Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Staromestská 3 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

163 inzerátov v ponuke

SVOBODA & WILLIAMS I 102094 I 4-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 181 m²

Unikátny 4-izbový strešný pethouse v rezidencii City Gate s výhľadom na dominanty Bratislavy pr

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 6072 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 100337 | Radový 4-izbový rodinný dom, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | 160 m²

Radový dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom v obci Rovinka ponúka príjemné bývanie neďaleko Bratis

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Rovinka

359,000 € 1754 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 43151 l Pozemky v centre Nitry

Reality Nitra

Lúka, pasienok | 45,768 m²

Pozemky v Nitrianskom kraji o celkovej výmere takmer 4,5 ha sa rozprestierajú v centre samotnéh

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

65 €/m2 65 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | PRENAJATÉ | 109621 | Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 67.58 m²

Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad v rezidencii Eurovea Tower. Tent

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

SVOBODA &WILLIAMS I 105504 l Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 682 m²

Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu a okolité l

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 105687 | Unikátna dobová kúria stoličného sudcu Vitáliša z roku 1910 v pôvodnom stave

Reality Liptovský Hrádok

Historický objekt | Hradná | 444 m²

Unikátna dobová kúria stoličného sudcu Vitáliša z roku 1910 v pôvodnom stave, s veľkým pozemkom

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 05.01.2026
Objekty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

SVOBODA&WILLIAMS I 105717 l Moderné, klimatizované kancelárske priestory v administratívnej budove

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Karloveská | 1,310 m²

Moderné, klimatizované kancelárske priestory v administratívnej budove na Karloveskej ulici v B

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 30.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS I 37747 l Zrekonštruovaná 6-izbová vila s bazénom a terasami, Palisády, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Červeňova | 625 m²

Výnimočná kompletne zrekonštruovaná budova 5-podlažnej funkcionalistickej mestskej vily s bazén

Publikované: 20.11.2020 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS | 31660 | Priestranný rodinný dom so 7 izbami s terasou, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 558 m²

Priestranný rodinný dom pod lesom v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto - Koliba so 7 izbam

Publikované: 03.11.2020 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,450,000 € 1970 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 33118 | Na prenájom klimatizovaný 4-izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 268 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 4-izbový byt s terasou situovaný na 2. poschodí moderne zrek

Publikované: 26.07.2019 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111684 | 3-izbový byt s terasou v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 65.18 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách je situovaný tento 3-izbový byt s te

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111683 | 3-izbový byt s terasou v komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 79.23 m²

V komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách vám ponúkame tento 3-izbový byt s terasou.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111786 | Exkluzívny dom so súkromným jazerom a plážou nachádzajúci sa priamo na brehu jazera

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 440 m²

Exkluzívny dom so súkromným jazerom a plážou nachádzajúci sa priamo na brehu jazera v obci Most

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

1,700,000 € 3864 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113144 | Na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 82 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi situovaný vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112633 | Trojizbový dom na prenájom s dizajnovým a vzdušným interiérom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 140 m²

Trojizbový dom na prenájom s dizajnovým a vzdušným interiérom sa nachádza v bratislavskom Novom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,999 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112160 | Veľkorysý trojpodlažný 6-izbový dom s dostatkom priestoru pre komfortné bývanie aj firemné úč

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Malinová | 306 m²

Veľkorysý trojpodlažný 6-izbový dom s úžitkovou plochou 334 m² s dostatkom priestoru pre komfor

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113085 | Atraktívny pozemok s vypracovaným projektom v prestížnej lokalite Staré Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pražská | 751 m²

Predaj atraktívneho pozemku s vypracovaným projektom na realizáciu butikového bytového domu v p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 919 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112834 | Dvojpodlažná chata s podkrovím na pozemku 1 807 m² v prostredí tatranskej prírody

Reality Štrba

Rodinný dom | 130 m²

Murovaná dvojpodlažná chata s podkrovím situovaná na pozemku 1 807 m² v krásnom prostredí tatra

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Štrba

399,000 € 3069 €/m²

SVOBODA&WILLIAMS | 112868 | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom vo vyhľadávanom rezidenčnom projekte City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 98 m²

Dizajnový 2-izbový byt na prenájom sa nachádza vo vyhľadávanom rezidenčnom projekte City Gate p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA&WILLIAMS | 112767 | Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Malinová ulica | 244 m²

Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom ponúka prémiov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112472 | Dvojizbový byt na 1. poschodí v mimoriadne obľúbenej rezidenčnej časti Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 60 m²

Dvojizbový byt na 1. poschodí (2. NP) bytového domu disponuje pivnicou a podlahovou plochou 59,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 6000 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112383 | Klimatizované kancelárske priestory na 2.NP modernej multifunkčnej budove s parkovaním a výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Astrová | 104 m²

Klimatizované kancelárske priestory na 2.NP modernej multifunkčnej budove s parkovaním a výťaho

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 112342 | Ponúkame na prenájom nové reprezentatívne kancelárske priestory

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 374 m²

Ponúkame na prenájom nové reprezentatívne kancelárske priestory na prémiovej adrese na Hradnom

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 113456 | Veľkorysý byt vhodný na kancelárske využitie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dobrovičova | 146 m²

Veľkorysý byt vhodný na kancelárske využitie. Reprezentatívne priestory situované na 1. poschod

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 5411 €/m²