Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (469  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

469 inzerátov v ponuke

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom v obci Beladice – ideálne bývanie pre rodinu!

Reality Beladice

Rodinný dom | Veľké Chrašťany | 150 m²

Ponúkame vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v pokojnej obci Beladice, okres Zl

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beladice

180,000 € 1200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 5000 m2 hala Lužianky

Reality Lužianky

Priestor pre výrobu | Rastislavova | 5,000 m²

Ponúkame na prenájom halu nachádzajúcu sa v Nitre, mestská časť Mlynárce, bezprostredne pri dia

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lužianky

29,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 4 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | 83m² | PRAKOVCE

Reality Prakovce

4 izbový byt | SNP | 83 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový by

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prakovce

70,000 € 843 €/m²

Na prenájom sklad na Levočskej ul. v Prešove bonus parkovanie pre jedno auto v podzemnej garáži zdarma.

Reality Prešov

Skladový objekt | Levočska | 120 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom skladovacie priestory v

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3800 m2 - PRENÁJOM skladov

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Jazerná | 3,842 m²

Diamond reality v spolupráci s Kristínou Benöczovou Vám ponúkajú na prenájom nebytové a sklado

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - Na predaj 4 - izbový byt na Terase, Košice – Ružínska(Terasa)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Ružínska | 72 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 4-izbový byt na ulici Ružínska, v obľúbenej lokalite Košice -

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 3125 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S 3 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI, OBEC TELGÁRT

Reality Telgárt

Rodinný dom | Telgárt | 250 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom s tromi byto

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Telgárt

190,000 € 760 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ ! Na predaj rekreačná chalupa, Hanušovce nad Topľou, okres Vranov nad Topľou

Reality Hanušovce nad Topľou

Chalupa, rekreačný domček | Mierová | 75 m²

Predané ! Ing. Vladimír Koscelanský a spoločnosť DiamondReality ponúka na predaj rodinný dom v

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hanušovce nad Topľou

75,000 € 1000 €/m²

Na predaj 4 - izbový byt na Terase, Košice – Výstavby(Terasa)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na ulici Výstavby, v obľúbenej lokalite Košice - Západ(Terasa)

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

250,000 € 3472 €/m²

Rodinný dom, Kalša, dohoda možná, 1916 m2,

Reality Kalša

Rodinný dom | hlavná | 230 m²

Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom v obci Kalša, situovanej pod lesom, s krásnym vý

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kalša

99,000 € 478 €/m²

Na predaj lukratívny objekt v centre mesta Moldava nad Bodvou, ul. Hviezdoslavová

Reality Moldava nad Bodvou

Obchodné priestory | 705 m²

Ponúkame Vám na predaj investične zaujímavý objekt v centre Moldavy nad Bodvou,na ulici Hviezdo

Publikované: 07.04.2019 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Moldava nad Bodvou

299,000 € 424 €/m²

Výrazná zľava!!!!! Nepremeškajte!Na predaj 35 árový pozemok s vidieckym domom Mlyňany

Reality Tesárske Mlyňany

Vidiecky dom | Mlyňany | 100 m²

Diamond reality Nitra ponúka na predaj vidiecky dom v srdci prírody – Mlyňany Rozľahlý pozemok

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

99,000 € 1250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ VEĽKORYSÝ STAVEBNÝ POZEMOK | 1559 m² | Naciná Ves

Reality Nacina Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vybúchanec | 1,559 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v o

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nacina Ves

71,990 € 46 €/m²

Na prenájom sklad na Jesennej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Jesenna | 70 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor s kan

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDANÉ !!! - Pozemok 1.5 ha pri OPTIME

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | Červený rak | 0 m²

Na predaj pozemok 1.5 ha pri OPTIME rozloha 15 755 m2 výborná cena skvelá poloha

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

261,957 €

NA PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM VO VYSOKOM ŠTANDARDE

Reality Milhosť

Rodinný dom | Abaújvár | 200 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj nadštandardný 5 izbový r

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Milhosť

449,000 € 2245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ ! REZIDENCIA PRI RADNICI, Novostavba 1-izb.byt, loggia, pivnica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. - vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant, Vám ponúka na preda

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

211,999 € 7067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kancelárske priestory v Veľkom Šariši

Reality Veľký Šariš

Kancelárie, administratívne priestory | železničiarska | 70 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestory n

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Veľký Šariš

322 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok Trávnica pri Podhájskej

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 802 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Trávnica. Plocha pozemku aj s cestou

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

35,000 € 44 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s BALKÓNOM, Berehovská ulica, Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 70.29 m²

Vaša šanca na bývanie v srdci mesta – 3-izbový byt s potenciálom podľa vašich predstáv. Poonúk

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 € 1394 €/m²

Reality Prešov

Skladový objekt | Levočská | 50 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj pozemky v k.ú. Paňa - 20 000 m2

Reality Paňa

Orná pôda | Paňa | 20,000 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Diamond reality Nitra, s.r.o. ponúka na predaj podiely na poz

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Paňa

53,000 € 3 €/m²

Na predaj novostavba Golianovo

Reality Golianovo

Rodinný dom | Golianovo | 128 m²

Diamond reality Nitra ponúka na predaj novostavbu 4 izbového nízkoenergetického bungalovu v ob

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Golianovo

259,000 € 2023 €/m²

Príležitosť pre developera!Na pedaj stavebné pozemky Branč

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Branč | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemky podľa územného plánu obce vhodné na výstavbu rodinných domov so šír

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Branč

50 €/m2