Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

4-izbové bývanie pri lese ako alternatíva k rodinnému domu

Reality Stupava

Rodinný dom | Pod Kopcami 28A | 154 m²

Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

329,000 € 2136 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU 🌿

Reality Hrušov

Vidiecky dom | 80 m²

TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU – VIDIECKY CHARAKTER & SKVELÁ POLOHA 🌿 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrušov

39,990 € 500 €/m²

„Investuj pri mori" – 300+ apartmánov v Bulharsku aj Na splátky

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) rôzne apartmány pri mori (štúdia, 2+kk, 3+kk a 4+kk)

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Hidvégardó - 2 izbový rodinný dom, plastové okná

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

GEMINI BROKER Vám ponúka na predaj v obci Hidvégardó tento rodinný dom, ktorý bol postavený pre

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hidvégardó

45,000 € 563 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM MODRANKA

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 175 m²

TOP PONUKA | ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE 🌟 Predstavujeme vám výn

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

399,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bódvaszilas - 2,5 izbový rodinný dom

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 150 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj polovičný dom na 2 podlažiach v obci Bodvaszilas, v Maďarsku,

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

59,900 € 399 €/m²

Szőlősardó - rodinný dom v peknom prostredí

Reality Szőlősardó

Rodinný dom | Maďarsko | Szőlősardó | Szőlősardó

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szőlősardó v Maďarsku. Tento rodinný dom bol postave

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Szőlősardó

26,500 € 177 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 85 m²

Heaven reality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Kolárove. Rozloha domu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

109,000 € 1282 €/m²

🏡 NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – TRNAVA 🏡

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Traťová | 617 m²

🏡 NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – KAMENNÝ MLYN, TRNAVA | 748 m² 🏡 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

Priestor s administratívnym zázemím na prenájom - 400 m2, Poľovnícka ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | Poľovnícka | 400 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný skladovo-výrobný priestor s administratívnym zázemímo výme

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

4.16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v BBC1 na prenájom - od 22 m2, Plynárenská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 22 m2 až po prenájom vä

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Vykurovaná skladovacia hala so zázemím na prenájom - 3.342 m2, Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Priestor pre sklad | Priemyselná | 3,342 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 3.342 m2 plus administratívno-sociálne

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Svätý Jur

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom - od 15 m2, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách od 15 m2 do 33 m2 v 4 podlažn

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Multifunkčné priestory na prenájom - od 18 m2, Pestovateľská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a multifunkčné priestory v rôznych výmerách, nachádzajúce sa v

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PENZIÓN LÍVIA TRENČIANSKE TEPLICE-VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Trenčianske Teplice

Hotel, penzión, ubytovňa | Šrobárova | 855 m²

Na predaj: Penzión Lívia – Srdce kúpeľného mesta Trenčianske Teplice Realitná kancelária KING

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

600,000 € 702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičné pozemky v rozvojovom území mesta - 986 m2, lokalita Bory

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | - | 986 m²

Ponúkame na predaj súbor štyroch parciel s celkovou výmerou 986 m² v katastrálnom území Bratisl

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

32,000 € 32 €/m²

Kompletne zariadená prevádzka kaviarne s herňou v Guthause

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 121 m²

Papcun Reality ponúka na prenájom kompletne zariadenú prevádzku kaviarne s detskou herňou v rez

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality ponúka novostavbu rodinného domu v radovom dome v Kolárove. Základné parametre:

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1487 €/m²

Ponúkame na predaj novostavby v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality Vám ponúka novostavby rodinných domov v radovej zástavbe v lukratívnej časti Kol

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1424 €/m²

Polyfunkčný/Rodinný dom 350m2 + Druhý Rodinný dom + 2300m2 záhrada

Reality Sekule

Rodinný dom | 470 m²

Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 Sekule č.d. 582 + Druhý Rodinný dom 120m2.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sekule

315,000 € 670 €/m²

Pozemok na výstavbu, Kechnec, Košice

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 910 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Kechnec v okrese Košice – okolie

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

110,350 € 121 €/m²

STAVEBNÝ pozemok 800m2 pri lese. Napojený na všetky IS

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 800 m²

PEKNÝ rovinatý pozemok 800m2 pri lese Tálky, Marianka + ŠÍRKA 25m + už NAPOJENÝ na inžiniersk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

275,000 € 344 €/m²

STAVEBNÝ 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 900 m²

Pekný 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE + Šírka 18m + Všetky inžiniersk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

342,000 € 380 €/m²

3-izbový byt na prenájom, Prešov - Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 74 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s loggiou na Ďumbierskej ulici, na Sídlisku Sekčov v Prešove.

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²