokojnej časti obce Orovnica

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Pozemky na predaj Orovnica

21 €/m2 21 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 108868 | Exkluzívna ponuka predaja funkčného penziónu (16 lôžok) v rekreačnej oblasti

Reality Chľaba

Hotel, penzión, ubytovňa | 390 m²

Exkluzívna ponuka predaja funkčného penziónu (16 lôžok) v rekreačnej oblasti na skok od kúpeľné

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Objekty na predaj Chľaba

799,000 € 2049 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109359 | Rozľahlý, plne funkčný areál s celkovou výmerou pozemku 14 306 m²

Reality Šaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | 795 m²

Na predaj ponúkame rozľahlý, plne funkčný areál s celkovou výmerou pozemku 14 306 m², situovaný

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Objekty na predaj Šaľa

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 108966 | reprezentatívne kancelárske priestory s výmerou 178 m² umiestnené na 3. poschodí

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 178.2 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory s výmerou 178 m² umiestnené na 3. po

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 102587 | Elegantný rodinný dom s veľkorysou záhradou s vyhrievaným bazénom a trojgarážou, Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 301 m²

Elegantný rodinný dom s veľkorysou záhradou s vyhrievaným bazénom a trojgarážou stojí na atrakt

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Malacky

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS I 41732 l Klimatizovaný luxusný byt situovaný na 3. podlaží elegantnej rezidencie s wellness a privátnou záhradou v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 179 m²

Klimatizovaný luxusný byt situovaný na 3. podlaží elegantnej rezidencie s wellness a privátnou

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 12.06.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 102471 | 5-izbový byt vo viladome s parkovaním, terasou a zdieľanou záhradou I Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 174 m²

Ponúkame dlhodobý prenájom moderného 5-izbového bytu na 2.NP v novostavbe viladomu situovaného

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 103010 l Klimatizované kancelárske priestory, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274 m²

Moderné klimatizované kancelárske priestory na prenájom sa nachádzajú na 3. poschodí v lukratív

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 102983 l Kancelárie na prenájom, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274 m²

Moderné klimatizované kancelárske priestory na prenájom sa nachádzajú na 2. poschodí v lukratív

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105387 | Slnečný dizajnový 2i byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 75 m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novostavby n

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105719 | Slnečný dizajnový 2izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Slnečný dizajnový 2izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novos

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 34028 | 3-izbový byt vo viladome s parkovaním, terasou a zdieľanou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 134 m²

Ponúkame dlhodobý prenájom moderného 3-izbového bytu na 1. nadzemnom podlaží v novostavbe vilad

Publikované: 08.11.2019 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 37373 | Historická budova z 19. storočia, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | 1,128 m²

Výnimočný objekt trojpodlažnej historickej budovy postavený v neskorosecesnom slohu z 19. storo

Publikované: 17.08.2021 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS | 42354 | Administratívna budova v Trnave

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | 496 m²

Novopostavená trojpodlažná administratívna budova s výbornou polohou pri výjazde na D1 v trnavs

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 05.01.2026
Priestory na predaj Trnava

Info v RK

Svoboda & Williams | 31747 | Kancelárske priestory Bratislava II, Ružinov, Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 30 m²

Kancelárske priestory na prenájom v administratívnom komplexe situované v rýchlo sa rozvíjajúce

Publikované: 04.04.2019 Aktualizované: 05.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 110893 | Veľkorysý byt s krbom, pivnicou, balkónom, dvoma terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Vincenta Hložníka | 225 m²

Veľkorysý byt s krbom, pivnicou, balkónom, dvoma terasami a celkovou plochou 265 m² sa nachádza

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,299,000 € 5773 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113313 | Na prenájom 2-izbový byt na II. sídlisku v tichej časti Komárna

Reality Komárno

2 izbový byt | Ul. Mieru | 57 m²

Na prenájom 2-izbový byt na II. sídlisku v tichej časti Komárna, byt je umiestnený na prízemí d

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Komárno

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112462 | Prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou murovanou garážou v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Godrova | 181 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 33118 | Na prenájom klimatizovaný 4-izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 268 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 4-izbový byt s terasou situovaný na 2. poschodí moderne zrek

Publikované: 26.07.2019 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 43942 | Unikátna modulová stavba 4-izbového bungalovu na predaj

Reality Reca

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Unikátna modulová stavba 4-izbového bungalovu s oceľovou konštrukciou, ktorá umožňuje vysokú va

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Domy na predaj Reca

647,360 € 2312 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111061 | Moderný 3-izbový byt s balkónom v centre Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 71 m²

Moderný trojizbový byt s balkónom sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projek

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Komárno

170,821 € 2406 €/m²