Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda&Williams Slovakia s.r.o.

Staromestská 3 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

163 inzerátov v ponuke

SVOBODA & WILLIAMS I 100951 l 4-izbový byt Horský park, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 118 m²

Prenájom klimatizovaného strešného 4-izbového bytu elegantnej rezidencie s wellness a privátnou

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 32056 | Moderné bývanie v trojizbovom klimatizovanom byte

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mudroňova | 197 m²

Príjemné moderné bývanie v trojizbovom klimatizovanom byte situovanom na 2. poschodí rezidenčné

Publikované: 20.04.2019 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111683 | 3-izbový byt s terasou v komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 79.23 m²

V komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách vám ponúkame tento 3-izbový byt s terasou.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112160 | Veľkorysý trojpodlažný 6-izbový dom s dostatkom priestoru pre komfortné bývanie aj firemné úč

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Malinová | 306 m²

Veľkorysý trojpodlažný 6-izbový dom s úžitkovou plochou 334 m² s dostatkom priestoru pre komfor

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112633 | Trojizbový dom na prenájom s dizajnovým a vzdušným interiérom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 140 m²

Trojizbový dom na prenájom s dizajnovým a vzdušným interiérom sa nachádza v bratislavskom Novom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,999 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113085 | Atraktívny pozemok s vypracovaným projektom v prestížnej lokalite Staré Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pražská | 751 m²

Predaj atraktívneho pozemku s vypracovaným projektom na realizáciu butikového bytového domu v p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 919 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112472 | Dvojizbový byt na 1. poschodí v mimoriadne obľúbenej rezidenčnej časti Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 60 m²

Dvojizbový byt na 1. poschodí (2. NP) bytového domu disponuje pivnicou a podlahovou plochou 59,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 6000 €/m²

SVOBODA&WILLIAMS | 112767 | Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Malinová ulica | 244 m²

Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom ponúka prémiov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 110027 | Prenájom klimatizovaného 3-izbového bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 121 m²

Prenájom klimatizovaného 3-izbového bytu v elegantnej rezidencii na prestížnej adrese v Starom

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111119 | Luxusný zrubový rodinný s výhľadom na Tatry a wellness

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | 190 m²

Novostavba rodinného domu v prevedení masívneho zrubu zo smreka a jedle je situovaná priamo pod

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

569,000 € 2995 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111105 | Kancelársky priestor na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 63.4 m²

Kancelársky priestor na predaj situovaný na prízemí známej funkcionalistickej budovy Nová Doba

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,000 € 4180 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113145 | Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 528 m² v obci Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 528 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 528 m² v obci Šajdíkove Humence, v bezprostrednej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

169 €/m2 169 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 112383 | Klimatizované kancelárske priestory na 2.NP modernej multifunkčnej budove s parkovaním a výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Astrová | 104 m²

Klimatizované kancelárske priestory na 2.NP modernej multifunkčnej budove s parkovaním a výťaho

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 111684 | 3-izbový byt s terasou v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 65.18 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách je situovaný tento 3-izbový byt s te

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112834 | Dvojpodlažná chata s podkrovím na pozemku 1 807 m² v prostredí tatranskej prírody

Reality Štrba

Rodinný dom | 130 m²

Murovaná dvojpodlažná chata s podkrovím situovaná na pozemku 1 807 m² v krásnom prostredí tatra

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Štrba

399,000 € 3069 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109412 | Prenájom klimatizovaného strešného 3-izbového bytu elegantnej rezidencie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 116 m²

Prenájom klimatizovaného strešného 3-izbového bytu elegantnej rezidencie s wellness a privátnou

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 32544 l Nový multifunkčný objekt s modernými kancelárskymi priestormi na prenájom

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 1,395 m²

Nový multifunkčný objekt s modernými kancelárskymi priestormi na prenájom s ideálnou polohou a

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

16.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS I 108629 I Rozsiahly hotelový areál v pokojnej lokalite na okraji Stupavy

Reality Stupava

Hotel, penzión, ubytovňa | 5,155 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly hotelový areál v pokojnej lokalite na okraji Stupavy. Súčasťou obj

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Stupava

4,000,000 € 776 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 32545 l Obchodné priestory na prenájom odovzdané ako holopriestor s možnosťou prispôsobenia vlastným potrebám

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Einsteinova | 88 m²

Obchodné priestory na prenájom odovzdané ako holopriestor s možnosťou prispôsobenia vlastným po

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

22 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS I 104873 l Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Demänovská cesta | 72 m²

Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry sa nachádza v projekte Dam

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

470,000 € 6528 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 104787 l Rodinný dom s rozľahlým pozemkom o rozlohe cez 36 árov v Hainburgu

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Rodinný dom s rozľahlým pozemkom o rozlohe cez 36 árov sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrt

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 30.06.2025
Domy na predaj

950,000 € 5864 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 104911 l Prenájom priemyselnej haly s možnosťou vyhotovenia podľa požiadaviek nájomcu

Reality Most pri Bratislave

Priemyselná zóna | 4,700 m²

Prenájom priemyselnej haly s celkovou plochou 2800 m2 a možnosťou vyhotovenia podľa požiadaviek

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na prenájom Most pri Bratislave

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 103842 | 4-izbový rodinný dom vo vysokom štandarde s inteligentnou domácnosťou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 196 m²

Nový 4-izbový rodinný dom na prenájom je vybavený vo vysokom štandarde s inteligentnou domácnos

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 102088 l 5-izbová novostavba so vstupom do jazera, Slnečné jazerá

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 175 m²

Na juhu Slnečných jazier ponúkame dvojpodlažnú 5-izbovú novostavbu hrubej stavby s priamym prís

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 30.06.2025
Domy na predaj Senec

399,000 € 2846 €/m²