Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

Pozemky na predaj v Bachledovej Doline

Reality Ždiar

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,156 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívne pozemky vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Bachled

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ždiar

100 €/m2 100 €/m2

NOVINKA: 7 izbový rodinný dom s veľkým pozemku za domom, BA Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe s veľkou loggiou – Slnečnice, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²

R E Z E R V O V A N É Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

172,000 € 5263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Rodinný dom | - | 131 m²

Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košťany nad Turcom

Cena na vyžiadanie

3i byt s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

3 izbový byt | Tále | 89 m²

Trojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

275,000 € 3090 €/m²

PREDAJ – krásny 3i byt s príjemnou atmosférou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Košická | 62.52 m²

Košická ulica je v mestskej časti Ružinov aj v mestskej časti Staré mesto a tvorí hranicu medzi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

412,000 € 6590 €/m²

Len u nás !Na predaj viacgeneračný dom v Tvrdošovciach .

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Tvrdošovce | 200 m²

Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj viacgeneračný poschodový rodinný dom v p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

84,000 € 420 €/m²

Unikátny stavebný pozemok pod lyžiarskym svahom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Bexeľ | 369 m²

Hľadáte miesto, kde si v zime obujete lyžiarky priamo pred dverami? Ponúkame Vám výnimočnú inve

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

89,900 € 244 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok s IS Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rekreačný pozemok | Bystrá | 500 m²

Pozemok je situovaný v srdci Nízkych Tatier, v poslednej dedinke pod Chopkom z Južnej strany. N

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bystrá

125,000 € 250 €/m²

Stavebný pozemok s IS pri potoku Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Pozemok pre rodinné domy | Bystrá | 500 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bystrá

125,000 € 250 €/m²

RK VEMA REAL, v Seredi 2izb. na prenájom

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 52.5 m²

Prenajmeme moderný novopostavený 2 izb. byt, na Kukučínovej ul.(Meander) v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Sereď

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RK VEMA REAL, na predaj RD v Kajali

Reality Kajal

Rodinný dom | Stará | 255 m²

Predáme rodinný dom v obci Kajal s pozemkom o rozlohe 815m2. Dom pozostáva z dvoch bytových je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kajal

89,000 € 349 €/m²

Apartmán v srdci Nízkych Tatier - Výnos 7% p.a.

Reality Dolná Lehota

4 izbový byt | Dolná Lehota | 148 m²

Lokalita: Nízke Tatry | Typ: Mezonet 4+kk | Stav: Skolaudované Garantovaný výnos 7% p.a. NV

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 1689 €/m²

Na predaj tehlový dom v Strekove pri žel.stanici.

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 1,022 m²

VASSE REALITY ponúkajú na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Strekov, len 27 km od termálneho kú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Strekov

52,000 € 51 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i apartmán s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 63 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

195,000 € 3095 €/m²

Predaj, Prenájom 2i apartmán s garážou Tále NízkeTatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 67 m²

Predstavujeme vám dvojizbový apartmán na predaj, ktorý sa nachádza v prestížnom uzavretom areál

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

199,900 € 2984 €/m²

Útulný 2i byt pri lese Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 58 m²

Dvojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

190,000 € 3276 €/m²

Rezervované -3 izb. dom v Strekove - 27 km od Štúrova

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 181 m²

Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný d

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Strekov

55,000 € 304 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Precízna drevostavba nad mrakmi s bezkonkurenčným výhľadom

Reality Lom nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

Hľadáte miesto, kde končí ruch mesta a začína čistá horská príroda? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 1639 €/m²

Stavebný pozemok s IS v lesnom prostredí Jarabá Nízke Tatry

Reality Jarabá

Rekreačný pozemok | - | 162 m²

Pozemok sa nachádza v útulnej dedinke pod Čertovicou, v Jarabej. Je situovaný v okrajovej časti

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jarabá

55,000 € 340 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | . | 137 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Iži. Rozloha domu je 137 m2,celková rozloha pon

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

129,000 € 942 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Koláovo | 130 m²

Heaven reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

179,950 € 1384 €/m²

Investičný pozemok 500m od ski&bike Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | Fongrub | 3,858 m²

Mýto pod Ďumbierom je etablovaná horská obec, ktorá si napriek rozvoju cestovného ruchu zachova

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

130 €/m2 130 €/m2

GEMINIBROKER v obci Gönc ponúka 2 izbový dom

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gönc

Geminibroker ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v tichej lokalite v obci Gönc. Ide o sedlia

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gönc

30,500 € 43 €/m²