930 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Pri parku | 204 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený, klimatizovaný 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavb
369,000 € 1809 €/m²
1 izbový byt | Nova ves | 35 m²
R E Z E R V O V A N É Na predaj: 1-izbový byt so zaskleným balkónom – Dunajská Streda, Nová Ve
96,000 € 2743 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 1,370 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly dom s veľkým potenciálom na Hlavnej ulici v Prešove, ktorý pozostá
749,990 € 547 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²
Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa
270,000 € 3101 €/m²
Rodinný dom | Risnovce | 130 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2075 €/m²
Obchodné priestory | Arm. gen. Svobodu | 78 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor vo Svidníku v obchodnom centre, na 1. poschodí. S veľkos
49,990 € 641 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hubenného | 635 m²
Ponúkame na predaj administratívna budova v Krasňanoch – ideálna investícia! Ponúkame na preda
1,390,000 € 2189 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²
Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho
275,000 € 2846 €/m²
Rodinný dom | Kolta | 70 m²
Predstavte si pokojné rána na vidieku, vôňu čerstvej kávy a ticho, ktoré narúša len spev vtákov
44,000 € 629 €/m²
Rodinný dom | Salka | 400 m²
Exkluzívna ponuka! Vasse Reality Vám ponúka na predaj dvojgeneračný dom s pozemkom veľkosti 1
59,000 € 148 €/m²
Rodinný dom | Karolov dvor | 491 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Bravo” na
235,000 € 479 €/m²
Skladový objekt | - | 1,000 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj prevádzkový areál s jednopodlažnou budovou s rozlohou 1000 m2
295,000 € 295 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,059 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj časť slnečn
80 €/m2 80 €/m2
5 a viac izbový byt | 280 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbového do
525,000 € 1875 €/m²
Vinica, chmelnica | Viničky | 3,516 m²
So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj dve samostatné vinohradnícke pozemky nachádzajúce sa v c
19,999 € 6 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 700 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Pa
62,000 € 89 €/m²
Reštaurácia | P.O.Hviezdoslava 1113 | 180 m²
Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany Ponúkame na odstúpenie zabehnutý bar nachádzajúci
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Brumovická | 141 m²
HOTOVÁ 08.2026 NOVOSTAVBA HOLODOM Klasický murovaný tehlový zateplený 5i Rodinný dom 141m2 na
465,000 € 3298 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Ponúkame na predaj 4 - izbovú NOVOSTAVBU dvojpodlažného rodinného domu A v slepej ulici v obci
165,000 € 1100 €/m²
Rodinný dom | Malé Kosihy | 121 m²
Na predaj rodinný dom – Malé Kosihy, 1937 m² VASSE Reality ponúka na predaj priestranný rodinn
55,000 € 455 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentandrás | -
GEMINIBROKER Vám ponúka v blízkosti slovenských hraníc v tichej obci Tornaszentandrás na predaj
41,800 € 348 €/m²
Obchodné priestory | Bačíkova | 18.77 m²
LCF REAL ponúka na predaj atraktívne obchodné a prevádzkové priestory v tehlovom dome o výmere
83,500 € 4449 €/m²
Orná pôda | - | 3,871 m²
Na predaj orná pôda v atraktívnej lokalite pred obcou Čakanovce, okres Košice-okolie. Ponúkame
28 €/m2 28 €/m2
Rodinný dom | 470 m²
Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 Sekule č.d. 582 + Druhý Rodinný dom 120m2.
315,000 € 670 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.