Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Staromestská 3 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

163 inzerátov v ponuke

SVOBODA & WILLIAMS | 110669 | Noblesný 5-izbový byt s 2 balkónmi a parkovacím státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

V obľúbenej lokalite bratislavského Starého Mesta sa nachádza tento noblesný 5-izbový byt s 2 b

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

785,000 € 5065 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110702 | Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 102 m²

Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m², privátnou záhradkou vo dvore a vysokými stropmi s

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3912 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110444 | Pozemok s platným stavebným povolením a celkovou výmerou 10 535 m²

Reality Jasenie

Iný stavebný pozemok | 10,535 m²

Ponúkame na predaj pozemok s platným stavebným povolením a celkovou výmerou 10 535 m², situovan

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Jasenie

210,000 € 20 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 102580 | V okrese Topoľčany ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 137 ha

Reality Topoľčany

Rekreačný pozemok | 1,367,000 m²

V okrese Topoľčany ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 137 ha. Na pozemku bol navrhnutý športo

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Topoľčany

3.9 €/m2 4 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 107228 | Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 47.62 m²

Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží sa nachádza na 4. poschodí v

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 109936 | Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 84.8 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park v centre Bratislavy

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | PRENAJATÉ | 109621 | Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 67.58 m²

Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad v rezidencii Eurovea Tower. Tent

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109581 | Rozsiahly stavebný pozemok s investičným potenciálom

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | 29,650 m²

Rozsiahly stavebný pozemok s investičným potenciálom nachádzajúci sa na okraji Trnavy, v lokali

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 03.07.2025
Pozemky na predaj Trnava

2,490,600 € 84 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113263 | Novo zrekonštruovaný, plne zariadený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou pri Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Fraňa Kráľa | 71.11 m²

Novo zrekonštruovaný a plne zariadený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou v blízkosti bratislavs

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112916 | Na prenájom ponúkame výnimočný 4-izbový rodinný dom na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Bellova | 270 m²

Na prenájom ponúkame výnimočný 4-izbový rodinný dom (polovica domu) na Kolibe, situovaný v tich

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

SVOBODA&WILLIAMS | 113085 | Atraktívny pozemok s vypracovaným projektom v prestížnej lokalite Staré Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pražská | 751 m²

Predaj atraktívneho pozemku s vypracovaným projektom na realizáciu butikového bytového domu v p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 919 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113049 | Slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 53 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SVOPBODA & WILLIAMS | 111678 | 2-izbový byt s balkónom v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

2 izbový byt | 64.47 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách sa nachádza tento 2-izbový byt s bal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111892 | Výnimočný 4-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Ota Holúska | 133 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109794 | Unikátny obchodný priestor umiestnený v historickej budove

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 442 m²

Unikátny obchodný priestor s celkovou rozlohou 442 m² umiestnený v historickej budove s recepci

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111292 | Stavebný pozemok v pokojnej lokalite Záhorskej Bystrice s možnosťou výstavby rodinného domu alebo radovej zástavby

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 600 m²

Stavebný pozemok v pokojnej lokalite Záhorskej Bystrice s možnostou výstavby rodinného domu prí

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

281,400 € 469 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111263 | Moderný trojizbový byt s balkónom na predaj

Reality Komárno

3 izbový byt | 76.05 m²

Moderný trojizbový byt s balkónom sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projek

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Komárno

170,821 € 2246 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | Štýlový mezonet v prestížnom projekte s wellnessom a športovým zázemím v Nízkych Tatrách

Reality Bystrá

1 izbový byt | 58 m²

Mezonetový 1-izbový apartmán v nadštandardnom vyhotovení s balkónom v srdci Nízkych Tatier, v p

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

254,300 € 4384 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112467 | Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 112 m²

Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily v jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3929 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112375 | Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK v centre bratisla

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 7580 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111422 | Prémiové kancelárske priestory na 16. NP v Apollo Business Center II – Nové Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 318.09 m²

Moderné klimatizované kancelárske priestory na prenájom na 16. nadzemnom podlaží administratívn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 109415 | Prenájom klimatizovaného 2-izbového bytu v elegantnej rezidencii

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 85 m²

Prenájom klimatizovaného 2-izbového bytu v elegantnej rezidencii na prestížnej adrese v Starom

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109381 | Moderná novostavba s dvojgarážou a veľkým pozemkom v Zálesí pri Senci

Reality Zálesie

Rodinný dom | 246 m²

Novostavba rodinného domu situovaná v pokojnej lokalite Senec-Zálesie disponuje premysleným dis

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Domy na predaj Zálesie

650,000 € 2642 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108646 | Kancelárske priestory na prenájom pre spoločnosti všetkých veľkostí

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | 2,104 m²

Unikátny projekt ponúka flexibilné kancelárske priestory na prenájom pre spoločnosti všetkých v

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac