Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (469  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

469 inzerátov v ponuke

Na prenájom sklad na Levočskej ul. v Prešove bonus parkovanie pre jedno auto v podzemnej garáži zdarma.

Reality Prešov

Skladový objekt | Levočská | 50 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom skladovacie priestory v

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj pozemky v k.ú. Paňa - 20 000 m2

Reality Paňa

Orná pôda | Paňa | 20,000 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Diamond reality Nitra, s.r.o. ponúka na predaj podiely na poz

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Paňa

53,000 € 3 €/m²

NA PREDAJ GARÁŽ, KALVÁRIA, KOŠICE SEVER

Reality Košice-Sever

Garáž | Na Kalvárii | 14 m²

Na predaj garáž v Košiciach – Kalvária (14 m²) Ponúkam na predaj suchú, udržiavanú garáž v

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

25,500 € 1821 €/m²

PREDANÉ !!! - Pozemok 1.5 ha pri OPTIME

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | Červený rak | 0 m²

Na predaj pozemok 1.5 ha pri OPTIME rozloha 15 755 m2 výborná cena skvelá poloha

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

261,957 €

REZERVOVANÉ - NOVÁ CENA | NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V ROŽŇAVE

Reality Rožňava

3 izbový byt | Zakarpatská | 74 m²

REZERVOVANÉ Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

112,990 € 1527 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom, Košice - Ťahanovce, ulica na Hájiku

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Na hájiku | 120 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový dom v lokalite Ťahanovce - obec. V podkroví je možné jednodu

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

195,000 € 1550 €/m²

PREDANÝ - Na predaj pekný 3-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Šafárikova trieda, Košice - Západ.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Šafárikova trieda | 60 m²

PREDANÝ Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Šafárikova trieda, v obľúbenej lokalite Košic

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,999 € 4000 €/m²

REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI TORYSKÁ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Toryská | 48 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt po kompletn

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 4-IZBOVÝ BYT NA ULICI VÝSTAVBY, KOŠICE - ZÁPAD.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Na predaj ponúkame moderne a kvalitne zrekonštruovaný 4-izbový byt na ulici Výstavby, v obľúben

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

270,000 € 3750 €/m²

Na predaj 4 - izbový byt na ulici Watsonova, Košice – Sever

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Watsonova | 75 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na ulici Watsonova, v obľúbenej lokalite Košice - Sever. Byt je

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

212,500 € 2833 €/m²

Na predaj záhrada, Kavečany, Košice I.

Reality Košice-Kavečany

Záhrada | nemá | 360 m²

Bc. Adriána Vatrályová a Diamond Reality Vám ponúka na predaj záhradu o výmere 360 m² v obľúben

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

22,000 € 61 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Strojnícka | 39 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestory v

Publikované: 24.02.2019 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

164 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom K Surdoku

Reality Prešov

Rodinný dom | k surdoku | 312 m²

PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV Vám ponúka na predaj, krásny, novopostavený rod

Publikované: 10.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

335,000 € 1074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kancelária na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Administratívny objekt | Strojnícka | 16 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestory n

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

114 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný 2 izbový byt, Czambelovej ulici v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Czambelova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný 2-izbový byt v srdci Košíc, na Czambelovej ulici.

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ GARÁŽ | ULICA OSTRAVSKÁ

Reality Košice-Juh

Garáž | Ostravská | 19 m²

Ing. Kevin Tohol a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj garáž v osobnom vlastníctve, situovan

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

29,400 € 1547 €/m²

Na prenájom sklad -kancelária na Levočskej ul. v Prešove bonus parkovanie pre jedno auto v podzemnej garáži zdarma.

Reality Prešov

Administratívny objekt | levočska | 40 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom skladovacie-kancelárske

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom pre veľkú rodinu v malebnej obci Výčapy-Opatovce

Reality Výčapy-Opatovce

Rodinný dom | Výčapy-Opatovce | 200 m²

Na predaj útulný 6-izbový rodinný dom s garážou a záhradou v malebnej obci Výčapy–Opatovce, len

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Výčapy-Opatovce

225,000 € 1125 €/m²

Na predaj rodinný dom, Moldava nad Bodvou , ulica Budulovská 27

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Budulovská 27 | 126 m²

Na predaj: 3-izbový rodinný dom v Moldave nad Bodvou – skvelá lokalita, ideálne pre rodinu! Po

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

168,990 € 1341 €/m²

Na prenájom moderný 2 izbový byt, Czambelová ulica v centre Košíc.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Czambelova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2-izbový byt v srdci Košíc Hľadáte pokojné a komfortné býv

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Najlepšia INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2 BUDOVY - GABOLTOV okr. Bardejov

Reality Gaboltov

Objekt pre obchod | 1,735 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. s vedomím JUDr. Petra Žoldoša, ako správcu majetku bfmr s.r.o.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Gaboltov

1 € 277 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4 izbová novostavba v Nitre na Zobori

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornohorská | 50 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na pozemku s výmerou 537 m2 v Nitre na Zobori. Cena 29

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

296,000 € 5920 €/m²

Na predaj Rodinný Dom Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Na hájiku 34 | 58.86 m²

Na predaj 4-izbový dom na predaj – Na Hájiku 34, Košice Ponúkame na predaj 4-izbový dom (2

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

139,990 € 2378 €/m²

"REZERVOVANÝ" Ponúkam na predaj 2 izbový Apartmán Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Apartmán | Piesková Baňa | 47 m²

"REZERVOVANÝ" Na predaj apartmán, Nová Lesná – prekrásny výhľad na Tatry Ponúkame na preda

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Lesná

153,000 € 3255 €/m²