930 inzerátov v ponuke
Farmárska usadlosť | Martovce | 303 m²
Exluzívne len u nás! KÚSOK VIDIECKEHO SNA V OBCI MARTOVCE. Predstavte si svoje dni s vôňou čers
104,000 € 343 €/m²
3 izbový byt | Dúhová | 67.2 m²
Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie,
212,000 € 3155 €/m²
Rodinný dom | Kamenný mlyn | 130 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom čerstvú novostavbu rodinného domu v jednej s
2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Budovateľská | 150 m²
🏡 Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj starší rodinný dom nachádzajúc
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,023 m²
REZERVOVANÉ! Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Svinia pri P
53,000 € 52 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku Surdoku | 1,183 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom
Cena dohodou
Záhrada | Hliník | 676 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Sabinove. Jedná sa
32,000 € 47 €/m²
Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²
VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností
525,000 € 2333 €/m²
2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv
319,000 € 4065 €/m²
1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²
R E Z E R V O V A N É Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom p
172,000 € 5263 €/m²
Rodinný dom | Kostolná | 110 m²
Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl
229,500 € 2086 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
V zastúpení klienta sprostredkujem predaj rodinného domu v obci Turčianske Kľačany. Leží na sl
195,000 € 1083 €/m²
4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²
PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra
450,000 € 3600 €/m²
Rodinný dom | Imeľ | 80 m²
Heaven reality ponúka na predaj menší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ímeľ. Rozloha domu
99,990 € 1250 €/m²
Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²
Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 v obci Lipovce v rekreačnej oblasti, vzdialená 27km od ok
49,000 € 12 €/m²
1 izbový byt | Zvolenská | 34 m²
Sprostredkujem prenájom jednoizbového bytu na Severe. Nachádza sa na 3. poschodí bytového domu
400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dúhová | 44.98 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k
155,000 € 3446 €/m²
Rodinný dom | Na kraji obce | 115 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom modernú 4-izbovú novostavbu domu v Košolnej p
1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 4 - izbový rodinný dom s terasou 23
249,990 € 1667 €/m²
Objekt pre obchod | 912 m²
Ponúkame na prenájom výrobné, skladovacie a logistické priestory v priemyselnom komplexe len 3k
Cena dohodou
Rodinný dom | Lascov | 90 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Lascov, vzdialenej približne 6km od mesta Giraltov
109,990 € 1222 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci
149,990 € 1667 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Dr. Vl. Clementisa | 34 m²
ZAUJÍMAVÁ PONUKA - AKCIA Ponúkame na predaj novú mobilnú chatku(domček), vhodná do záhrady, p
24,990 € 735 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami
599,000 € 3328 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.