Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (469  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

469 inzerátov v ponuke

Ponúkam na predaj pozemky mestskej časti Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Tešedíková | 600 m²

Diamond Reality v zastúpení Mgr. Kamil Špegár exkluzívne ponúka na predaj rovinaté pozemky v m

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

204,000 € 340 €/m²

Predaj pozastavený: pozemok na predaj v zahradkarskej oblasti Myslava - kamenný potok, Košice

Reality Košice-Myslava

Rekreačný pozemok | 534 m²

Predaj pozastavený:Pozemok na predaj v zahradkárskej oblasti Kamenný potok, Myslava, Košice. Po

Publikované: 19.03.2015 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

80 €/m2 80 €/m2

Na prenájom sklad s kanceláriou

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Strojnícka | 158 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o roz

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

1,158 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom, obec Osuské.

Reality Osuské

Rodinný dom | nemá | 357 m²

Na predaj zrekonštruovaný dom, obec Osuské. Rekonštrukcia prebehla v roku 2025. Dom je na pozem

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Osuské

103,000 € 289 €/m²

Na predaj rodinný dom Jelšovce

Reality Jelšovce

Rodinný dom | Jelšovce | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jelšovce na pozemku veľkosti 927 m2. Zast

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

146,000 € 1460 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory v centre mesta s parkoviskom

Reality Prešov

Administratívny objekt | Masarykova | 80 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom kancelárske priestory v

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ stavebný pozemok v obci Sľažany NEPREMEŠKAJTE!!!

Reality Sľažany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Sľažany | 594 m²

Ponúkame na predaj POSLEDNÝ VOĽNÝ stavebný pozemok v obci Sľažany s ideálnou výmerou 20 m na ší

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

39,000 € 66 €/m²

Na predaj garáž, Za Kalváriou, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Nemá | 14 m²

EXKLUZÍVNE VÁM PONÚKAME NA PREDAJ: GARÁŽ NA SEVERE V KOŠICIACH – ZA KALVÁRIOU. Poloha: Ul. Za

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

25,500 € 1821 €/m²

Na prenájom sklad na Petrovanskej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Jesenna | 35 m²

hDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor na Jese

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

250 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ BUDOVA NA INVESTÍCIU / PODNIKANIE, BLÍZKO CENTRA

Reality Košice-Juh

Polyfunkčný objekt | Holubyho | 500 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj obchodné priestory v centr

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

506,500 € 1013 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, ulica Sama Czabana, Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | Sama Czabána | 72 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom na ulici Sama Czabana. Ponúkame na predaj

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

94,990 € 1319 €/m²

Na predaj Investičný pozemok, Košice , Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²

Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

95 €/m2 95 €/m2

PRÉMIOVÉ kancelárie na mieru - PRENÁJOM

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Žriedlová | 17 m²

Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond Reality, vám ponúkajú reprezentatívne a zároveň

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ!Na predaj dva ihneď obývateľné rodinné domy za cenu jedného v malebnej obci Výčapy-Opatovce

Reality Výčapy-Opatovce

Rodinný dom | 283 m²

Na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom s krásnou záhradou v srdci obce Výčapy-Opatovce

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Výčapy-Opatovce

205,000 € 724 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom (dvojdom) pri Bratislave, obec Tomášov.

Reality Tomášov

Rodinný dom | Tomášov | 685 m²

Na predaj rodinný dom (dvojdom) v obci Tomášov, pri Bratislave. Dispozícia: 2 izbový dom s k

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Tomášov

236,000 € 345 €/m²

NA PREDAJ ÚTULNÝ RODINNÝ DOM S PRIESTRANNÝM POZEMKOM

Reality Černochov

Rodinný dom | Černochov | 130 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom alebo útulnú

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Černochov

79,900 € 615 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI ĎURKOV

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | Ďurkov | 872 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

94,900 € 109 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT NA ULICI TOLSTÉHO 1, KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Tolstého | 36 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 1-izbový byt na ulici TOLSTÉHO č. 1, nachádzajúci sa v obľúben

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

180,000 € 5000 €/m²

NOVOSTAVBA rodinného domu s veľkým pozemkom, Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Včelárska Paseka | 102.8 m²

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu s ve

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

240,000 € 2335 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom v obci Beladice – ideálne bývanie pre rodinu!

Reality Beladice

Rodinný dom | Veľké Chrašťany | 150 m²

Ponúkame vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v pokojnej obci Beladice, okres Zl

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beladice

180,000 € 1200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 5000 m2 hala Lužianky

Reality Lužianky

Priestor pre výrobu | Rastislavova | 5,000 m²

Ponúkame na prenájom halu nachádzajúcu sa v Nitre, mestská časť Mlynárce, bezprostredne pri dia

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lužianky

29,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3800 m2 - PRENÁJOM skladov

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Jazerná | 3,842 m²

Diamond reality v spolupráci s Kristínou Benöczovou Vám ponúkajú na prenájom nebytové a sklado

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok Veľký Ďur - Rohožnica

Reality Veľký Ďur

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Ďur | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Veľký Ďur - Rohožnica. Ploc

Publikované: 04.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Ďur

45,000 €

Skvelá cena!!!NA PREDAJ: Zabehnutá rekreačná chata v Podhájskej – výborná investícia

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 216 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadenú, celoročne prenajímanú rekreačnú chatu v mimoriadne vyhľ

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

420,000 € 1944 €/m²