Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

Skladovací priestor v logistickom areáli - 970 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 970 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o výmere 970 m2 so sociálny zázemím v skladovo-distr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária s parkovacím miestom zdarma na prenájom - 52,10 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 52.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor s výmerou 52,10 m2 v 7 poschodovej, kompletne zre

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárske priestory v budove Omnipolis na prenájom - od 20 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory s výmerou prenajímateľnej plochy

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skladovací priestor na prenájom - 140 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kopčianska | 140 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 140 m2 s možnos

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vykurovaný skladový priestor na prenájom - 300 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 300 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj veľkého RD s 30 árovým pozemkom.

Reality Podhájska

Rodinný dom | Za potokom | 200 m²

Hovorí sa že prvý dojem je veľmi dôležitý a pri tomto dome bol prvý dojem výborný. Udržiavaný,

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhájska

399,900 € 2000 €/m²

Skladovacia hala s priamym vstupom na prenájom - 533 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 533.63 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 533,63 m2 na Kukučínovej ul. Ponúkaná

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa.

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 200 m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1075 €/m²

Chladiarenský skladový priestor na prenájom - 373 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 373 m²

Ponúkame Vám na prenájom chladiarenský sklad /chladiacu technológiu si dodáva klient/ o výmere

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s garážou a parkovacím miestom v tichej a príjemnej lokalite Topoľčany - Velušovce za super cenu

Reality Topoľčany

4 izbový byt | - | 98 m²

Exkluzívne: Váš nový domov okres Topoľčany obec Velušovce – priestranný 4-izbový byt s dušou a

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

Na predaj pozemok s výhľadom stavebné povolenie Zobor Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 620 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nitre, Višnová ulica Plocha pozemku: 620 m² Charakter pozemk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 224 €/m²

Predám 2-izbový byt v centre Nitry – 58 m² balkón

Reality Nitra

2 izbový byt | - | 58 m²

Svetlý 2-izbový byt o výmere 58 m² Lokalita: úplné centrum Nitry Poschodie: 6. poschodie z

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Apartmán 2kk v luxusnom komplexe Ipanema Beach v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj 2 izbový apartmán v 1. línií pri mori s výhľadom na more a bazén v l

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

126,000 € 1881 €/m²

4-izbové bývanie pri lese ako alternatíva k rodinnému domu

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami 28A | 154 m²

Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

329,000 € 2136 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

„Investuj pri mori" – 300+ apartmánov v Bulharsku aj Na splátky

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) rôzne apartmány pri mori (štúdia, 2+kk, 3+kk a 4+kk)

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičné pozemky v rozvojovom území mesta - 986 m2, lokalita Bory

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | - | 986 m²

Ponúkame na predaj súbor štyroch parciel s celkovou výmerou 986 m² v katastrálnom území Bratisl

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

32,000 € 32 €/m²

Kompletne zariadená prevádzka kaviarne s herňou v Guthause

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 121 m²

Papcun Reality ponúka na prenájom kompletne zariadenú prevádzku kaviarne s detskou herňou v rez

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Apartmány v komplexe GRAND SOLARIS na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové a zariadené apartmány v novom komplexe Grand Solaris nach

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1966 €/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ - Tehlový 3-izbový byt so ZÁHRADKOU a SÚKROMNÝM DVOROM v širšom CENTRE Prešova!

Reality Prešov

3 izbový byt | Vodárenská 2 | 71 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá kombinuje pokoj vidie

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,990 € 2324 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestory pre šport a fyzioterapiu na prenájom - 106 m2 a 112 m2, OBC Tomášikova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 106 m²

Ponúkame Vám na prenájom pripravené priestory vhodné pre športové a pohybové aktivity, fitness,

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,459 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Apartmány v komplexe NESSEBAR FORT RESIDENCE na Slnečnom pobreží v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka apartmány na predaj (aj na splátky) v komplexe NESSEBAR FORT RESIDENCE, ktorý

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

76,500 € 1275 €/m²

Temperovaný skladový priestor na prenájom - 100 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom vykurovaný skladový priestor s výmerou 100 m2 na začiatku ulice Stará

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný 4i byt na predaj - 102 m2, v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, klimatizovaný 4i byt (č. 103) o výmere 102,73 m2 v Starom me

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,500 € 4434 €/m²

Skolaudované 3i byty v tehlovej novostavbe.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78.9 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné voľné 3i byty v novostavbe bytového domu v lokalite Panónsky há

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,700 € 2379 €/m²