ATOMIA s.r.o.

ATOMIA s.r.o.

Orlia 11 04001 Košice-Staré Mesto Slovensko

ATOMIA s.r.o.

ATOMIA s.r.o. (57  inzerátov)

Južná trieda 31 04001 Košice

57 inzerátov v ponuke

Predaj rodinného domu Košice - okolie, Kysak

Reality Kysak

Rodinný dom | Kysak | 316 m²

Omrzelo Vás už bývanie v malom panelákovom byte? Chcete dopriať svojim milovaným deťom a zvier

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kysak

245,000 € 775 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izbový byt Košice I. Staré mesto Svätoplukova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

215,900 € 2804 €/m²

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

Investičné pozemky Košice - Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 15,497 m²

Ponúkame na predaj súbor investičných pozemkov v atraktívnej a perspektívnej lokalite Košice –

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

32 €/m2 32 €/m2

Svadobný salón na predaj v historickom centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Kováčska | 73 m²

Prevezmite zabehnutý svadobný salón v centre Košíc – pripravený okamžite fungovať Hľadáte podn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

20,950 € 287 €/m²

Luxusný 3-iz. zariadený byt v novostavbe pri Novej nemocnici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Inovecká | 133 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe pri novej nemocnici - ul. Inovecká *** LUXUSNÝ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

2,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v Humennom

Reality Humenné

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Humenné – Ptičie

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Humenné

188,000 € 627 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 2 izbový byt, Popradská, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 52 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Z

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

170,000 € 3269 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Kružná

Rodinný dom | 270.84 m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom 2 419 m² – Kružná pri Rožňave Ponúkame na predaj rodi

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kružná

69,000 € 255 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom Rožňavské Bystré pri Rožňave

Reality Rožňavské Bystré

Rodinný dom | 135.92 m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom 791 m² – Rožňavské Bystré pri Rožňave Ponúkame na predaj rod

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rožňavské Bystré

38,000 € 280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s terasou v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Kosatcova | 89 m²

TOP PONUKA: Zrekonštruovaný 3-izbový byt v blízkej dostupnosti do centra mesta Ponúkame na pre

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

299,000 € 3360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

10 árový stavebný pozemok v IBV Ku Mlynu - Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Pozemok pre rodinné domy | Ku Mlynu | 988 m²

Ponúkame na predaj jeden z posledných voľných stavebných pozemkov v tichej uličke v Košiciach -

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

140 €/m2 140 €/m2

Na predaj pozemok v Myslave na okraji lesa

Reality Košice-Myslava

Rekreačný pozemok | Myslava | 470 m²

PEKNÝ POZEMOK S CHATOU NA OKRAJI LESA V ČASTI KOŠICE - MYSLAVA, CELOROČNE OBÝVANÁ LOKALITA Pon

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

99,000 € 211 €/m²

Rovinatý pozemok na Kalvárii v Košiciach

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | Na Kalvárii | 454 m²

POZEMOK S CHATKOU NA KALVÁRII V KOŠICIACH - OBLASŤ S CELOROČNÝM VYUŽITÍM Ponúkame na predaj po

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

82,000 € 181 €/m²

Pozemok so stavebným povolením v časti Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Kavečianska cesta | 821 m²

LEN KÚPITE POZEMOK A ROVNO MÔŽETE ZAČAŤ STAVAŤ - pozemok s projektom a stavebným povolením Pon

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

166,000 € 202 €/m²

Na predaj pozemok a stavba v obci Ďurkov neďaleko Košíc

Reality Ďurkov

Chalupa, rekreačný domček | Ďurkov | 72 m²

SKVELÁ PONUKA: POZEMOK S CHATOU V OBCI ĎURKOV NEĎALEKO KOŠÍC Ponúkame na predaj pozemok s chat

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ďurkov

99,000 € 1375 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Terase v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

TOP CENA! NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT NA TERASE V KOŠICIACH Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmer

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 3236 €/m²

Predaj - Košice I. - Sever, výrobná a skladová hala

Reality Košice-Sever

Priestor pre výrobu | Rampová | 1,172 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – výrobná a skladová hala s kanceláriou, Košice – Sever, areál Rampová Po

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Košice-Sever

550,000 € 469 €/m²

Predaj unikátnej firmy

Reality Košice-Juh

Objekt pre obchod | Južná trieda | 3,900 m²

Exkluzívna Ponuka: Predaj firmy KODA spol s.r.o. s Výrobnou Halou a Administratívnou Budovou

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

Prenájom - Pekný veľký 1 izb. byt po rekonštrukcii

Reality Košice-Dargovských hrdinov

1 izbový byt | Krosnianska | 42 m²

Exkluzívne pre Vás u nás! Bývate mimo Košíc ale Košice sú Vašim miestom práce alebo štúdia? R

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, Gelnická ul., Košice – Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Gelnická | 894 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Gelnickej ulici v mestskej časti Košice – Pereš. Poz

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

175,000 € 196 €/m²

Na predaj 4-izbový byt Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | 72 m²

Ponúkame na predaj zariadený 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Terasa, Čapajevova.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

246,000 € 3417 €/m²

Na predaj 3-izbový byt Košice – Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | 65.51 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Lidickom námestí v Košiciach, v obľúbenej lokalite Furča. By

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

205,000 € 3129 €/m²