Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

930 inzerátov v ponuke

Kancelárie v administratívnej časti Hotela Saffron na prenájom - od 20 m2, Radlinského ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 27.81 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory s výmerami od 28 m2 na Radlinského ul. Kance

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

421 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.879 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,877 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie v centre mesta na prenájom - od 20 m2, ul. Námestie SNP.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s výmerami od 18 m2 do 353 m2 v zrekonštruovanej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 817 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 817 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.012 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,012 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory vo Westend Tower na prenájom - od 14 m2, ul. Dúbravská cesta.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 14 m2 až po prenájom vä

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - 4 - izbový byt - Nábrežná, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná 99 | 99.24 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Lukáš Mentel 🏡 Štýlové mestské bývanie na top adrese – Náb

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

146,000 € 1471 €/m²

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 19 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 19 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

201 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s umývadlom - od 15 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 posch. administratívnej budove na Račianskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom nadštandardných Skladovacích priestorov Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | - | 5,506.4 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na prenájom skladové priestory v obci Široké pri Prešove s priamym diaľ

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Skladovací priestor na prenájom - 300-600 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 300 m2 s možnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory s možnosťou delenia - 360 m2-1.800 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 1.800 m2 s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie s umývadlom na prenájom - od 13 m2, Nádražná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 13 m², situované v 3-podlaž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Apartmány PREMIER FORT BEACH v letovisku Svaty Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmány aj NA SPLÁTKY v komplexe Premier Fort Beach priamo na pláž

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 2386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladový priestor na prenájom - 361 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 361 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o výmere 361 m2 v skladovo-distribučnom areáli na ul

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj 2 izbový byt s pozemkami, Jarovnice, Sabinov

Reality Jarovnice

2 izbový byt | Jarovnice 191 | 45 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný, 2 izbový byt s dvomi pozemkami v obc

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Jarovnice

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže Nessebar v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže nového

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

83,900 € 1864 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Plne vybavený kadernícky priestor - podnájom – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 18 m²

Ponúkame do podnájmu kompletne zariadený kadernícky priestor o výmere 14,04 m² so samostatnou m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Kancelárie v nižšom štandarde - rôzne výmery, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kukučínova | 17.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v rôznych výmerách v 3 poschodovej budove v skladovo-admini

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Komjáti - výnimočný rodinný dom kompletná rekonštrukcia

Reality Komjáti

Rodinný dom | Maďarsko | Komjáti | -

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj tento výnimočný luxusne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Ko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komjáti

199,000 € 995 €/m²