Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

Rodinný dom 160m2 v pôvodnom stave. Pozemok 1613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 160 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 160m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 1612

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

230,000 € 1438 €/m²

Rodinný dom 150m2 v pôvodnom stave. Pozemok 513m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 150 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 513m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

130,000 € 867 €/m²

Bývajte v Tatrách - Novostavby rodinných domov v Lendaku

Reality Lendak

Rodinný dom | Hlavná | 151 m²

Predstavujeme Vám nový projekt výstavby radových rodinných domov v krásnej lokalite v blízkosti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lendak

299,000 € 1980 €/m²

RD s garážou a pekným pozemkom vo výbornej lokalite, Revúca

Reality Revúca

Rodinný dom | Litovelská | 100 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadáv

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Revúca

164,990 € 1650 €/m²

Ponúkame odstúpenie zabehnutej reštaurácie v Prešove.

Reality Prešov

Reštaurácia | Švábska | 140 m²

Ponúkame na odstúpenie kompletne zariadenú reštauráciu Rio v prevádzke, na sídlisku Šváby v Pre

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

Predaj komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 316 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Ponúkame na predaj rod.dom na Veľkom Ostrove.

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 120 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom na Veľkom Ostrove. Nehnuteľn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

44,990 € 375 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 845 m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov Ponúkame na predaj výnimočný st

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

139,000 € 164 €/m²

Predaj – kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový rodinný dom v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Predaj – kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový dvojdom v Nesvadoch Ponúkame na predaj moderný, ko

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

180,000 € 1500 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok so stav. povolením v Záp. Tatrách

Reality Habovka

Pozemok pre rodinné domy | Blatná | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Západných Tatrách v obci Habovka pri Zuberci v novovytvorenej

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Habovka

92,250 €

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 462 m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 462 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

38,400 € 83 €/m²

Štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – Lipovec | moderné bývanie s dušou prírody

Reality Vrútky

Rodinný dom | - | 177 m²

Sprostredkujem predaj výnimočného rodinného domu v obci Lipovec, ktorý spája moderný štandard b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrútky

319,999 € 1808 €/m²

Záhradná chata s priestranným pozemkom 1444m2 Baška časť Maša

Reality Košice-Myslava

Chalupa, rekreačný domček | - | 104 m²

Na skok od mesta ponúkame exkluzívnu ponuku záhradnej chaty s veľkým slnečným a priestranným po

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Myslava

265,000 € 2548 €/m²

3 izbový byt vo Vrútkach so záhradkou a skladovým priestorom

Reality Vrútky

3 izbový byt | Kafendova | 69 m²

Naša realitná kancelária sprostredkuje predaj 3-izbového bytu v lokalite Vrútky v tesnej dostup

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vrútky

135,000 € 1957 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Šoltésovej ulici v Centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 53 m²

Sprostredkujem prenájom 2 izbového zrekonštruovaného bytu v Centre mesta Martin, na Šoltésovej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

540 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom oplotený pozemok 704m2

Reality Košice-Nad jazerom

Komerčná zóna | - | 704 m²

Na prenájom samostatný pozemok oplotený plechovým plotom s uzamykateľnou bránou na rôznu podnik

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Nad jazerom

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Pozemok pre výstabu rodinného domu Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Sprostredkujem predaj pozemku určeného na výstavbu rodinného domu v obci Košťany nad Turcom. Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košťany nad Turcom

92,000 €

Kancelária o výmere 42 m2, Staré mesto, ul. Mlynská

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 42 m²

Na prenájom pekný kancelársky priestor na druhom poschodí o výmere 42 m²s klimatizáciou po komp

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

504 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom veľkometrážneho 1.izbového bytu na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | - | 36 m²

Sprostredkujem prenájom veľkometrážneho jednoizbového bytu na Severe. V cene je aj televízia.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 140 m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡 Ponúkame na pren

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Brestovany

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 100 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡 Pre nášho seriózneho klienta hľadáme

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Trnava

170,000 € 1700 €/m²