Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

930 inzerátov v ponuke

Novostavba rodinného domu na 1297m2 pozemku s výbornou dostupnosťou

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Pri hlavnej | 111.57 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.4) s pozemkom o ve

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2420 €/m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Záhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

85,000 € 90 €/m²

Pozemok v meste Giraltovce

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 1,236 m²

Veľký pozemok v meste Giraltovce Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Giral

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

104,990 € 85 €/m²

Prenájom zabehnutej prevádzky Záhradného centra, Snina

Reality Snina

Objekt pre obchod | - | 200 m²

LCF Real Vám ponúka na prenájom zariadené a vybavené priestory zabehnutej prevádzky Záhradného

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Snina

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Bódvaszilas - na predaj 3 izbový rodinný dom

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 100 m²

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v dobrom, zachovalom stave v obci Bódvas

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

46,500 € 465 €/m²

PREDAJ - 4-izbový RD - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Jarná | 120 m²

Predáme útulný a štýlový 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti obce Dunajská Lužná v príjemn

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²

Oáza pokoja a možností vo Vrbovej nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Rodinný dom | - | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj vidieka s blízkosťou miest? Ponúkame na predaj tehlový rodin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 330 €/m²

Bódvaszilas, Maďarsko

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 120 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom postavený v roku 1967 na rovinatom pozem

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

56,500 € 471 €/m²

Štýlová kancelária v blízkosti centra mesta Rimavská So bota

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 40 m²

Prenájom svetlého priestoru v zrekonštruovanom polyfunkčnom dome – ideálny pre kanceláriu, služ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v centre obce Sušany okres Poltár

Reality Sušany

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,638 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2638 m2, pre výstavbu rodinného domu, p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sušany

37,000 € 14 €/m²

TOP PONUKA 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA,TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 68 m²

TOP PONUKA | 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA, TRNAVA 🌟 Ponúkame na prenájom priestr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhova | 77.11 m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. von

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

279,000 € 3618 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, klimatizácia

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 47.51 m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, 1x kli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

199,400 € 4197 €/m²

Rožný 755m2 pozemok v Trnave s domom, pivnicou, garážou a dielňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Kuzmányho | 115 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rožný z oboch strán (západ, juh) prístupný stav

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

390,000 € 3391 €/m²

Pozemok na mobilný dom, chatu, modulovú stavbu, Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 819 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Parcela sa nachádza na začiatku de

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

41,000 € 50 €/m²

RODIACA ZÁHRADA S MUROVANOU CHATOU, KOŠICE - ŠACA

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | - | 30 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení peknú udržiavanú záhradu s murovanou záhra

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

47,990 € 1600 €/m²

Obchodno-skladové priestory na okraji Trnavy s vlastným parkovaním

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodno-skladové priestory na Trstínskej ces

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI ŠIROKÉ

Reality Široké

Orná pôda | 1,360 m²

Ponúkame na predaj 2 veľké investičné pozemky s krásnym výhľadom v obci Široké nachádzajúcej sa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Široké

40 €/m2 40 €/m2

Predaj nadštandardného polyfunkčného areálu, Košice – Myslava

Reality Košice-Myslava

Objekt pre obchod | Myslavská | 1,562.55 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení areál s dvoma samostatne stojacími budovam

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Myslava

Cena na vyžiadanie

3-IZB. RD S GARÁŽOU A POZEMKOM 1884 m2, BORŠA

Reality Borša

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 3 - izbový rodinný dom s garážou a

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Borša

59,990 € 600 €/m²

Rodinný dom, pozemok 344 m2, Hlavná ul., Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rozlohou cca 100 m2 na podnikanie a pozemkom o výmere 3

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

64,990 € 650 €/m²

Obchodné priestory s kanceláriami pri centre mesta

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Kollárova | 36 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory na rohu Kollárovej a A.

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

285 €/mesiac 8 €/mesiac/m²