Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

930 inzerátov v ponuke

Slnečný pozemok na začiatku obce VARHAŇOVCE 1314m2

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,314 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný pozemok na začiatku obc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

79,990 € 61 €/m²

Slnečný veľký pozemok Dulová Ves okr. Prešov, 3311m2

Reality Dulova Ves

Rekreačný pozemok | 3,331 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so súhlasom majiteľa Vám ponúka na predaj investičný

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

1 € 0 €/m²

Hidvégardó- 2 izbový gazdovský dom

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový gazdovský dom v pôvodnom stave

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hidvégardó

28,000 € 700 €/m²

PREDAJ - 4-izbový RD - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Jarná | 120 m²

Predáme útulný a štýlový 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti obce Dunajská Lužná v príjemn

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²

Oáza pokoja a možností vo Vrbovej nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Rodinný dom | - | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj vidieka s blízkosťou miest? Ponúkame na predaj tehlový rodin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 330 €/m²

ESTATERS | Prenájom apartmánu s parkovaním v príjemnom prostredí v lokalite Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | - | 148 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom plne vybavený pries

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Bódvaszilas, Maďarsko

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 120 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom postavený v roku 1967 na rovinatom pozem

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

56,500 € 471 €/m²

Rodinný dom 160m2 v pôvodnom stave. Pozemok 1613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 160 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 160m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 1612

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

230,000 € 1438 €/m²

Rodinný dom 150m2 v pôvodnom stave. Pozemok 513m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 150 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 513m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

130,000 € 867 €/m²

Štýlová kancelária v blízkosti centra mesta Rimavská So bota

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 40 m²

Prenájom svetlého priestoru v zrekonštruovanom polyfunkčnom dome – ideálny pre kanceláriu, služ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v centre obce Sušany okres Poltár

Reality Sušany

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,638 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2638 m2, pre výstavbu rodinného domu, p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sušany

37,000 € 14 €/m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 140 m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡 Ponúkame na pren

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Brestovany

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

TOP PONUKA 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA,TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 68 m²

TOP PONUKA | 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA, TRNAVA 🌟 Ponúkame na prenájom priestr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 100 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡 Pre nášho seriózneho klienta hľadáme

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Trnava

170,000 € 1700 €/m²

🚗 NA PRENÁJOM | PODZEMNÉ GARÁŽOVÉ STÁTIE – GALANTA 🚗

Reality Galanta

Garáž | Hodská ulica | 12 m²

🚗 NA PRENÁJOM | PODZEMNÉ GARÁŽOVÉ STÁTIE – HODSKÁ ULICA, GALANTA 🚗 Ponúkame na prenájom podzem

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | 4-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – TRNAVA

Reality Trnava

4 izbový byt | Trnava | 90 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | 4-IZBOVÝ MODERNÝ BYT NA PRENÁJOM – TRNAVA 🏡 Pre nášho seriózneho klien

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Bývajte v Tatrách - Novostavby rodinných domov v Lendaku

Reality Lendak

Rodinný dom | Hlavná | 151 m²

Predstavujeme Vám nový projekt výstavby radových rodinných domov v krásnej lokalite v blízkosti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lendak

299,000 € 1980 €/m²

Szalonna - 6 izbový dvojgeneračný rodinný dom, výborný stav

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER vám ponúka tento 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 200m2, ktor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Szalonna

54,900 € 275 €/m²

4i dom po rekonštrukcii Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 150 m²

Priestranný 4i dom sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, v poslednej dedinke pod

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bystrá

247,000 € 1647 €/m²

Skolaudovaná 3i chata v lyž. stredisku Ski Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 97 m²

Skolaudovaná novopostavená chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného p

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

235,000 € 2423 €/m²

Moderná novostavba pod Chopkom - Nízke Tatry

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | - | 167 m²

Štvorizbová moderná chata sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, na slnečnej lúke

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

Cena na vyžiadanie